Naar de inhoud
coastya
Satellietbeeld van Mairangi Bay; de speld markeert het strand
Satellietbeeld: Sentinel-2 cloudless · EOX, CC BY 4.0, kleuren aangepast door Coastya. Ongeveer 12 km kust; de speld markeert het strand.

Strand

Mairangi Bay

Nieuw-ZeelandAuckland · Nieuw-Zeeland · Tasman Sea

-36.7381, 174.7562 · Campbells Bay, 1 km

  • 21°Zee · Februari
  • 23°Max · Februari
  • 9,2 hZon · Januari
De stip markeert Mairangi Bay. Ongeveer 140 km kust, noorden boven.

Jouw maand aan het strand

Mairangi Bay in oktober

  • 17°CLucht, maximum overdag13°C 's nachts
  • 15°CZeewatertemperatuur
  • 7,4 hZon per dag
  • 11 dagenRegendagen in de maand68 mm in totaal
  • 25 km/hGemiddelde wind

Gemiddelden voor 1991–2020. Een regendag is een dag met minstens 1 mm regen.

En een maand eerder of later?

SeptemberOktoberNovember
Lucht, dagmaximum15°17°18°
Zee14°15°17°
Zon per dag6,5 h7,4 h8,4 h
Regendagen12119

Warmste zee van het jaar: februari (21,1 °C) · meeste zon: januari (9,2 uur per dag).

Het strand zelf

  • BewaaktStrandwachtMeestal alleen in het badseizoen · OpenStreetMap
  • 13Accommodaties binnen 5 kmHotels, pensions, appartementen en campings · OpenStreetMap
  • 31 kmLuchthaven: Auckland International Airport (AKL)In rechte lijn; over de weg is het verder Autohuur op luchthaven AKL (Auckland)

Nog geen betrouwbare informatie over: kwaliteit van het zwemwater, toegankelijk met rolstoel.

Sommige links hierboven zijn affiliatelinks: als je via die links boekt, kunnen wij een commissie krijgen, zonder extra kosten voor jou. Het verandert nooit wat de gegevens op deze pagina zeggen.

Oktober van 2020 tot 2025

In oktober 2025 was de zee gemiddeld 16,9 °C — 1,6 °C boven het gemiddelde van 1991–2020.

Zeewatertemperatuur 2025: +1,6 °C

Gemiddelde 1991–2020: 15,3 °C

Lucht, maximum overdag 2025: +1,1 °C

Gemiddelde 1991–2020: 16,6 °C

Elke balk is een jaar. Boven de stippellijn (het gemiddelde van 1991–2020) was die maand warmer dan normaal, eronder koeler.

Wanneer gaan

Gemiddelden 1991–2020
Warmste zeeFebruari en maart21 °C
Meeste zonJanuari en november9 uur zon per dag
Minste regenJanuari en november46 mm in de maand

Het jaar in één oogopslag

  1. jan20°9 h56 mm
  2. feb21°8 h57 mm
  3. mrt21°7 h65 mm
  4. apr19°6 h73 mm
  5. mei18°5 h105 mm
  6. jun16°4 h93 mm
  7. jul14°5 h106 mm
  8. aug14°6 h92 mm
  9. sep14°6 h75 mm
  10. okt15°7 h68 mm
  11. nov17°8 h46 mm
  12. dec19°8 h68 mm
8°C20°C32°C

Elke kaart is een maand. De kleur is de zeetemperatuur, op dezelfde schaal als de kaart; vetgedrukt de twee beste maanden per onderdeel.

Zeewatertemperatuur

Gemiddelden 1991–2020
15°18°20°janfebmrtaprmeijunjulaugsepoktnovdecjan: 20°feb: 21°mrt: 21°apr: 19°mei: 18°jun: 16°jul: 14°aug: 14°sep: 14°okt: 15°nov: 17°dec: 19°21°14°
8°C20°C32°C

Het klimaat door het jaar

Gemiddelden 1991–2020
15°20°janfebmrtaprmeijunjulaugsepoktnovdecjan: 20 °C (Max 22° / Min 18°)feb: 21 °C (Max 23° / Min 18°)mrt: 20 °C (Max 22° / Min 18°)apr: 18 °C (Max 20° / Min 16°)mei: 16 °C (Max 17° / Min 14°)jun: 14 °C (Max 15° / Min 12°)jul: 13 °C (Max 14° / Min 11°)aug: 13 °C (Max 14° / Min 11°)sep: 14 °C (Max 15° / Min 12°)okt: 15 °C (Max 17° / Min 13°)nov: 16 °C (Max 18° / Min 14°)dec: 18 °C (Max 21° / Min 16°)21°13°
GemiddeldeMin – Max
8°C20°C32°C

Regen

0 mm50 mm100 mmjanfebmrtaprmeijunjulaugsepoktnovdecjan: 56 mmfeb: 57 mmmrt: 65 mmapr: 73 mmmei: 105 mmjun: 93 mmjul: 106 mm106aug: 92 mmsep: 75 mmokt: 68 mmnov: 46 mm46dec: 68 mm

Zon

0 h5 h10 hjanfebmrtaprmeijunjulaugsepoktnovdecjan: 9,2 h9,2feb: 7,9 hmrt: 7,4 hapr: 6,2 hmei: 5,0 hjun: 4,3 h4,3jul: 4,7 haug: 5,5 hsep: 6,5 hokt: 7,4 hnov: 8,4 hdec: 8,3 h

Zonuren zijn geschat op basis van gemeten zonnestraling, niet rechtstreeks waargenomen.

