Naar de inhoud
coastya
Satellietbeeld van Portsmouth Harbour; de speld markeert het strand
Satellietbeeld: Sentinel-2 cloudless · EOX, CC BY 4.0, kleuren aangepast door Coastya. Ongeveer 10 km kust; de speld markeert het strand.

Baai

Portsmouth Harbour

Verenigd KoninkrijkEngland · Verenigd Koninkrijk · English Channel

50.8167, -1.1167 · Gosport, 3 km

  • 18°Zee · Augustus
  • 23°Max · Juli
  • 6,9 hZon · Juni
De stip markeert Portsmouth Harbour. Ongeveer 140 km kust, noorden boven.

Jouw maand aan het strand

Portsmouth Harbour in oktober

  • 15°CLucht, maximum overdag8°C 's nachts
  • 16°CZeewatertemperatuur
  • 3,2 hZon per dag
  • 14 dagenRegendagen in de maand86 mm in totaal
  • 20 km/hGemiddelde wind

Gemiddelden voor 1991–2020. Een regendag is een dag met minstens 1 mm regen.

En een maand eerder of later?

SeptemberOktoberNovember
Lucht, dagmaximum20°15°11°
Zee17°16°13°
Zon per dag5,2 h3,2 h2,0 h
Regendagen111415

Warmste zee van het jaar: augustus (17,8 °C) · meeste zon: juni (6,9 uur per dag).

Het strand zelf

Nog geen betrouwbare informatie over: kwaliteit van het zwemwater, toegankelijk met rolstoel, strandwacht.

Sommige links hierboven zijn affiliatelinks: als je via die links boekt, kunnen wij een commissie krijgen, zonder extra kosten voor jou. Het verandert nooit wat de gegevens op deze pagina zeggen.

Oktober van 2020 tot 2025

In oktober 2025 was de zee gemiddeld 15,8 °C — ongeveer gelijk aan het gemiddelde van 1991–2020.

Zeewatertemperatuur 2025: +0,2 °C

Gemiddelde 1991–2020: 15,6 °C

Lucht, maximum overdag 2025: +0,3 °C

Gemiddelde 1991–2020: 15,3 °C

Elke balk is een jaar. Boven de stippellijn (het gemiddelde van 1991–2020) was die maand warmer dan normaal, eronder koeler.

Wanneer gaan

Gemiddelden 1991–2020
Warmste zeeAugustus en september18 °CDe zee blijft hier het hele jaar onder 18 °C.
Meeste zonJuni en juli7 uur zon per dag
Minste regenApril en september46 mm in de maand

Het jaar in één oogopslag

  1. jan9°2 h79 mm
  2. feb8°3 h61 mm
  3. mrt8°4 h57 mm
  4. apr9°6 h48 mm
  5. mei11°6 h54 mm
  6. jun14°7 h56 mm
  7. jul16°7 h58 mm
  8. aug18°6 h64 mm
  9. sep17°5 h46 mm
  10. okt16°3 h86 mm
  11. nov13°2 h87 mm
  12. dec11°2 h85 mm
8°C20°C32°C

Elke kaart is een maand. De kleur is de zeetemperatuur, op dezelfde schaal als de kaart; vetgedrukt de twee beste maanden per onderdeel.

Zeewatertemperatuur

Gemiddelden 1991–2020
10°15°janfebmrtaprmeijunjulaugsepoktnovdecjan: 9°feb: 8°mrt: 8°apr: 9°mei: 11°jun: 14°jul: 16°aug: 18°sep: 17°okt: 16°nov: 13°dec: 11°18°8°
8°C20°C32°C

Het klimaat door het jaar

Gemiddelden 1991–2020
10°20°janfebmrtaprmeijunjulaugsepoktnovdecjan: 5 °C (Max 7° / Min 2°)feb: 5 °C (Max 8° / Min 2°)mrt: 6 °C (Max 10° / Min 3°)apr: 9 °C (Max 13° / Min 5°)mei: 12 °C (Max 17° / Min 8°)jun: 16 °C (Max 20° / Min 11°)jul: 18 °C (Max 23° / Min 13°)aug: 18 °C (Max 22° / Min 13°)sep: 15 °C (Max 20° / Min 10°)okt: 12 °C (Max 15° / Min 8°)nov: 8 °C (Max 11° / Min 5°)dec: 6 °C (Max 8° / Min 3°)18°5°
GemiddeldeMin – Max
8°C20°C32°C

Regen

0 mm25 mm50 mm75 mmjanfebmrtaprmeijunjulaugsepoktnovdecjan: 79 mmfeb: 61 mmmrt: 57 mmapr: 48 mmmei: 54 mmjun: 56 mmjul: 58 mmaug: 64 mmsep: 46 mm46okt: 86 mmnov: 87 mm87dec: 85 mm

Zon

0 h2 h4 h6 hjanfebmrtaprmeijunjulaugsepoktnovdecjan: 1,8 hfeb: 2,7 hmrt: 4,1 hapr: 5,8 hmei: 6,4 hjun: 6,9 h6,9jul: 6,7 haug: 5,7 hsep: 5,2 hokt: 3,2 hnov: 2,0 hdec: 1,6 h1,6

Zonuren zijn geschat op basis van gemeten zonnestraling, niet rechtstreeks waargenomen.

