Naar de inhoud
coastya
Satellietbeeld van Tsin Shui Wan; de speld markeert het strand
Satellietbeeld: Sentinel-2 cloudless · EOX, CC BY 4.0, kleuren aangepast door Coastya. Ongeveer 14 km kust; de speld markeert het strand.

Baai

Tsin Shui Wan

HongkongSouthern District · Hongkong · South China Sea

22.2313, 114.1922 · Shouson Hill, 2 km

  • 29°Zee · Augustus
  • 29°Max · Juli
  • 6,6 hZon · Juli
De stip markeert Tsin Shui Wan. Ongeveer 140 km kust, noorden boven.

Jouw maand aan het strand

Tsin Shui Wan in oktober

  • 27°CLucht, maximum overdag25°C 's nachts
  • 27°CZeewatertemperatuur
  • 6,1 hZon per dag
  • 7 dagenRegendagen in de maand65 mm in totaal
  • 22 km/hGemiddelde wind

Gemiddelden voor 1991–2020. Een regendag is een dag met minstens 1 mm regen.

En een maand eerder of later?

SeptemberOktoberNovember
Lucht, dagmaximum29°27°24°
Zee28°27°24°
Zon per dag5,8 h6,1 h5,3 h
Regendagen1875

Warmste zee van het jaar: augustus (28,8 °C) · meeste zon: juli (6,6 uur per dag).

Het strand zelf

  • 18Accommodaties binnen 5 kmHotels, pensions, appartementen en campings · OpenStreetMap
  • 30 kmLuchthaven: Hong Kong International Airport (HKG)In rechte lijn; over de weg is het verder Autohuur in Hongkong

Nog geen betrouwbare informatie over: kwaliteit van het zwemwater, toegankelijk met rolstoel, strandwacht.

Sommige links hierboven zijn affiliatelinks: als je via die links boekt, kunnen wij een commissie krijgen, zonder extra kosten voor jou. Het verandert nooit wat de gegevens op deze pagina zeggen.

Oktober van 2020 tot 2025

In oktober 2025 was de zee gemiddeld 28,0 °C — 1,4 °C boven het gemiddelde van 1991–2020.

Zeewatertemperatuur 2025: +1,4 °C

Gemiddelde 1991–2020: 26,6 °C

Lucht, maximum overdag 2025: +1,0 °C

Gemiddelde 1991–2020: 26,8 °C

Elke balk is een jaar. Boven de stippellijn (het gemiddelde van 1991–2020) was die maand warmer dan normaal, eronder koeler.

Wanneer gaan

Gemiddelden 1991–2020
Warmste zeeJuli en augustus29 °C
Meeste zonJuli en oktober7 uur zon per dag
Minste regenFebruari en december30 mm in de maand

Het jaar in één oogopslag

  1. jan20°4 h40 mm
  2. feb20°3 h30 mm
  3. mrt21°2 h78 mm
  4. apr23°3 h106 mm
  5. mei26°4 h239 mm
  6. jun28°5 h308 mm
  7. jul29°7 h216 mm
  8. aug29°6 h260 mm
  9. sep28°6 h206 mm
  10. okt27°6 h65 mm
  11. nov24°5 h35 mm
  12. dec21°5 h31 mm
8°C20°C32°C

Elke kaart is een maand. De kleur is de zeetemperatuur, op dezelfde schaal als de kaart; vetgedrukt de twee beste maanden per onderdeel.

Zeewatertemperatuur

Gemiddelden 1991–2020
20°25°30°janfebmrtaprmeijunjulaugsepoktnovdecjan: 20°feb: 20°mrt: 21°apr: 23°mei: 26°jun: 28°jul: 29°aug: 29°sep: 28°okt: 27°nov: 24°dec: 21°20°29°
8°C20°C32°C

Het klimaat door het jaar

Gemiddelden 1991–2020
20°25°30°janfebmrtaprmeijunjulaugsepoktnovdecjan: 18 °C (Max 19° / Min 17°)feb: 19 °C (Max 20° / Min 18°)mrt: 21 °C (Max 21° / Min 20°)apr: 23 °C (Max 24° / Min 22°)mei: 26 °C (Max 27° / Min 26°)jun: 28 °C (Max 29° / Min 28°)jul: 29 °C (Max 29° / Min 28°)aug: 29 °C (Max 29° / Min 28°)sep: 28 °C (Max 29° / Min 28°)okt: 26 °C (Max 27° / Min 25°)nov: 23 °C (Max 24° / Min 22°)dec: 19 °C (Max 20° / Min 18°)29°18°
GemiddeldeMin – Max
8°C20°C32°C

Regen

0 mm100 mm200 mm300 mmjanfebmrtaprmeijunjulaugsepoktnovdecjan: 40 mmfeb: 30 mm30mrt: 78 mmapr: 106 mmmei: 239 mmjun: 308 mm308jul: 216 mmaug: 260 mmsep: 206 mmokt: 65 mmnov: 35 mmdec: 31 mm

Zon

0 h2 h4 h6 hjanfebmrtaprmeijunjulaugsepoktnovdecjan: 4,0 hfeb: 3,0 hmrt: 2,5 h2,5apr: 3,2 hmei: 4,5 hjun: 4,8 hjul: 6,6 h6,6aug: 6,0 hsep: 5,8 hokt: 6,1 hnov: 5,3 hdec: 4,7 h

Zonuren zijn geschat op basis van gemeten zonnestraling, niet rechtstreeks waargenomen.

