Naar de inhoud
coastya
Satellietbeeld van Plage des Salins; de speld markeert het strand
Luchtfoto: IGN – BD ORTHO® (cartes.gouv.fr, 2026), Licence Ouverte 2.0, kleuren aangepast door Coastya. Ongeveer 3 km kust; de speld markeert het strand.

Strand

Plage des Salins

FrankrijkProvence-Alpes-Côte d'Azur · Frankrijk · Mediterranean Sea

43.1073, 6.1804 · Hyères, 4 km

  • 24°Zee · Augustus
  • 27°Max · Juli
  • 11,7 hZon · Juli
De stip markeert Plage des Salins. Ongeveer 140 km kust, noorden boven.

Jouw maand aan het strand

Plage des Salins in oktober

  • 20°CLucht, maximum overdag16°C 's nachts
  • 20°CZeewatertemperatuur
  • 5,9 hZon per dag
  • 9 dagenRegendagen in de maand85 mm in totaal
  • 20 km/hGemiddelde wind

Gemiddelden voor 1991–2020. Een regendag is een dag met minstens 1 mm regen.

En een maand eerder of later?

SeptemberOktoberNovember
Lucht, dagmaximum24°20°16°
Zee22°20°17°
Zon per dag8,3 h5,9 h4,4 h
Regendagen7910

Warmste zee van het jaar: augustus (23,5 °C) · meeste zon: juli (11,7 uur per dag).

Het strand zelf

  • UitstekendKwaliteit van het zwemwaterOfficiële EU-classificatie, seizoen 2025
  • 50Accommodaties binnen 5 kmHotels, pensions, appartementen en campings · OpenStreetMap
  • 3 kmLuchthaven: Toulon-Hyères Airport (TLN)In rechte lijn; over de weg is het verder Autohuur op luchthaven TLN (Hyères, Var)

Nog geen betrouwbare informatie over: toegankelijk met rolstoel, strandwacht.

Sommige links hierboven zijn affiliatelinks: als je via die links boekt, kunnen wij een commissie krijgen, zonder extra kosten voor jou. Het verandert nooit wat de gegevens op deze pagina zeggen.

Oktober van 2020 tot 2025

In oktober 2025 was de zee gemiddeld 20,3 °C — 0,7 °C boven het gemiddelde van 1991–2020.

Zeewatertemperatuur 2025: +0,7 °C

Gemiddelde 1991–2020: 19,6 °C

Lucht, maximum overdag 2025: +1,0 °C

Gemiddelde 1991–2020: 19,8 °C

Elke balk is een jaar. Boven de stippellijn (het gemiddelde van 1991–2020) was die maand warmer dan normaal, eronder koeler.

Wanneer gaan

Gemiddelden 1991–2020
Warmste zeeJuli en augustus24 °C
Meeste zonJuni en juli12 uur zon per dag
Minste regenJuli en augustus9 mm in de maand

Het jaar in één oogopslag

  1. jan14°4 h57 mm
  2. feb13°6 h48 mm
  3. mrt13°7 h51 mm
  4. apr14°8 h46 mm
  5. mei17°9 h42 mm
  6. jun20°11 h21 mm
  7. jul22°12 h9 mm
  8. aug24°10 h15 mm
  9. sep22°8 h45 mm
  10. okt20°6 h85 mm
  11. nov17°4 h105 mm
  12. dec15°4 h71 mm
8°C20°C32°C

Elke kaart is een maand. De kleur is de zeetemperatuur, op dezelfde schaal als de kaart; vetgedrukt de twee beste maanden per onderdeel.

Zeewatertemperatuur

Gemiddelden 1991–2020
15°20°25°janfebmrtaprmeijunjulaugsepoktnovdecjan: 14°feb: 13°mrt: 13°apr: 14°mei: 17°jun: 20°jul: 22°aug: 24°sep: 22°okt: 20°nov: 17°dec: 15°24°13°
8°C20°C32°C

Het klimaat door het jaar

Gemiddelden 1991–2020
10°20°janfebmrtaprmeijunjulaugsepoktnovdecjan: 10 °C (Max 12° / Min 8°)feb: 10 °C (Max 12° / Min 8°)mrt: 12 °C (Max 14° / Min 9°)apr: 14 °C (Max 16° / Min 12°)mei: 17 °C (Max 20° / Min 15°)jun: 22 °C (Max 24° / Min 19°)jul: 24 °C (Max 27° / Min 21°)aug: 24 °C (Max 27° / Min 22°)sep: 21 °C (Max 24° / Min 19°)okt: 18 °C (Max 20° / Min 16°)nov: 14 °C (Max 16° / Min 12°)dec: 11 °C (Max 13° / Min 9°)24°10°
GemiddeldeMin – Max
8°C20°C32°C

