Naar de inhoud
coastya
Satellietbeeld van Lovina Beach; de speld markeert het strand
Satellietbeeld: Sentinel-2 cloudless · EOX, CC BY 4.0, kleuren aangepast door Coastya. Ongeveer 15 km kust; de speld markeert het strand.

Stranden

Lovina Beach

IndonesiëBali · Indonesië · Pacific Ocean

-8.1481, 115.0391 · Lovina, 0 km

  • 30°Zee · April
  • 30°Max · Oktober
  • 10,2 hZon · September
De stip markeert Lovina Beach. Ongeveer 140 km kust, noorden boven.

Jouw maand aan het strand

Lovina Beach in oktober

  • 30°CLucht, maximum overdag26°C 's nachts
  • 29°CZeewatertemperatuur
  • 9,7 hZon per dag
  • 11 dagenRegendagen in de maand48 mm in totaal
  • 12 km/hGemiddelde wind

Gemiddelden voor 1991–2020. Een regendag is een dag met minstens 1 mm regen.

En een maand eerder of later?

SeptemberOktoberNovember
Lucht, dagmaximum29°30°30°
Zee28°29°30°
Zon per dag10,2 h9,7 h8,4 h
Regendagen41121

Warmste zee van het jaar: april (29,5 °C) · meeste zon: september (10,2 uur per dag).

Het strand zelf

  • 98Accommodaties binnen 5 kmHotels, pensions, appartementen en campings · OpenStreetMap
  • 68 kmLuchthaven: Denpasar I Gusti Ngurah Rai International Airport (DPS)In rechte lijn; over de weg is het verder Autohuur op luchthaven DPS (Kuta, Badung)

Nog geen betrouwbare informatie over: kwaliteit van het zwemwater, toegankelijk met rolstoel, strandwacht.

Sommige links hierboven zijn affiliatelinks: als je via die links boekt, kunnen wij een commissie krijgen, zonder extra kosten voor jou. Het verandert nooit wat de gegevens op deze pagina zeggen.

Oktober van 2020 tot 2025

In oktober 2025 was de zee gemiddeld 29,4 °C — 0,6 °C boven het gemiddelde van 1991–2020.

Zeewatertemperatuur 2025: +0,6 °C

Gemiddelde 1991–2020: 28,8 °C

Lucht, maximum overdag 2025: −0,1 °C

Gemiddelde 1991–2020: 30,0 °C

Elke balk is een jaar. Boven de stippellijn (het gemiddelde van 1991–2020) was die maand warmer dan normaal, eronder koeler.

Wanneer gaan

Gemiddelden 1991–2020
Warmste zeeApril en november30 °C
Meeste zonAugustus en september10 uur zon per dag
Minste regenAugustus en september18 mm in de maand

Het jaar in één oogopslag

  1. jan29°6 h328 mm
  2. feb29°6 h271 mm
  3. mrt29°7 h238 mm
  4. apr30°8 h143 mm
  5. mei29°8 h88 mm
  6. jun29°9 h52 mm
  7. jul28°9 h33 mm
  8. aug28°10 h18 mm
  9. sep28°10 h20 mm
  10. okt29°10 h48 mm
  11. nov30°8 h131 mm
  12. dec29°6 h289 mm
8°C20°C32°C

Elke kaart is een maand. De kleur is de zeetemperatuur, op dezelfde schaal als de kaart; vetgedrukt de twee beste maanden per onderdeel.

Zeewatertemperatuur

Gemiddelden 1991–2020
28°29°janfebmrtaprmeijunjulaugsepoktnovdecjan: 29°feb: 29°mrt: 29°apr: 30°mei: 29°jun: 29°jul: 28°aug: 28°sep: 28°okt: 29°nov: 30°dec: 29°28°30°
8°C20°C32°C

Het klimaat door het jaar

Gemiddelden 1991–2020
26°28°30°janfebmrtaprmeijunjulaugsepoktnovdecjan: 28 °C (Max 28° / Min 27°)feb: 27 °C (Max 28° / Min 27°)mrt: 28 °C (Max 28° / Min 27°)apr: 28 °C (Max 29° / Min 27°)mei: 28 °C (Max 29° / Min 27°)jun: 27 °C (Max 28° / Min 26°)jul: 27 °C (Max 28° / Min 25°)aug: 26 °C (Max 28° / Min 25°)sep: 27 °C (Max 29° / Min 25°)okt: 28 °C (Max 30° / Min 26°)nov: 29 °C (Max 30° / Min 27°)dec: 28 °C (Max 29° / Min 27°)29°26°
GemiddeldeMin – Max
8°C20°C32°C

Regen

0 mm100 mm200 mm300 mmjanfebmrtaprmeijunjulaugsepoktnovdecjan: 328 mm328feb: 271 mmmrt: 238 mmapr: 143 mmmei: 88 mmjun: 52 mmjul: 33 mmaug: 18 mm18sep: 20 mmokt: 48 mmnov: 131 mmdec: 289 mm

Zon

0 h5 h10 hjanfebmrtaprmeijunjulaugsepoktnovdecjan: 6,1 hfeb: 6,5 hmrt: 7,2 hapr: 7,9 hmei: 8,5 hjun: 8,8 hjul: 9,3 haug: 9,9 hsep: 10,2 h10,2okt: 9,7 hnov: 8,4 hdec: 5,8 h5,8

Zonuren zijn geschat op basis van gemeten zonnestraling, niet rechtstreeks waargenomen.

