Naar de inhoud
coastya
Satellietbeeld van Spiaggia della Pelosa; de speld markeert het strand
Satellietbeeld: Sentinel-2 cloudless · EOX, CC BY 4.0, kleuren aangepast door Coastya. Ongeveer 12 km kust; de speld markeert het strand.

Strand

Spiaggia della Pelosa

ItaliëSardinia · Italië · Mediterranean Sea

40.9660, 8.2094 · Stintino, 2 km

  • 25°Zee · Augustus
  • 26°Max · Augustus
  • 12,5 hZon · Juli
De stip markeert Spiaggia della Pelosa. Ongeveer 140 km kust, noorden boven.

Jouw maand aan het strand

Spiaggia della Pelosa in oktober

  • 21°CLucht, maximum overdag19°C 's nachts
  • 21°CZeewatertemperatuur
  • 6,5 hZon per dag
  • 10 dagenRegendagen in de maand78 mm in totaal
  • 18 km/hGemiddelde wind

Gemiddelden voor 1991–2020. Een regendag is een dag met minstens 1 mm regen.

En een maand eerder of later?

SeptemberOktoberNovember
Lucht, dagmaximum24°21°18°
Zee23°21°18°
Zon per dag8,5 h6,5 h4,2 h
Regendagen81014

Warmste zee van het jaar: augustus (24,8 °C) · meeste zon: juli (12,5 uur per dag).

Het strand zelf

  • UitstekendKwaliteit van het zwemwaterOfficiële EU-classificatie, seizoen 2025
  • 15Accommodaties binnen 5 kmHotels, pensions, appartementen en campings · OpenStreetMap
  • 38 kmLuchthaven: Alghero-Fertilia Airport (AHO)In rechte lijn; over de weg is het verder Autohuur op luchthaven AHO (Alghero)

Nog geen betrouwbare informatie over: toegankelijk met rolstoel, strandwacht.

Sommige links hierboven zijn affiliatelinks: als je via die links boekt, kunnen wij een commissie krijgen, zonder extra kosten voor jou. Het verandert nooit wat de gegevens op deze pagina zeggen.

Oktober van 2020 tot 2025

In oktober 2025 was de zee gemiddeld 22,9 °C — 2,0 °C boven het gemiddelde van 1991–2020.

Zeewatertemperatuur 2025: +2,0 °C

Gemiddelde 1991–2020: 20,9 °C

Lucht, maximum overdag 2025: +0,9 °C

Gemiddelde 1991–2020: 21,3 °C

Elke balk is een jaar. Boven de stippellijn (het gemiddelde van 1991–2020) was die maand warmer dan normaal, eronder koeler.

Wanneer gaan

Gemiddelden 1991–2020
Warmste zeeJuli en augustus25 °C
Meeste zonJuni en juli12 uur zon per dag
Minste regenJuli en augustus7 mm in de maand

Het jaar in één oogopslag

  1. jan14°4 h78 mm
  2. feb14°5 h66 mm
  3. mrt14°7 h57 mm
  4. apr15°8 h56 mm
  5. mei17°10 h46 mm
  6. jun21°12 h19 mm
  7. jul24°12 h7 mm
  8. aug25°11 h15 mm
  9. sep23°8 h49 mm
  10. okt21°6 h78 mm
  11. nov18°4 h112 mm
  12. dec16°4 h88 mm
8°C20°C32°C

Elke kaart is een maand. De kleur is de zeetemperatuur, op dezelfde schaal als de kaart; vetgedrukt de twee beste maanden per onderdeel.

Zeewatertemperatuur

Gemiddelden 1991–2020
15°20°25°janfebmrtaprmeijunjulaugsepoktnovdecjan: 14°feb: 14°mrt: 14°apr: 15°mei: 17°jun: 21°jul: 24°aug: 25°sep: 23°okt: 21°nov: 18°dec: 16°25°14°
8°C20°C32°C

Het klimaat door het jaar

Gemiddelden 1991–2020
10°15°20°25°janfebmrtaprmeijunjulaugsepoktnovdecjan: 12 °C (Max 13° / Min 11°)feb: 12 °C (Max 13° / Min 10°)mrt: 13 °C (Max 14° / Min 12°)apr: 15 °C (Max 16° / Min 13°)mei: 18 °C (Max 19° / Min 16°)jun: 22 °C (Max 23° / Min 20°)jul: 24 °C (Max 26° / Min 23°)aug: 25 °C (Max 26° / Min 23°)sep: 22 °C (Max 24° / Min 21°)okt: 20 °C (Max 21° / Min 19°)nov: 16 °C (Max 18° / Min 15°)dec: 14 °C (Max 15° / Min 12°)25°12°
GemiddeldeMin – Max
8°C20°C32°C

Regen

0 mm50 mm100 mmjanfebmrtaprmeijunjulaugsepoktnovdecjan: 78 mmfeb: 66 mmmrt: 57 mmapr: 56 mmmei: 46 mmjun: 19 mmjul: 7 mm7aug: 15 mmsep: 49 mmokt: 78 mmnov: 112 mm112dec: 88 mm

Zon

0 h5 h10 hjanfebmrtaprmeijunjulaugsepoktnovdecjan: 3,7 hfeb: 5,2 hmrt: 7,0 hapr: 8,4 hmei: 9,9 hjun: 11,9 hjul: 12,5 h12,5aug: 11,0 hsep: 8,5 hokt: 6,5 hnov: 4,2 hdec: 3,6 h3,6

Zonuren zijn geschat op basis van gemeten zonnestraling, niet rechtstreeks waargenomen.