Maand voor maand

Gemiddelden 1991–2020

Elke maand in Tsin Shui Wan: lucht, zee, regen en zon. Gemiddelden voor 1991–2020.

Elke maand in Tsin Shui Wan: lucht, zee, regen en zon. Gemiddelden voor 1991–2020.
MaandMax°CMin°CZee°CRegenmmRegendagendagenZonu/dagWindkm/h
Januari1917204054,023
Februari2018203073,021
Maart21202178102,519
April242223106143,217
Mei272626239194,516
Juni292828308244,819
Juli292829216236,619
Augustuswarmste zee292829260246,017
September292828206185,818
Oktober2725276576,122
November2422243555,323
December2018213154,725

Veeg opzij om de andere kolommen te zien.

Foto's

Foto's die hun makers op Wikimedia Commons hebben gedeeld, met aangepaste kleuren.

Tsin Shui Wan: Гонконг - panoramio (3)
Foto: Андрей Бобровский · Wikimedia Commons · CC BY 3.0 · gestileerd; deze versie heeft dezelfde licentie.
Tsin Shui Wan: 香港-浅水湾 - panoramio
Foto: Nyx Ning · Wikimedia Commons · CC BY-SA 3.0 · gestileerd; deze versie heeft dezelfde licentie.
Tsin Shui Wan: Panorama of the Repulse Bay 淺水灣 - panoramio
Foto: Bohao Zhao · Wikimedia Commons · CC BY 3.0 · gestileerd; deze versie heeft dezelfde licentie.

Plan je reis

Sommige links hierboven zijn affiliatelinks: als je via die links boekt, kunnen wij een commissie krijgen, zonder extra kosten voor jou. Het verandert nooit wat de gegevens op deze pagina zeggen.

Over deze cijfers

De gemiddelden gelden voor 1991–2020; de recente jaren (2020–2025) laten zien wat er echt gebeurde. Geen van beide is het weer van vandaag.

WatWaar het vandaan komt Dichtstbijzijnde meting
Lucht, regen en zonNASA POWER32 km verderop
ZeewatertemperatuurNOAA OISST v2.1, 1991–202014 km verderop
2020–2025, maand voor maandNASA POWER · NOAA OISST v2.132 km verderop
Strandwacht en accommodatiesOpenStreetMapbinnen 1–5 km
Dichtstbijzijnde luchthavenOurAirportsafstand in rechte lijn
Afbeelding bovenaanSentinel-2 cloudless (EOX)op deze plek

Meer over deze plek: Wikipedia Bekijk alle gegevensbronnen →

De familie

Liever strand, meer, bergen, watervallen, eilanden, rivieren, canyons, grotten, sterrenhemel, uitzichtpunt, vogels kijken of bossen?

Hetzelfde idee, andere landschappen: veldatlassen uit open data, maand na maand, in zeven talen.

strandCoastyaVind je strand: zeetemperatuur, zon en zwemmen maand na maand.Je bent hier
meerLakeyasDe meren van de wereld: watertemperatuur, ijs, diepte en oevers.Bezoeken bergenPeakyasElke top in 3D: weer op de top, nulgradengrens, hutten en paden.Bezoeken watervallenCascadyasDe watervallen van de wereld: hoogte, debiet per maand en wanneer ze bulderen.Bezoeken eilandenIslandyasElk eiland vanaf zee: grootte, zeetemperatuur, veerboten en 3D.Bezoeken rivierenRiveryasElke rivier van bron tot monding: de reis, het debiet en het stroomgebied in cijfers.Bezoeken canyonsCanyonyasElke canyon op schaal doorgesneden: diepte tot de bodem, temperaturen op de rand en de bodem, paden en uitkijkpunten.Bezoeken
grottenCavernyasElke grot met zijn echte diepte en lengte: de rots erboven, de temperatuur binnen het hele jaar en hoe je hem bezoekt.BinnenkortBezoeken
sterrenhemelDarkskyasWaar de nacht nog donker is: de hemel van elke plek, de Melkweg maand na maand, de maan, verduisteringen en het noorderlicht.BinnenkortBezoeken
uitzichtpuntViewyasElk uitzichtpunt met zijn echte 360°-panorama: de toppen die je ziet, hoe ver je kijkt en waar de zon ondergaat.BinnenkortBezoeken
vogels kijkenBirdyasElk vogelreservaat en wetland met de waargenomen soorten maand na maand: standvogels, zomergasten en doortrekkers.BinnenkortBezoeken
bossenForestyaElk bos met zijn ringen van bodembedekking, wat er groeit en leeft, en de beste maanden om er te wandelen.BinnenkortBezoeken