Regen

0 mm50 mm100 mmjanfebmrtaprmeijunjulaugsepoktnovdecjan: 57 mmfeb: 48 mmmrt: 51 mmapr: 46 mmmei: 42 mmjun: 21 mmjul: 9 mm9aug: 15 mmsep: 45 mmokt: 85 mmnov: 105 mm105dec: 71 mm

Zon

0 h5 h10 hjanfebmrtaprmeijunjulaugsepoktnovdecjan: 4,5 hfeb: 5,5 hmrt: 7,0 hapr: 7,8 hmei: 9,0 hjun: 11,0 hjul: 11,7 h11,7aug: 10,5 hsep: 8,3 hokt: 5,9 hnov: 4,4 hdec: 4,2 h4,2

Zonuren zijn geschat op basis van gemeten zonnestraling, niet rechtstreeks waargenomen.

Maand voor maand

Gemiddelden 1991–2020

Elke maand in Plage des Salins: lucht, zee, regen en zon. Gemiddelden voor 1991–2020.

Elke maand in Plage des Salins: lucht, zee, regen en zon. Gemiddelden voor 1991–2020.
MaandMax°CMin°CZee°CRegenmmRegendagendagenZonu/dagWindkm/h
Januari128145784,522
Februari128134865,522
Maart149135167,022
April1612144687,820
Mei2015174269,018
Juni24192021411,016
Juli2721229211,718
Augustuswarmste zee27222415410,517
September2419224578,317
Oktober2016208595,920
November161217105104,422
December139157184,223

Veeg opzij om de andere kolommen te zien.

Plan je reis

Sommige links hierboven zijn affiliatelinks: als je via die links boekt, kunnen wij een commissie krijgen, zonder extra kosten voor jou. Het verandert nooit wat de gegevens op deze pagina zeggen.

Over deze cijfers

De gemiddelden gelden voor 1991–2020; de recente jaren (2020–2025) laten zien wat er echt gebeurde. Geen van beide is het weer van vandaag.

WatWaar het vandaan komt Dichtstbijzijnde meting
Lucht, regen en zonNASA POWER13 km verderop
ZeewatertemperatuurNOAA OISST v2.1, 1991–20205 km verderop
2020–2025, maand voor maandNASA POWER · NOAA OISST v2.113 km verderop
Kwaliteit van het zwemwaterEuropees Milieuagentschap0,4 km verderop
Strandwacht en accommodatiesOpenStreetMapbinnen 1–5 km
Dichtstbijzijnde luchthavenOurAirportsafstand in rechte lijn
Afbeelding bovenaanSentinel-2 cloudless (EOX)op deze plek

Bekijk alle gegevensbronnen →

De familie

Liever strand, meer, bergen, watervallen, eilanden, rivieren, canyons, grotten, sterrenhemel, uitzichtpunt, vogels kijken of bossen?

Hetzelfde idee, andere landschappen: veldatlassen uit open data, maand na maand, in zeven talen.

strandCoastyaVind je strand: zeetemperatuur, zon en zwemmen maand na maand.Je bent hier
meerLakeyasDe meren van de wereld: watertemperatuur, ijs, diepte en oevers.Bezoeken bergenPeakyasElke top in 3D: weer op de top, nulgradengrens, hutten en paden.Bezoeken watervallenCascadyasDe watervallen van de wereld: hoogte, debiet per maand en wanneer ze bulderen.Bezoeken eilandenIslandyasElk eiland vanaf zee: grootte, zeetemperatuur, veerboten en 3D.Bezoeken rivierenRiveryasElke rivier van bron tot monding: de reis, het debiet en het stroomgebied in cijfers.Bezoeken canyonsCanyonyasElke canyon op schaal doorgesneden: diepte tot de bodem, temperaturen op de rand en de bodem, paden en uitkijkpunten.Bezoeken
grottenCavernyasElke grot met zijn echte diepte en lengte: de rots erboven, de temperatuur binnen het hele jaar en hoe je hem bezoekt.BinnenkortBezoeken
sterrenhemelDarkskyasWaar de nacht nog donker is: de hemel van elke plek, de Melkweg maand na maand, de maan, verduisteringen en het noorderlicht.BinnenkortBezoeken
uitzichtpuntViewyasElk uitzichtpunt met zijn echte 360°-panorama: de toppen die je ziet, hoe ver je kijkt en waar de zon ondergaat.BinnenkortBezoeken
vogels kijkenBirdyasElk vogelreservaat en wetland met de waargenomen soorten maand na maand: standvogels, zomergasten en doortrekkers.BinnenkortBezoeken
bossenForestyaElk bos met zijn ringen van bodembedekking, wat er groeit en leeft, en de beste maanden om er te wandelen.BinnenkortBezoeken