Naar de inhoud
coastya
Satellietbeeld van Tanjong Beach; de speld markeert het strand
Satellietbeeld: Sentinel-2 cloudless · EOX, CC BY 4.0, kleuren aangepast door Coastya. Ongeveer 15 km kust; de speld markeert het strand.

Strand

Tanjong Beach

SingaporeSingapore · Pacific Ocean

1.2431, 103.8300 · Sentosa, 1 km

  • 30°Zee · Mei
  • 30°Max · Mei
  • 6,0 hZon · Februari
De stip markeert Tanjong Beach. Ongeveer 140 km kust, noorden boven.

Jouw maand aan het strand

Tanjong Beach in oktober

  • 29°CLucht, maximum overdag27°C 's nachts
  • 29°CZeewatertemperatuur
  • 4,5 hZon per dag
  • 26 dagenRegendagen in de maand206 mm in totaal
  • 10 km/hGemiddelde wind

Gemiddelden voor 1991–2020. Een regendag is een dag met minstens 1 mm regen.

En een maand eerder of later?

SeptemberOktoberNovember
Lucht, dagmaximum29°29°29°
Zee29°29°29°
Zon per dag4,4 h4,5 h4,4 h
Regendagen222628

Warmste zee van het jaar: mei (30,3 °C) · meeste zon: februari (6,0 uur per dag).

Het strand zelf

  • BewaaktStrandwachtMeestal alleen in het badseizoen · OpenStreetMap
  • 107Accommodaties binnen 5 kmHotels, pensions, appartementen en campings · OpenStreetMap
  • 20 kmLuchthaven: Seletar Airport (XSP)In rechte lijn; over de weg is het verder Autohuur op luchthaven SIN (Singapore)

Nog geen betrouwbare informatie over: kwaliteit van het zwemwater, toegankelijk met rolstoel.

Sommige links hierboven zijn affiliatelinks: als je via die links boekt, kunnen wij een commissie krijgen, zonder extra kosten voor jou. Het verandert nooit wat de gegevens op deze pagina zeggen.

Oktober van 2020 tot 2025

In oktober 2025 was de zee gemiddeld 29,7 °C — ongeveer gelijk aan het gemiddelde van 1991–2020.

Zeewatertemperatuur 2025: +0,3 °C

Gemiddelde 1991–2020: 29,4 °C

Lucht, maximum overdag 2025: +0,6 °C

Gemiddelde 1991–2020: 29,1 °C

Elke balk is een jaar. Boven de stippellijn (het gemiddelde van 1991–2020) was die maand warmer dan normaal, eronder koeler.

Wanneer gaan

Gemiddelden 1991–2020
Warmste zeeMei en juni30 °C
Meeste zonFebruari en maart6 uur zon per dag
Minste regenFebruari en juni108 mm in de maand

Het jaar in één oogopslag

  1. jan28°5 h236 mm
  2. feb28°6 h108 mm
  3. mrt29°6 h177 mm
  4. apr30°6 h203 mm
  5. mei30°5 h202 mm
  6. jun30°5 h164 mm
  7. jul30°5 h168 mm
  8. aug29°5 h166 mm
  9. sep29°4 h165 mm
  10. okt29°4 h206 mm
  11. nov29°4 h294 mm
  12. dec29°4 h302 mm
8°C20°C32°C

Elke kaart is een maand. De kleur is de zeetemperatuur, op dezelfde schaal als de kaart; vetgedrukt de twee beste maanden per onderdeel.

Zeewatertemperatuur

Gemiddelden 1991–2020
28°29°30°janfebmrtaprmeijunjulaugsepoktnovdecjan: 28°feb: 28°mrt: 29°apr: 30°mei: 30°jun: 30°jul: 30°aug: 29°sep: 29°okt: 29°nov: 29°dec: 29°30°28°
8°C20°C32°C

Het klimaat door het jaar

Gemiddelden 1991–2020
26°28°30°janfebmrtaprmeijunjulaugsepoktnovdecjan: 27 °C (Max 28° / Min 25°)feb: 27 °C (Max 29° / Min 25°)mrt: 28 °C (Max 29° / Min 26°)apr: 28 °C (Max 30° / Min 27°)mei: 29 °C (Max 30° / Min 28°)jun: 28 °C (Max 29° / Min 28°)jul: 28 °C (Max 29° / Min 27°)aug: 28 °C (Max 29° / Min 27°)sep: 28 °C (Max 29° / Min 27°)okt: 28 °C (Max 29° / Min 27°)nov: 28 °C (Max 29° / Min 27°)dec: 27 °C (Max 28° / Min 26°)29°27°
GemiddeldeMin – Max
8°C20°C32°C

Regen

0 mm100 mm200 mm300 mmjanfebmrtaprmeijunjulaugsepoktnovdecjan: 236 mmfeb: 108 mm108mrt: 177 mmapr: 203 mmmei: 202 mmjun: 164 mmjul: 168 mmaug: 166 mmsep: 165 mmokt: 206 mmnov: 294 mmdec: 302 mm302

Zon

0 h2 h4 h6 hjanfebmrtaprmeijunjulaugsepoktnovdecjan: 4,9 hfeb: 6,0 h6,0mrt: 5,8 hapr: 5,7 hmei: 5,4 hjun: 5,3 hjul: 5,1 haug: 4,9 hsep: 4,4 hokt: 4,5 hnov: 4,4 hdec: 4,2 h4,2

Zonuren zijn geschat op basis van gemeten zonnestraling, niet rechtstreeks waargenomen.

