Naar de inhoud
coastya
Satellietbeeld van Playa Grandi; de speld markeert het strand
Satellietbeeld: Sentinel-2 cloudless · EOX, CC BY 4.0, kleuren aangepast door Coastya. Ongeveer 15 km kust; de speld markeert het strand.

Strand

Playa Grandi

Caribisch NederlandBonaire · Caribisch Nederland · Caribbean Sea

12.2708, -68.3361 · Dorp Rincon, 4 km

  • 29°Zee · September
  • 29°Max · September
  • 9,0 hZon · Augustus
De stip markeert Playa Grandi. Ongeveer 140 km kust, noorden boven.

Jouw maand aan het strand

Playa Grandi in oktober

  • 29°CLucht, maximum overdag28°C 's nachts
  • 29°CZeewatertemperatuur
  • 7,6 hZon per dag
  • 20 dagenRegendagen in de maand84 mm in totaal
  • 23 km/hGemiddelde wind

Gemiddelden voor 1991–2020. Een regendag is een dag met minstens 1 mm regen.

En een maand eerder of later?

SeptemberOktoberNovember
Lucht, dagmaximum29°29°28°
Zee29°29°29°
Zon per dag8,6 h7,6 h7,2 h
Regendagen172018

Warmste zee van het jaar: september (28,8 °C) · meeste zon: augustus (9,0 uur per dag).

Het strand zelf

  • 0Accommodaties binnen 5 kmHotels, pensions, appartementen en campings · OpenStreetMap
  • 17 kmLuchthaven: Flamingo International Airport (BON)In rechte lijn; over de weg is het verder Autohuur op luchthaven CUR (Willemstad)

Nog geen betrouwbare informatie over: kwaliteit van het zwemwater, toegankelijk met rolstoel, strandwacht.

Sommige links hierboven zijn affiliatelinks: als je via die links boekt, kunnen wij een commissie krijgen, zonder extra kosten voor jou. Het verandert nooit wat de gegevens op deze pagina zeggen.

Oktober van 2020 tot 2025

In oktober 2025 was de zee gemiddeld 29,7 °C — 0,9 °C boven het gemiddelde van 1991–2020.

Zeewatertemperatuur 2025: +0,9 °C

Gemiddelde 1991–2020: 28,8 °C

Lucht, maximum overdag 2025: +0,8 °C

Gemiddelde 1991–2020: 28,9 °C

Elke balk is een jaar. Boven de stippellijn (het gemiddelde van 1991–2020) was die maand warmer dan normaal, eronder koeler.

Wanneer gaan

Gemiddelden 1991–2020
Warmste zeeSeptember en oktober29 °C
Meeste zonJuli en augustus9 uur zon per dag
Minste regenMaart en april8 mm in de maand

Het jaar in één oogopslag

  1. jan27°8 h31 mm
  2. feb27°9 h15 mm
  3. mrt27°9 h8 mm
  4. apr27°8 h13 mm
  5. mei27°8 h20 mm
  6. jun28°9 h24 mm
  7. jul28°9 h33 mm
  8. aug28°9 h38 mm
  9. sep29°9 h50 mm
  10. okt29°8 h84 mm
  11. nov29°7 h99 mm
  12. dec28°8 h51 mm
8°C20°C32°C

Elke kaart is een maand. De kleur is de zeetemperatuur, op dezelfde schaal als de kaart; vetgedrukt de twee beste maanden per onderdeel.

Zeewatertemperatuur

Gemiddelden 1991–2020
27°28°29°janfebmrtaprmeijunjulaugsepoktnovdecjan: 27°feb: 27°mrt: 27°apr: 27°mei: 27°jun: 28°jul: 28°aug: 28°sep: 29°okt: 29°nov: 29°dec: 28°29°27°
8°C20°C32°C

Het klimaat door het jaar

Gemiddelden 1991–2020
26°27°28°29°janfebmrtaprmeijunjulaugsepoktnovdecjan: 27 °C (Max 27° / Min 26°)feb: 26 °C (Max 27° / Min 26°)mrt: 26 °C (Max 27° / Min 26°)apr: 27 °C (Max 27° / Min 26°)mei: 27 °C (Max 28° / Min 27°)jun: 28 °C (Max 28° / Min 27°)jul: 28 °C (Max 28° / Min 28°)aug: 28 °C (Max 29° / Min 28°)sep: 29 °C (Max 29° / Min 28°)okt: 29 °C (Max 29° / Min 28°)nov: 28 °C (Max 28° / Min 28°)dec: 27 °C (Max 28° / Min 27°)29°26°
GemiddeldeMin – Max
8°C20°C32°C