Maand voor maand

Gemiddelden 1991–2020

Elke maand in Spiaggia della Pelosa: lucht, zee, regen en zon. Gemiddelden voor 1991–2020.

Elke maand in Spiaggia della Pelosa: lucht, zee, regen en zon. Gemiddelden voor 1991–2020.
MaandMax°CMin°CZee°CRegenmmRegendagendagenZonu/dagWindkm/h
Januari13111478103,722
Februari13101466105,222
Maart1412145797,021
April1613155698,418
Mei1916174669,916
Juni23202119411,914
Juli2623247212,514
Augustuswarmste zee26232515311,014
September2421234988,516
Oktober21192178106,518
November181518112144,222
December15121688123,623

Veeg opzij om de andere kolommen te zien.

Foto's

Foto's die hun makers op Wikimedia Commons hebben gedeeld, met aangepaste kleuren.

Spiaggia della Pelosa: Sardinia - 4 - aga - 2015
Foto: Benoît Prieur · Wikimedia Commons · CC0 · gestileerd; deze versie heeft dezelfde licentie.
Spiaggia della Pelosa: Stintino - La Pelosa (02)
Foto: Gianni Careddu · Wikimedia Commons · CC BY-SA 4.0 · gestileerd; deze versie heeft dezelfde licentie.
Spiaggia della Pelosa: Stintino - La Pelosa (01)
Foto: Gianni Careddu · Wikimedia Commons · CC BY-SA 4.0 · gestileerd; deze versie heeft dezelfde licentie.

Plan je reis

Sommige links hierboven zijn affiliatelinks: als je via die links boekt, kunnen wij een commissie krijgen, zonder extra kosten voor jou. Het verandert nooit wat de gegevens op deze pagina zeggen.

Over deze cijfers

De gemiddelden gelden voor 1991–2020; de recente jaren (2020–2025) laten zien wat er echt gebeurde. Geen van beide is het weer van vandaag.

WatWaar het vandaan komt Dichtstbijzijnde meting
Lucht, regen en zonNASA POWER8 km verderop
ZeewatertemperatuurNOAA OISST v2.1, 1991–202012 km verderop
2020–2025, maand voor maandNASA POWER · NOAA OISST v2.18 km verderop
Kwaliteit van het zwemwaterEuropees Milieuagentschap0,1 km verderop
Strandwacht en accommodatiesOpenStreetMapbinnen 1–5 km
Dichtstbijzijnde luchthavenOurAirportsafstand in rechte lijn
Afbeelding bovenaanSentinel-2 cloudless (EOX)op deze plek

Bekijk alle gegevensbronnen →

De familie

Liever strand, meer, bergen, watervallen, eilanden, rivieren, canyons, grotten, sterrenhemel, uitzichtpunt, vogels kijken of bossen?

Hetzelfde idee, andere landschappen: veldatlassen uit open data, maand na maand, in zeven talen.

strandCoastyaVind je strand: zeetemperatuur, zon en zwemmen maand na maand.Je bent hier
meerLakeyasDe meren van de wereld: watertemperatuur, ijs, diepte en oevers.Bezoeken bergenPeakyasElke top in 3D: weer op de top, nulgradengrens, hutten en paden.Bezoeken watervallenCascadyasDe watervallen van de wereld: hoogte, debiet per maand en wanneer ze bulderen.Bezoeken eilandenIslandyasElk eiland vanaf zee: grootte, zeetemperatuur, veerboten en 3D.Bezoeken rivierenRiveryasElke rivier van bron tot monding: de reis, het debiet en het stroomgebied in cijfers.Bezoeken canyonsCanyonyasElke canyon op schaal doorgesneden: diepte tot de bodem, temperaturen op de rand en de bodem, paden en uitkijkpunten.Bezoeken
grottenCavernyasElke grot met zijn echte diepte en lengte: de rots erboven, de temperatuur binnen het hele jaar en hoe je hem bezoekt.BinnenkortBezoeken
sterrenhemelDarkskyasWaar de nacht nog donker is: de hemel van elke plek, de Melkweg maand na maand, de maan, verduisteringen en het noorderlicht.BinnenkortBezoeken
uitzichtpuntViewyasElk uitzichtpunt met zijn echte 360°-panorama: de toppen die je ziet, hoe ver je kijkt en waar de zon ondergaat.BinnenkortBezoeken
vogels kijkenBirdyasElk vogelreservaat en wetland met de waargenomen soorten maand na maand: standvogels, zomergasten en doortrekkers.BinnenkortBezoeken
bossenForestyaElk bos met zijn ringen van bodembedekking, wat er groeit en leeft, en de beste maanden om er te wandelen.BinnenkortBezoeken