Naar de inhoud
coastya
Satellietbeeld van Plymouth Beach; de speld markeert het strand
Luchtfoto: U.S. Geological Survey, National Geospatial Program (NAIP Plus, USDA), publiek domein, kleuren aangepast door Coastya. Ongeveer 3 km kust; de speld markeert het strand.

Strand

Plymouth Beach

Verenigde StatenMassachusetts · Verenigde Staten · Pacific Ocean

41.9626, -70.6384 · Plymouth, 2 km

  • 19°Zee · Augustus
  • 25°Max · Juli
  • 8,5 hZon · Juli
De stip markeert Plymouth Beach. Ongeveer 140 km kust, noorden boven.

Jouw maand aan het strand

Plymouth Beach in oktober

  • 16°CLucht, maximum overdag10°C 's nachts
  • 14°CZeewatertemperatuur
  • 4,9 hZon per dag
  • 11 dagenRegendagen in de maand123 mm in totaal
  • 16 km/hGemiddelde wind

Gemiddelden voor 1991–2020. Een regendag is een dag met minstens 1 mm regen.

En een maand eerder of later?

SeptemberOktoberNovember
Lucht, dagmaximum22°16°10°
Zee17°14°10°
Zon per dag7,0 h4,9 h3,9 h
Regendagen101110

Warmste zee van het jaar: augustus (19,0 °C) · meeste zon: juli (8,5 uur per dag).

Het strand zelf

  • 12Accommodaties binnen 5 kmHotels, pensions, appartementen en campings · OpenStreetMap
  • 41 kmLuchthaven: New Bedford Regional Airport (EWB)In rechte lijn; over de weg is het verder Autohuur op luchthaven BOS (Boston)

Nog geen betrouwbare informatie over: kwaliteit van het zwemwater, toegankelijk met rolstoel, strandwacht.

Sommige links hierboven zijn affiliatelinks: als je via die links boekt, kunnen wij een commissie krijgen, zonder extra kosten voor jou. Het verandert nooit wat de gegevens op deze pagina zeggen.

Oktober van 2020 tot 2025

In oktober 2025 was de zee gemiddeld 15,1 °C — 1,4 °C boven het gemiddelde van 1991–2020.

Zeewatertemperatuur 2025: +1,4 °C

Gemiddelde 1991–2020: 13,7 °C

Lucht, maximum overdag 2025: +0,3 °C

Gemiddelde 1991–2020: 16,0 °C

Elke balk is een jaar. Boven de stippellijn (het gemiddelde van 1991–2020) was die maand warmer dan normaal, eronder koeler.

Wanneer gaan

Gemiddelden 1991–2020
Warmste zeeJuli en augustus19 °C
Meeste zonJuli en augustus8 uur zon per dag
Minste regenJuli en augustus84 mm in de maand

Het jaar in één oogopslag

  1. jan5°4 h93 mm
  2. feb3°5 h90 mm
  3. mrt4°6 h119 mm
  4. apr6°7 h110 mm
  5. mei10°7 h91 mm
  6. jun15°8 h101 mm
  7. jul18°8 h86 mm
  8. aug19°8 h84 mm
  9. sep17°7 h95 mm
  10. okt14°5 h123 mm
  11. nov10°4 h108 mm
  12. dec8°3 h122 mm
8°C20°C32°C

Elke kaart is een maand. De kleur is de zeetemperatuur, op dezelfde schaal als de kaart; vetgedrukt de twee beste maanden per onderdeel.

Zeewatertemperatuur

Gemiddelden 1991–2020
10°20°janfebmrtaprmeijunjulaugsepoktnovdecjan: 5°feb: 3°mrt: 4°apr: 6°mei: 10°jun: 15°jul: 18°aug: 19°sep: 17°okt: 14°nov: 10°dec: 8°19°3°
8°C20°C32°C

Het klimaat door het jaar

Gemiddelden 1991–2020
0°10°20°janfebmrtaprmeijunjulaugsepoktnovdecjan: 0 °C (Max 2° / Min -3°)feb: 0 °C (Max 3° / Min -3°)mrt: 3 °C (Max 6° / Min 0°)apr: 7 °C (Max 11° / Min 4°)mei: 13 °C (Max 16° / Min 9°)jun: 18 °C (Max 21° / Min 14°)jul: 22 °C (Max 25° / Min 18°)aug: 22 °C (Max 25° / Min 19°)sep: 19 °C (Max 22° / Min 15°)okt: 13 °C (Max 16° / Min 10°)nov: 8 °C (Max 10° / Min 5°)dec: 3 °C (Max 6° / Min 0°)22°0°
GemiddeldeMin – Max
8°C20°C32°C

