Naar de inhoud
coastya
Satellietbeeld van Wailoaloa Beach; de speld markeert het strand
Satellietbeeld: Sentinel-2 cloudless · EOX, CC BY 4.0, kleuren aangepast door Coastya. Ongeveer 15 km kust; de speld markeert het strand.

Strand

Wailoaloa Beach

FijiWestern · Fiji · Pacific Ocean

-17.7642, 177.4266 · Nadi, 4 km

  • 29°Zee · Maart
  • 29°Max · Januari
  • 7,7 hZon · November
De stip markeert Wailoaloa Beach. Ongeveer 140 km kust, noorden boven.

Jouw maand aan het strand

Wailoaloa Beach in oktober

  • 27°CLucht, maximum overdag23°C 's nachts
  • 27°CZeewatertemperatuur
  • 7,5 hZon per dag
  • 15 dagenRegendagen in de maand147 mm in totaal
  • 21 km/hGemiddelde wind

Gemiddelden voor 1991–2020. Een regendag is een dag met minstens 1 mm regen.

En een maand eerder of later?

SeptemberOktoberNovember
Lucht, dagmaximum27°27°28°
Zee26°27°28°
Zon per dag7,5 h7,5 h7,7 h
Regendagen121517

Warmste zee van het jaar: maart (29,2 °C) · meeste zon: november (7,7 uur per dag).

Het strand zelf

  • 61Accommodaties binnen 5 kmHotels, pensions, appartementen en campings · OpenStreetMap
  • 1 kmLuchthaven: Nadi International Airport (NAN)In rechte lijn; over de weg is het verder Autohuur op luchthaven NAN (Nadi)

Nog geen betrouwbare informatie over: kwaliteit van het zwemwater, toegankelijk met rolstoel, strandwacht.

Sommige links hierboven zijn affiliatelinks: als je via die links boekt, kunnen wij een commissie krijgen, zonder extra kosten voor jou. Het verandert nooit wat de gegevens op deze pagina zeggen.

Oktober van 2020 tot 2025

In oktober 2025 was de zee gemiddeld 27,4 °C — 0,5 °C boven het gemiddelde van 1991–2020.

Zeewatertemperatuur 2025: +0,5 °C

Gemiddelde 1991–2020: 26,9 °C

Lucht, maximum overdag 2025: +1,1 °C

Gemiddelde 1991–2020: 27,4 °C

Elke balk is een jaar. Boven de stippellijn (het gemiddelde van 1991–2020) was die maand warmer dan normaal, eronder koeler.

Wanneer gaan

Gemiddelden 1991–2020
Warmste zeeFebruari en maart29 °C
Meeste zonNovember en december8 uur zon per dag
Minste regenJuli en augustus70 mm in de maand

Het jaar in één oogopslag

  1. jan29°8 h273 mm
  2. feb29°7 h261 mm
  3. mrt29°7 h312 mm
  4. apr29°7 h229 mm
  5. mei28°7 h119 mm
  6. jun27°7 h94 mm
  7. jul26°7 h70 mm
  8. aug26°7 h78 mm
  9. sep26°8 h100 mm
  10. okt27°8 h147 mm
  11. nov28°8 h158 mm
  12. dec28°8 h224 mm
8°C20°C32°C

Elke kaart is een maand. De kleur is de zeetemperatuur, op dezelfde schaal als de kaart; vetgedrukt de twee beste maanden per onderdeel.

Zeewatertemperatuur

Gemiddelden 1991–2020
26°28°janfebmrtaprmeijunjulaugsepoktnovdecjan: 29°feb: 29°mrt: 29°apr: 29°mei: 28°jun: 27°jul: 26°aug: 26°sep: 26°okt: 27°nov: 28°dec: 28°29°26°
8°C20°C32°C

Het klimaat door het jaar

Gemiddelden 1991–2020
22°25°28°janfebmrtaprmeijunjulaugsepoktnovdecjan: 27 °C (Max 29° / Min 25°)feb: 27 °C (Max 29° / Min 26°)mrt: 27 °C (Max 29° / Min 26°)apr: 26 °C (Max 28° / Min 25°)mei: 25 °C (Max 27° / Min 24°)jun: 25 °C (Max 26° / Min 23°)jul: 24 °C (Max 26° / Min 22°)aug: 24 °C (Max 26° / Min 22°)sep: 24 °C (Max 27° / Min 22°)okt: 25 °C (Max 27° / Min 23°)nov: 26 °C (Max 28° / Min 24°)dec: 27 °C (Max 29° / Min 25°)27°24°
GemiddeldeMin – Max
8°C20°C32°C

Regen

0 mm100 mm200 mm300 mmjanfebmrtaprmeijunjulaugsepoktnovdecjan: 273 mmfeb: 261 mmmrt: 312 mm312apr: 229 mmmei: 119 mmjun: 94 mmjul: 70 mm70aug: 78 mmsep: 100 mmokt: 147 mmnov: 158 mmdec: 224 mm

Zon

0 h2,5 h5 h7,5 hjanfebmrtaprmeijunjulaugsepoktnovdecjan: 7,5 hfeb: 6,9 hmrt: 6,6 h6,6apr: 6,7 hmei: 6,9 hjun: 6,9 hjul: 7,2 haug: 7,2 hsep: 7,5 hokt: 7,5 hnov: 7,7 h7,7dec: 7,7 h7,7

Zonuren zijn geschat op basis van gemeten zonnestraling, niet rechtstreeks waargenomen.

