Naar de inhoud
coastya
Satellietbeeld van Playa Coromuel; de speld markeert het strand
Satellietbeeld: Sentinel-2 cloudless · EOX, CC BY 4.0, kleuren aangepast door Coastya. Ongeveer 14 km kust; de speld markeert het strand.

Strand

Playa Coromuel

MexicoBaja California Sur · Mexico · Gulf of California

24.1964, -110.3003 · La Paz, 6 km

  • 29°Zee · September
  • 34°Max · Juli
  • 11,8 hZon · Mei
De stip markeert Playa Coromuel. Ongeveer 140 km kust, noorden boven.

Jouw maand aan het strand

Playa Coromuel in oktober

  • 31°CLucht, maximum overdag24°C 's nachts
  • 29°CZeewatertemperatuur
  • 9,2 hZon per dag
  • 3 dagenRegendagen in de maand27 mm in totaal
  • 11 km/hGemiddelde wind

Gemiddelden voor 1991–2020. Een regendag is een dag met minstens 1 mm regen.

En een maand eerder of later?

SeptemberOktoberNovember
Lucht, dagmaximum32°31°28°
Zee29°29°26°
Zon per dag8,7 h9,2 h8,6 h
Regendagen1032

Warmste zee van het jaar: september (29,1 °C) · meeste zon: mei (11,8 uur per dag).

Het strand zelf

  • 26Accommodaties binnen 5 kmHotels, pensions, appartementen en campings · OpenStreetMap
  • 15 kmLuchthaven: Manuel Márquez de León International Airport (LAP)In rechte lijn; over de weg is het verder Autohuur op luchthaven LAP (La Paz)

Nog geen betrouwbare informatie over: kwaliteit van het zwemwater, toegankelijk met rolstoel, strandwacht.

Sommige links hierboven zijn affiliatelinks: als je via die links boekt, kunnen wij een commissie krijgen, zonder extra kosten voor jou. Het verandert nooit wat de gegevens op deze pagina zeggen.

Oktober van 2020 tot 2025

In oktober 2025 was de zee gemiddeld 29,7 °C — 1,0 °C boven het gemiddelde van 1991–2020.

Zeewatertemperatuur 2025: +1,0 °C

Gemiddelde 1991–2020: 28,7 °C

Lucht, maximum overdag 2025: +0,5 °C

Gemiddelde 1991–2020: 30,8 °C

Elke balk is een jaar. Boven de stippellijn (het gemiddelde van 1991–2020) was die maand warmer dan normaal, eronder koeler.

Wanneer gaan

Gemiddelden 1991–2020
Warmste zeeAugustus en september29 °C
Meeste zonMei en juni12 uur zon per dag
Minste regenApril en mei0 mm in de maand

Het jaar in één oogopslag

  1. jan21°8 h8 mm
  2. feb21°9 h9 mm
  3. mrt21°10 h2 mm
  4. apr22°11 h0 mm
  5. mei23°12 h0 mm
  6. jun25°11 h2 mm
  7. jul27°10 h24 mm
  8. aug29°9 h57 mm
  9. sep29°9 h110 mm
  10. okt29°9 h27 mm
  11. nov26°9 h15 mm
  12. dec23°8 h9 mm
8°C20°C32°C

Elke kaart is een maand. De kleur is de zeetemperatuur, op dezelfde schaal als de kaart; vetgedrukt de twee beste maanden per onderdeel.

Zeewatertemperatuur

Gemiddelden 1991–2020
20°25°30°janfebmrtaprmeijunjulaugsepoktnovdecjan: 21°feb: 21°mrt: 21°apr: 22°mei: 23°jun: 25°jul: 27°aug: 29°sep: 29°okt: 29°nov: 26°dec: 23°29°21°
8°C20°C32°C

Het klimaat door het jaar

Gemiddelden 1991–2020
20°30°janfebmrtaprmeijunjulaugsepoktnovdecjan: 19 °C (Max 23° / Min 15°)feb: 19 °C (Max 24° / Min 15°)mrt: 21 °C (Max 26° / Min 16°)apr: 23 °C (Max 28° / Min 18°)mei: 25 °C (Max 31° / Min 19°)jun: 28 °C (Max 34° / Min 22°)jul: 30 °C (Max 34° / Min 26°)aug: 30 °C (Max 34° / Min 26°)sep: 29 °C (Max 32° / Min 26°)okt: 27 °C (Max 31° / Min 24°)nov: 24 °C (Max 28° / Min 20°)dec: 20 °C (Max 24° / Min 17°)30°19°
GemiddeldeMin – Max
8°C20°C32°C

Regen

0 mm50 mm100 mmjanfebmrtaprmeijunjulaugsepoktnovdecjan: 8 mmfeb: 9 mmmrt: 2 mmapr: 0 mm0mei: 0 mm0jun: 2 mmjul: 24 mmaug: 57 mmsep: 110 mm110okt: 27 mmnov: 15 mmdec: 9 mm

Zon

0 h5 h10 hjanfebmrtaprmeijunjulaugsepoktnovdecjan: 8,0 hfeb: 8,9 hmrt: 10,2 hapr: 10,9 hmei: 11,8 h11,8jun: 11,4 hjul: 10,0 haug: 9,1 hsep: 8,7 hokt: 9,2 hnov: 8,6 hdec: 7,8 h7,8

Zonuren zijn geschat op basis van gemeten zonnestraling, niet rechtstreeks waargenomen.