Maand voor maand

Gemiddelden 1991–2020

Elke maand in Portsmouth Harbour: lucht, zee, regen en zon. Gemiddelden voor 1991–2020.

Elke maand in Portsmouth Harbour: lucht, zee, regen en zon. Gemiddelden voor 1991–2020.
MaandMax°CMin°CZee°CRegenmmRegendagendagenZonu/dagWindkm/h
Januari72979141,822
Februari82861112,721
Maart103857114,120
April135948115,817
Mei1781154116,417
Juni20111456116,916
Juli23131658126,717
Augustuswarmste zee22131864125,717
September20101746115,218
Oktober1581686143,220
November1151387152,020
December831185141,621

Veeg opzij om de andere kolommen te zien.

Foto's

Foto's die hun makers op Wikimedia Commons hebben gedeeld, met aangepaste kleuren.

Portsmouth Harbour: RFA Brambleleaf-Portsmouth-01
Foto: Crochet.david ( talk ) · Wikimedia Commons · CC BY-SA 3.0 · gestileerd; deze versie heeft dezelfde licentie.
Portsmouth Harbour: 2017-01-17 SD Christina, Portsmouth
Foto: Kolforn ( Kolforn ) I'd appreciate if you could mail me ([email protected]) if you want to · Wikimedia Commons · CC BY-SA 4.0 · gestileerd; deze versie heeft dezelfde licentie.
Portsmouth Harbour: Autumn in Portsmouth Harbour - geograph.org.uk - 2656294
Foto: Colin Babb · Wikimedia Commons · CC BY-SA 2.0 · gestileerd; deze versie heeft dezelfde licentie.

Plan je reis

Sommige links hierboven zijn affiliatelinks: als je via die links boekt, kunnen wij een commissie krijgen, zonder extra kosten voor jou. Het verandert nooit wat de gegevens op deze pagina zeggen.

Over deze cijfers

De gemiddelden gelden voor 1991–2020; de recente jaren (2020–2025) laten zien wat er echt gebeurde. Geen van beide is het weer van vandaag.

Het dichtstbijzijnde meetpunt voor de zee ligt 21 km verderop, dus dit cijfer is hier minder precies.

WatWaar het vandaan komt Dichtstbijzijnde meting
Lucht, regen en zonNASA POWER22 km verderop
ZeewatertemperatuurNOAA OISST v2.1, 1991–202021 km verderop
2020–2025, maand voor maandNASA POWER · NOAA OISST v2.122 km verderop
Strandwacht en accommodatiesOpenStreetMapbinnen 1–5 km
Dichtstbijzijnde luchthavenOurAirportsafstand in rechte lijn
Afbeelding bovenaanSentinel-2 cloudless (EOX)op deze plek

Meer over deze plek: Wikipedia Bekijk alle gegevensbronnen →

De familie

Liever strand, meer, bergen, watervallen, eilanden, rivieren, canyons, grotten, sterrenhemel, uitzichtpunt, vogels kijken of bossen?

Hetzelfde idee, andere landschappen: veldatlassen uit open data, maand na maand, in zeven talen.

strandCoastyaVind je strand: zeetemperatuur, zon en zwemmen maand na maand.Je bent hier
meerLakeyasDe meren van de wereld: watertemperatuur, ijs, diepte en oevers.Bezoeken bergenPeakyasElke top in 3D: weer op de top, nulgradengrens, hutten en paden.Bezoeken watervallenCascadyasDe watervallen van de wereld: hoogte, debiet per maand en wanneer ze bulderen.Bezoeken eilandenIslandyasElk eiland vanaf zee: grootte, zeetemperatuur, veerboten en 3D.Bezoeken rivierenRiveryasElke rivier van bron tot monding: de reis, het debiet en het stroomgebied in cijfers.Bezoeken canyonsCanyonyasElke canyon op schaal doorgesneden: diepte tot de bodem, temperaturen op de rand en de bodem, paden en uitkijkpunten.Bezoeken
grottenCavernyasElke grot met zijn echte diepte en lengte: de rots erboven, de temperatuur binnen het hele jaar en hoe je hem bezoekt.BinnenkortBezoeken
sterrenhemelDarkskyasWaar de nacht nog donker is: de hemel van elke plek, de Melkweg maand na maand, de maan, verduisteringen en het noorderlicht.BinnenkortBezoeken
uitzichtpuntViewyasElk uitzichtpunt met zijn echte 360°-panorama: de toppen die je ziet, hoe ver je kijkt en waar de zon ondergaat.BinnenkortBezoeken
vogels kijkenBirdyasElk vogelreservaat en wetland met de waargenomen soorten maand na maand: standvogels, zomergasten en doortrekkers.BinnenkortBezoeken
bossenForestyaElk bos met zijn ringen van bodembedekking, wat er groeit en leeft, en de beste maanden om er te wandelen.BinnenkortBezoeken