Regen

0 mm50 mm100 mmjanfebmrtaprmeijunjulaugsepoktnovdecjan: 93 mmfeb: 90 mmmrt: 119 mmapr: 110 mmmei: 91 mmjun: 101 mmjul: 86 mmaug: 84 mm84sep: 95 mmokt: 123 mm123nov: 108 mmdec: 122 mm

Zon

0 h2,5 h5 h7,5 hjanfebmrtaprmeijunjulaugsepoktnovdecjan: 3,6 hfeb: 4,7 hmrt: 5,5 hapr: 6,6 hmei: 7,1 hjun: 7,6 hjul: 8,5 h8,5aug: 8,0 hsep: 7,0 hokt: 4,9 hnov: 3,9 hdec: 2,9 h2,9

Zonuren zijn geschat op basis van gemeten zonnestraling, niet rechtstreeks waargenomen.

Maand voor maand

Gemiddelden 1991–2020

Elke maand in Plymouth Beach: lucht, zee, regen en zon. Gemiddelden voor 1991–2020.

Elke maand in Plymouth Beach: lucht, zee, regen en zon. Gemiddelden voor 1991–2020.
MaandMax°CMin°CZee°CRegenmmRegendagendagenZonu/dagWindkm/h
Januari2-3593113,619
Februari3-3390104,719
Maart604119125,519
April1146110116,616
Mei1691091117,114
Juni211415101127,612
Juli25181886128,512
Augustuswarmste zee25191984118,012
September22151795107,013
Oktober161014123114,916
November10510108103,917
December608122122,918

Veeg opzij om de andere kolommen te zien.

Plan je reis

Sommige links hierboven zijn affiliatelinks: als je via die links boekt, kunnen wij een commissie krijgen, zonder extra kosten voor jou. Het verandert nooit wat de gegevens op deze pagina zeggen.

Over deze cijfers

De gemiddelden gelden voor 1991–2020; de recente jaren (2020–2025) laten zien wat er echt gebeurde. Geen van beide is het weer van vandaag.

WatWaar het vandaan komt Dichtstbijzijnde meting
Lucht, regen en zonNASA POWER4 km verderop
ZeewatertemperatuurNOAA OISST v2.1, 1991–202018 km verderop
2020–2025, maand voor maandNASA POWER · NOAA OISST v2.14 km verderop
Strandwacht en accommodatiesOpenStreetMapbinnen 1–5 km
Dichtstbijzijnde luchthavenOurAirportsafstand in rechte lijn
Afbeelding bovenaanSentinel-2 cloudless (EOX)op deze plek

Meer over deze plek: Wikipedia Bekijk alle gegevensbronnen →

De familie

Liever strand, meer, bergen, watervallen, eilanden, rivieren, canyons, grotten, sterrenhemel, uitzichtpunt, vogels kijken of bossen?

Hetzelfde idee, andere landschappen: veldatlassen uit open data, maand na maand, in zeven talen.

strandCoastyaVind je strand: zeetemperatuur, zon en zwemmen maand na maand.Je bent hier
meerLakeyasDe meren van de wereld: watertemperatuur, ijs, diepte en oevers.Bezoeken bergenPeakyasElke top in 3D: weer op de top, nulgradengrens, hutten en paden.Bezoeken watervallenCascadyasDe watervallen van de wereld: hoogte, debiet per maand en wanneer ze bulderen.Bezoeken eilandenIslandyasElk eiland vanaf zee: grootte, zeetemperatuur, veerboten en 3D.Bezoeken rivierenRiveryasElke rivier van bron tot monding: de reis, het debiet en het stroomgebied in cijfers.Bezoeken canyonsCanyonyasElke canyon op schaal doorgesneden: diepte tot de bodem, temperaturen op de rand en de bodem, paden en uitkijkpunten.Bezoeken
grottenCavernyasElke grot met zijn echte diepte en lengte: de rots erboven, de temperatuur binnen het hele jaar en hoe je hem bezoekt.BinnenkortBezoeken
sterrenhemelDarkskyasWaar de nacht nog donker is: de hemel van elke plek, de Melkweg maand na maand, de maan, verduisteringen en het noorderlicht.BinnenkortBezoeken
uitzichtpuntViewyasElk uitzichtpunt met zijn echte 360°-panorama: de toppen die je ziet, hoe ver je kijkt en waar de zon ondergaat.BinnenkortBezoeken
vogels kijkenBirdyasElk vogelreservaat en wetland met de waargenomen soorten maand na maand: standvogels, zomergasten en doortrekkers.BinnenkortBezoeken
bossenForestyaElk bos met zijn ringen van bodembedekking, wat er groeit en leeft, en de beste maanden om er te wandelen.BinnenkortBezoeken