Maand voor maand

Gemiddelden 1991–2020

Elke maand in Playa Coromuel: lucht, zee, regen en zon. Gemiddelden voor 1991–2020.

Elke maand in Playa Coromuel: lucht, zee, regen en zon. Gemiddelden voor 1991–2020.
MaandMax°CMin°CZee°CRegenmmRegendagendagenZonu/dagWindkm/h
Januari231521828,013
Februari241521918,913
Maart2616212010,212
April2818220010,912
Mei3119230011,812
Juni3422252111,412
Juli34262724410,011
Augustus34262957109,110
Septemberwarmste zee322629110108,711
Oktober3124292739,211
November2820261528,612
December241723917,814

Veeg opzij om de andere kolommen te zien.

Foto's

Foto's die hun makers op Wikimedia Commons hebben gedeeld, met aangepaste kleuren.

Playa Coromuel: Playa coromuel, en la paz, b.c.s. - panoramio
Foto: Maria de los Angeles… · Wikimedia Commons · CC BY-SA 3.0 · gestileerd; deze versie heeft dezelfde licentie.
Playa Coromuel: Caimancito, la paz, b.c.s. - panoramio
Foto: Maria de los Angeles… · Wikimedia Commons · CC BY-SA 3.0 · gestileerd; deze versie heeft dezelfde licentie.
Playa Coromuel: Vista aérea de la Playa El Caimancito 01
Foto: ProtoplasmaKid · Wikimedia Commons · CC BY-SA 4.0 · gestileerd; deze versie heeft dezelfde licentie.

Plan je reis

Sommige links hierboven zijn affiliatelinks: als je via die links boekt, kunnen wij een commissie krijgen, zonder extra kosten voor jou. Het verandert nooit wat de gegevens op deze pagina zeggen.

Over deze cijfers

De gemiddelden gelden voor 1991–2020; de recente jaren (2020–2025) laten zien wat er echt gebeurde. Geen van beide is het weer van vandaag.

Het dichtstbijzijnde meetpunt voor de zee ligt 21 km verderop, dus dit cijfer is hier minder precies.

WatWaar het vandaan komt Dichtstbijzijnde meting
Lucht, regen en zonNASA POWER38 km verderop
ZeewatertemperatuurNOAA OISST v2.1, 1991–202021 km verderop
2020–2025, maand voor maandNASA POWER · NOAA OISST v2.138 km verderop
Strandwacht en accommodatiesOpenStreetMapbinnen 1–5 km
Dichtstbijzijnde luchthavenOurAirportsafstand in rechte lijn
Afbeelding bovenaanSentinel-2 cloudless (EOX)op deze plek

Bekijk alle gegevensbronnen →

De familie

Liever strand, meer, bergen, watervallen, eilanden, rivieren, canyons, grotten, sterrenhemel, uitzichtpunt, vogels kijken of bossen?

Hetzelfde idee, andere landschappen: veldatlassen uit open data, maand na maand, in zeven talen.

strandCoastyaVind je strand: zeetemperatuur, zon en zwemmen maand na maand.Je bent hier
meerLakeyasDe meren van de wereld: watertemperatuur, ijs, diepte en oevers.Bezoeken bergenPeakyasElke top in 3D: weer op de top, nulgradengrens, hutten en paden.Bezoeken watervallenCascadyasDe watervallen van de wereld: hoogte, debiet per maand en wanneer ze bulderen.Bezoeken eilandenIslandyasElk eiland vanaf zee: grootte, zeetemperatuur, veerboten en 3D.Bezoeken rivierenRiveryasElke rivier van bron tot monding: de reis, het debiet en het stroomgebied in cijfers.Bezoeken canyonsCanyonyasElke canyon op schaal doorgesneden: diepte tot de bodem, temperaturen op de rand en de bodem, paden en uitkijkpunten.Bezoeken
grottenCavernyasElke grot met zijn echte diepte en lengte: de rots erboven, de temperatuur binnen het hele jaar en hoe je hem bezoekt.BinnenkortBezoeken
sterrenhemelDarkskyasWaar de nacht nog donker is: de hemel van elke plek, de Melkweg maand na maand, de maan, verduisteringen en het noorderlicht.BinnenkortBezoeken
uitzichtpuntViewyasElk uitzichtpunt met zijn echte 360°-panorama: de toppen die je ziet, hoe ver je kijkt en waar de zon ondergaat.BinnenkortBezoeken
vogels kijkenBirdyasElk vogelreservaat en wetland met de waargenomen soorten maand na maand: standvogels, zomergasten en doortrekkers.BinnenkortBezoeken
bossenForestyaElk bos met zijn ringen van bodembedekking, wat er groeit en leeft, en de beste maanden om er te wandelen.BinnenkortBezoeken