Maand voor maand

Gemiddelden 1991–2020

Elke maand in Lovina Beach: lucht, zee, regen en zon. Gemiddelden voor 1991–2020.

Elke maand in Lovina Beach: lucht, zee, regen en zon. Gemiddelden voor 1991–2020.
MaandMax°CMin°CZee°CRegenmmRegendagendagenZonu/dagWindkm/h
Januari282729328296,111
Februari282729271276,511
Maart282729238277,29
Aprilwarmste zee292730143247,99
Mei29272988168,511
Juni28262952118,812
Juli2825283379,314
Augustus2825281849,914
September29252820410,214
Oktober30262948119,712
November302730131218,410
December292729289285,89

Veeg opzij om de andere kolommen te zien.

Foto's

Foto's die hun makers op Wikimedia Commons hebben gedeeld, met aangepaste kleuren.

Lovina Beach: Mar di Bali
Foto: Enrico Strocchi · Wikimedia Commons · CC BY-SA 2.0 · gestileerd; deze versie heeft dezelfde licentie.

Plan je reis

Sommige links hierboven zijn affiliatelinks: als je via die links boekt, kunnen wij een commissie krijgen, zonder extra kosten voor jou. Het verandert nooit wat de gegevens op deze pagina zeggen.

Over deze cijfers

De gemiddelden gelden voor 1991–2020; de recente jaren (2020–2025) laten zien wat er echt gebeurde. Geen van beide is het weer van vandaag.

WatWaar het vandaan komt Dichtstbijzijnde meting
Lucht, regen en zonNASA POWER17 km verderop
ZeewatertemperatuurNOAA OISST v2.1, 1991–202010 km verderop
2020–2025, maand voor maandNASA POWER · NOAA OISST v2.117 km verderop
Strandwacht en accommodatiesOpenStreetMapbinnen 1–5 km
Dichtstbijzijnde luchthavenOurAirportsafstand in rechte lijn
Afbeelding bovenaanSentinel-2 cloudless (EOX)op deze plek

Meer over deze plek: Wikipedia Bekijk alle gegevensbronnen →

De familie

Liever strand, meer, bergen, watervallen, eilanden, rivieren, canyons, grotten, sterrenhemel, uitzichtpunt, vogels kijken of bossen?

Hetzelfde idee, andere landschappen: veldatlassen uit open data, maand na maand, in zeven talen.

strandCoastyaVind je strand: zeetemperatuur, zon en zwemmen maand na maand.Je bent hier
meerLakeyasDe meren van de wereld: watertemperatuur, ijs, diepte en oevers.Bezoeken bergenPeakyasElke top in 3D: weer op de top, nulgradengrens, hutten en paden.Bezoeken watervallenCascadyasDe watervallen van de wereld: hoogte, debiet per maand en wanneer ze bulderen.Bezoeken eilandenIslandyasElk eiland vanaf zee: grootte, zeetemperatuur, veerboten en 3D.Bezoeken rivierenRiveryasElke rivier van bron tot monding: de reis, het debiet en het stroomgebied in cijfers.Bezoeken canyonsCanyonyasElke canyon op schaal doorgesneden: diepte tot de bodem, temperaturen op de rand en de bodem, paden en uitkijkpunten.Bezoeken
grottenCavernyasElke grot met zijn echte diepte en lengte: de rots erboven, de temperatuur binnen het hele jaar en hoe je hem bezoekt.BinnenkortBezoeken
sterrenhemelDarkskyasWaar de nacht nog donker is: de hemel van elke plek, de Melkweg maand na maand, de maan, verduisteringen en het noorderlicht.BinnenkortBezoeken
uitzichtpuntViewyasElk uitzichtpunt met zijn echte 360°-panorama: de toppen die je ziet, hoe ver je kijkt en waar de zon ondergaat.BinnenkortBezoeken
vogels kijkenBirdyasElk vogelreservaat en wetland met de waargenomen soorten maand na maand: standvogels, zomergasten en doortrekkers.BinnenkortBezoeken
bossenForestyaElk bos met zijn ringen van bodembedekking, wat er groeit en leeft, en de beste maanden om er te wandelen.BinnenkortBezoeken