Maand voor maand

Gemiddelden 1991–2020

Elke maand in Wailoaloa Beach: lucht, zee, regen en zon. Gemiddelden voor 1991–2020.

Elke maand in Wailoaloa Beach: lucht, zee, regen en zon. Gemiddelden voor 1991–2020.
MaandMax°CMin°CZee°CRegenmmRegendagendagenZonu/dagWindkm/h
Januari292529273237,518
Februari292629261226,918
Maartwarmste zee292629312256,616
April282529229206,718
Mei272428119156,919
Juni26232794116,921
Juli26222670107,221
Augustus26222678117,220
September272226100127,520
Oktober272327147157,521
November282428158177,719
December292528224217,720

Veeg opzij om de andere kolommen te zien.

Foto's

Foto's die hun makers op Wikimedia Commons hebben gedeeld, met aangepaste kleuren.

Wailoaloa Beach: Wailoaloa Beach Viti Levu Fiji (3)
Foto: Radosław Botev · Wikimedia Commons · CC BY 3.0 pl · gestileerd; deze versie heeft dezelfde licentie.
Wailoaloa Beach: Wailoaloa Beach Viti Levu Fiji (1)
Foto: Radosław Botev · Wikimedia Commons · CC BY 3.0 pl · gestileerd; deze versie heeft dezelfde licentie.

Plan je reis

Sommige links hierboven zijn affiliatelinks: als je via die links boekt, kunnen wij een commissie krijgen, zonder extra kosten voor jou. Het verandert nooit wat de gegevens op deze pagina zeggen.

Over deze cijfers

De gemiddelden gelden voor 1991–2020; de recente jaren (2020–2025) laten zien wat er echt gebeurde. Geen van beide is het weer van vandaag.

WatWaar het vandaan komt Dichtstbijzijnde meting
Lucht, regen en zonNASA POWER27 km verderop
ZeewatertemperatuurNOAA OISST v2.1, 1991–202014 km verderop
2020–2025, maand voor maandNASA POWER · NOAA OISST v2.127 km verderop
Strandwacht en accommodatiesOpenStreetMapbinnen 1–5 km
Dichtstbijzijnde luchthavenOurAirportsafstand in rechte lijn
Afbeelding bovenaanSentinel-2 cloudless (EOX)op deze plek

Bekijk alle gegevensbronnen →

De familie

Liever strand, meer, bergen, watervallen, eilanden, rivieren, canyons, grotten, sterrenhemel, uitzichtpunt, vogels kijken of bossen?

Hetzelfde idee, andere landschappen: veldatlassen uit open data, maand na maand, in zeven talen.

strandCoastyaVind je strand: zeetemperatuur, zon en zwemmen maand na maand.Je bent hier
meerLakeyasDe meren van de wereld: watertemperatuur, ijs, diepte en oevers.Bezoeken bergenPeakyasElke top in 3D: weer op de top, nulgradengrens, hutten en paden.Bezoeken watervallenCascadyasDe watervallen van de wereld: hoogte, debiet per maand en wanneer ze bulderen.Bezoeken eilandenIslandyasElk eiland vanaf zee: grootte, zeetemperatuur, veerboten en 3D.Bezoeken rivierenRiveryasElke rivier van bron tot monding: de reis, het debiet en het stroomgebied in cijfers.Bezoeken canyonsCanyonyasElke canyon op schaal doorgesneden: diepte tot de bodem, temperaturen op de rand en de bodem, paden en uitkijkpunten.Bezoeken
grottenCavernyasElke grot met zijn echte diepte en lengte: de rots erboven, de temperatuur binnen het hele jaar en hoe je hem bezoekt.BinnenkortBezoeken
sterrenhemelDarkskyasWaar de nacht nog donker is: de hemel van elke plek, de Melkweg maand na maand, de maan, verduisteringen en het noorderlicht.BinnenkortBezoeken
uitzichtpuntViewyasElk uitzichtpunt met zijn echte 360°-panorama: de toppen die je ziet, hoe ver je kijkt en waar de zon ondergaat.BinnenkortBezoeken
vogels kijkenBirdyasElk vogelreservaat en wetland met de waargenomen soorten maand na maand: standvogels, zomergasten en doortrekkers.BinnenkortBezoeken
bossenForestyaElk bos met zijn ringen van bodembedekking, wat er groeit en leeft, en de beste maanden om er te wandelen.BinnenkortBezoeken