Regen

0 mm50 mm100 mmjanfebmrtaprmeijunjulaugsepoktnovdecjan: 31 mmfeb: 15 mmmrt: 8 mm8apr: 13 mmmei: 20 mmjun: 24 mmjul: 33 mmaug: 38 mmsep: 50 mmokt: 84 mmnov: 99 mm99dec: 51 mm

Zon

0 h5 h10 hjanfebmrtaprmeijunjulaugsepoktnovdecjan: 8,2 hfeb: 8,7 hmrt: 8,8 hapr: 8,4 hmei: 8,2 hjun: 8,6 hjul: 8,8 haug: 9,0 h9,0sep: 8,6 hokt: 7,6 hnov: 7,2 h7,2dec: 7,7 h

Zonuren zijn geschat op basis van gemeten zonnestraling, niet rechtstreeks waargenomen.

Maand voor maand

Gemiddelden 1991–2020

Elke maand in Playa Grandi: lucht, zee, regen en zon. Gemiddelden voor 1991–2020.

Elke maand in Playa Grandi: lucht, zee, regen en zon. Gemiddelden voor 1991–2020.
MaandMax°CMin°CZee°CRegenmmRegendagendagenZonu/dagWindkm/h
Januari2726273168,230
Februari2726271538,730
Maart272627828,830
April2726271338,429
Mei2827272078,230
Juni28272824108,631
Juli28282833148,829
Augustus29282838169,027
Septemberwarmste zee29282950178,624
Oktober29282984207,623
November28282999187,225
December28272851127,728

Veeg opzij om de andere kolommen te zien.

Plan je reis

Sommige links hierboven zijn affiliatelinks: als je via die links boekt, kunnen wij een commissie krijgen, zonder extra kosten voor jou. Het verandert nooit wat de gegevens op deze pagina zeggen.

Over deze cijfers

De gemiddelden gelden voor 1991–2020; de recente jaren (2020–2025) laten zien wat er echt gebeurde. Geen van beide is het weer van vandaag.

WatWaar het vandaan komt Dichtstbijzijnde meting
Lucht, regen en zonNASA POWER34 km verderop
ZeewatertemperatuurNOAA OISST v2.1, 1991–202012 km verderop
2020–2025, maand voor maandNASA POWER · NOAA OISST v2.134 km verderop
Strandwacht en accommodatiesOpenStreetMapbinnen 1–5 km
Dichtstbijzijnde luchthavenOurAirportsafstand in rechte lijn
Afbeelding bovenaanSentinel-2 cloudless (EOX)op deze plek

Bekijk alle gegevensbronnen →

De familie

Liever strand, meer, bergen, watervallen, eilanden, rivieren, canyons, grotten, sterrenhemel, uitzichtpunt, vogels kijken of bossen?

Hetzelfde idee, andere landschappen: veldatlassen uit open data, maand na maand, in zeven talen.

strandCoastyaVind je strand: zeetemperatuur, zon en zwemmen maand na maand.Je bent hier
meerLakeyasDe meren van de wereld: watertemperatuur, ijs, diepte en oevers.Bezoeken bergenPeakyasElke top in 3D: weer op de top, nulgradengrens, hutten en paden.Bezoeken watervallenCascadyasDe watervallen van de wereld: hoogte, debiet per maand en wanneer ze bulderen.Bezoeken eilandenIslandyasElk eiland vanaf zee: grootte, zeetemperatuur, veerboten en 3D.Bezoeken rivierenRiveryasElke rivier van bron tot monding: de reis, het debiet en het stroomgebied in cijfers.Bezoeken canyonsCanyonyasElke canyon op schaal doorgesneden: diepte tot de bodem, temperaturen op de rand en de bodem, paden en uitkijkpunten.Bezoeken
grottenCavernyasElke grot met zijn echte diepte en lengte: de rots erboven, de temperatuur binnen het hele jaar en hoe je hem bezoekt.BinnenkortBezoeken
sterrenhemelDarkskyasWaar de nacht nog donker is: de hemel van elke plek, de Melkweg maand na maand, de maan, verduisteringen en het noorderlicht.BinnenkortBezoeken
uitzichtpuntViewyasElk uitzichtpunt met zijn echte 360°-panorama: de toppen die je ziet, hoe ver je kijkt en waar de zon ondergaat.BinnenkortBezoeken
vogels kijkenBirdyasElk vogelreservaat en wetland met de waargenomen soorten maand na maand: standvogels, zomergasten en doortrekkers.BinnenkortBezoeken
bossenForestyaElk bos met zijn ringen van bodembedekking, wat er groeit en leeft, en de beste maanden om er te wandelen.BinnenkortBezoeken