Maand voor maand

Gemiddelden 1991–2020

Elke maand in Mairangi Bay: lucht, zee, regen en zon. Gemiddelden voor 1991–2020.

Elke maand in Mairangi Bay: lucht, zee, regen en zon. Gemiddelden voor 1991–2020.
MaandMax°CMin°CZee°CRegenmmRegendagendagenZonu/dagWindkm/h
Januari2218205679,221
Februariwarmste zee2318215777,920
Maart2218216587,421
April20161973106,221
Mei171418105125,024
Juni15121693134,325
Juli141114106144,725
Augustus14111492155,524
September15121475126,524
Oktober17131568117,425
November1814174698,423
December2116196898,323

Veeg opzij om de andere kolommen te zien.

Foto's

Foto's die hun makers op Wikimedia Commons hebben gedeeld, met aangepaste kleuren.

Mairangi Bay: Mairangi Bay Beach - Northshore, Auckland, New Zealand
Foto: Umedha Hettigoda · Wikimedia Commons · CC BY-SA 2.0 · gestileerd; deze versie heeft dezelfde licentie.
Mairangi Bay: Brighton Terrace lookout on Crows Nest Rise Walkway
Foto: Bjankuloski06 · Wikimedia Commons · CC BY 4.0 · gestileerd; deze versie heeft dezelfde licentie.
Mairangi Bay: Sea kayakers going from Murrays Bay to Mairangi Bay
Foto: Bjankuloski06 · Wikimedia Commons · CC BY 4.0 · gestileerd; deze versie heeft dezelfde licentie.

Plan je reis

Sommige links hierboven zijn affiliatelinks: als je via die links boekt, kunnen wij een commissie krijgen, zonder extra kosten voor jou. Het verandert nooit wat de gegevens op deze pagina zeggen.

Over deze cijfers

De gemiddelden gelden voor 1991–2020; de recente jaren (2020–2025) laten zien wat er echt gebeurde. Geen van beide is het weer van vandaag.

WatWaar het vandaan komt Dichtstbijzijnde meting
Lucht, regen en zonNASA POWER34 km verderop
ZeewatertemperatuurNOAA OISST v2.1, 1991–202016 km verderop
2020–2025, maand voor maandNASA POWER · NOAA OISST v2.134 km verderop
Strandwacht en accommodatiesOpenStreetMapbinnen 1–5 km
Dichtstbijzijnde luchthavenOurAirportsafstand in rechte lijn
Afbeelding bovenaanSentinel-2 cloudless (EOX)op deze plek

Meer over deze plek: Wikipedia Bekijk alle gegevensbronnen →

De familie

Liever strand, meer, bergen, watervallen, eilanden, rivieren, canyons, grotten, sterrenhemel, uitzichtpunt, vogels kijken of bossen?

Hetzelfde idee, andere landschappen: veldatlassen uit open data, maand na maand, in zeven talen.

strandCoastyaVind je strand: zeetemperatuur, zon en zwemmen maand na maand.Je bent hier
meerLakeyasDe meren van de wereld: watertemperatuur, ijs, diepte en oevers.Bezoeken bergenPeakyasElke top in 3D: weer op de top, nulgradengrens, hutten en paden.Bezoeken watervallenCascadyasDe watervallen van de wereld: hoogte, debiet per maand en wanneer ze bulderen.Bezoeken eilandenIslandyasElk eiland vanaf zee: grootte, zeetemperatuur, veerboten en 3D.Bezoeken rivierenRiveryasElke rivier van bron tot monding: de reis, het debiet en het stroomgebied in cijfers.Bezoeken canyonsCanyonyasElke canyon op schaal doorgesneden: diepte tot de bodem, temperaturen op de rand en de bodem, paden en uitkijkpunten.Bezoeken
grottenCavernyasElke grot met zijn echte diepte en lengte: de rots erboven, de temperatuur binnen het hele jaar en hoe je hem bezoekt.BinnenkortBezoeken
sterrenhemelDarkskyasWaar de nacht nog donker is: de hemel van elke plek, de Melkweg maand na maand, de maan, verduisteringen en het noorderlicht.BinnenkortBezoeken
uitzichtpuntViewyasElk uitzichtpunt met zijn echte 360°-panorama: de toppen die je ziet, hoe ver je kijkt en waar de zon ondergaat.BinnenkortBezoeken
vogels kijkenBirdyasElk vogelreservaat en wetland met de waargenomen soorten maand na maand: standvogels, zomergasten en doortrekkers.BinnenkortBezoeken
bossenForestyaElk bos met zijn ringen van bodembedekking, wat er groeit en leeft, en de beste maanden om er te wandelen.BinnenkortBezoeken