Maand voor maand

Gemiddelden 1991–2020

Elke maand in Tanjong Beach: lucht, zee, regen en zon. Gemiddelden voor 1991–2020.

Elke maand in Tanjong Beach: lucht, zee, regen en zon. Gemiddelden voor 1991–2020.
MaandMax°CMin°CZee°CRegenmmRegendagendagenZonu/dagWindkm/h
Januari282528236214,917
Februari292528108156,017
Maart292629177235,813
April302730203275,79
Meiwarmste zee302830202275,410
Juni292830164235,312
Juli292730168235,114
Augustus292729166224,914
September292729165224,412
Oktober292729206264,510
November292729294284,410
December282629302284,215

Veeg opzij om de andere kolommen te zien.

Foto's

Foto's die hun makers op Wikimedia Commons hebben gedeeld, met aangepaste kleuren.

Tanjong Beach: Sentosa TanjongBeach 20110213
Foto: BouncedPhoton · Wikimedia Commons · CC BY-SA 3.0 · gestileerd; deze versie heeft dezelfde licentie.
Tanjong Beach: Tanjong Beach(丹戎海滩) - panoramio
Foto: 风二中 · Wikimedia Commons · CC BY 3.0 · gestileerd; deze versie heeft dezelfde licentie.
Tanjong Beach: Coastline drone view 1 (Unsplash)
Foto: Hanson Lu hansonlujx · Wikimedia Commons · CC0 · gestileerd; deze versie heeft dezelfde licentie.

Plan je reis

Sommige links hierboven zijn affiliatelinks: als je via die links boekt, kunnen wij een commissie krijgen, zonder extra kosten voor jou. Het verandert nooit wat de gegevens op deze pagina zeggen.

Over deze cijfers

De gemiddelden gelden voor 1991–2020; de recente jaren (2020–2025) laten zien wat er echt gebeurde. Geen van beide is het weer van vandaag.

Het dichtstbijzijnde meetpunt voor de zee ligt 26 km verderop, dus dit cijfer is hier minder precies.

WatWaar het vandaan komt Dichtstbijzijnde meting
Lucht, regen en zonNASA POWER28 km verderop
ZeewatertemperatuurNOAA OISST v2.1, 1991–202026 km verderop
2020–2025, maand voor maandNASA POWER · NOAA OISST v2.128 km verderop
Strandwacht en accommodatiesOpenStreetMapbinnen 1–5 km
Dichtstbijzijnde luchthavenOurAirportsafstand in rechte lijn
Afbeelding bovenaanSentinel-2 cloudless (EOX)op deze plek

Bekijk alle gegevensbronnen →

De familie

Liever strand, meer, bergen, watervallen, eilanden, rivieren, canyons, grotten, sterrenhemel, uitzichtpunt, vogels kijken of bossen?

Hetzelfde idee, andere landschappen: veldatlassen uit open data, maand na maand, in zeven talen.

strandCoastyaVind je strand: zeetemperatuur, zon en zwemmen maand na maand.Je bent hier
meerLakeyasDe meren van de wereld: watertemperatuur, ijs, diepte en oevers.Bezoeken bergenPeakyasElke top in 3D: weer op de top, nulgradengrens, hutten en paden.Bezoeken watervallenCascadyasDe watervallen van de wereld: hoogte, debiet per maand en wanneer ze bulderen.Bezoeken eilandenIslandyasElk eiland vanaf zee: grootte, zeetemperatuur, veerboten en 3D.Bezoeken rivierenRiveryasElke rivier van bron tot monding: de reis, het debiet en het stroomgebied in cijfers.Bezoeken canyonsCanyonyasElke canyon op schaal doorgesneden: diepte tot de bodem, temperaturen op de rand en de bodem, paden en uitkijkpunten.Bezoeken
grottenCavernyasElke grot met zijn echte diepte en lengte: de rots erboven, de temperatuur binnen het hele jaar en hoe je hem bezoekt.BinnenkortBezoeken
sterrenhemelDarkskyasWaar de nacht nog donker is: de hemel van elke plek, de Melkweg maand na maand, de maan, verduisteringen en het noorderlicht.BinnenkortBezoeken
uitzichtpuntViewyasElk uitzichtpunt met zijn echte 360°-panorama: de toppen die je ziet, hoe ver je kijkt en waar de zon ondergaat.BinnenkortBezoeken
vogels kijkenBirdyasElk vogelreservaat en wetland met de waargenomen soorten maand na maand: standvogels, zomergasten en doortrekkers.BinnenkortBezoeken
bossenForestyaElk bos met zijn ringen van bodembedekking, wat er groeit en leeft, en de beste maanden om er te wandelen.BinnenkortBezoeken