Naar de inhoud
coastya
Satellietbeeld van Kamwatta Beach; de speld markeert het strand
Satellietbeeld: Sentinel-2 cloudless · EOX, CC BY 4.0, kleuren aangepast door Coastya. Ongeveer 15 km kust; de speld markeert het strand.

Strand

Kamwatta Beach

GuyanaBarima-Waini · Guyana · Caribbean Sea

8.1774, -59.3529 · Mabaruma, 47 km

  • 29°Zee · September
  • 30°Max · April
  • 8,0 hZon · Augustus
De stip markeert Kamwatta Beach. Ongeveer 140 km kust, noorden boven.

Jouw maand aan het strand

Kamwatta Beach in oktober

  • 30°CLucht, maximum overdag25°C 's nachts
  • 29°CZeewatertemperatuur
  • 7,1 hZon per dag
  • 18 dagenRegendagen in de maand113 mm in totaal
  • 8 km/hGemiddelde wind

Gemiddelden voor 1991–2020. Een regendag is een dag met minstens 1 mm regen.

En een maand eerder of later?

SeptemberOktoberNovember
Lucht, dagmaximum30°30°29°
Zee29°29°28°
Zon per dag8,0 h7,1 h6,2 h
Regendagen181821

Warmste zee van het jaar: september (29,1 °C) · meeste zon: augustus (8,0 uur per dag).

Het strand zelf

  • 0Accommodaties binnen 5 kmHotels, pensions, appartementen en campings · OpenStreetMap
  • 205 kmLuchthaven: Eugene F. Correia International Airport (OGL)In rechte lijn; over de weg is het verder Autohuur op luchthaven OGL (Ogle)

Nog geen betrouwbare informatie over: kwaliteit van het zwemwater, toegankelijk met rolstoel, strandwacht.

Sommige links hierboven zijn affiliatelinks: als je via die links boekt, kunnen wij een commissie krijgen, zonder extra kosten voor jou. Het verandert nooit wat de gegevens op deze pagina zeggen.

Oktober van 2020 tot 2025

In oktober 2025 was de zee gemiddeld 29,1 °C — ongeveer gelijk aan het gemiddelde van 1991–2020.

Zeewatertemperatuur 2025: +0,2 °C

Gemiddelde 1991–2020: 28,9 °C

Lucht, maximum overdag 2025: +0,3 °C

Gemiddelde 1991–2020: 29,5 °C

Elke balk is een jaar. Boven de stippellijn (het gemiddelde van 1991–2020) was die maand warmer dan normaal, eronder koeler.

Wanneer gaan

Gemiddelden 1991–2020
Warmste zeeSeptember en oktober29 °C
Meeste zonAugustus en september8 uur zon per dag
Minste regenFebruari en maart68 mm in de maand

Het jaar in één oogopslag

  1. jan27°7 h142 mm
  2. feb27°7 h94 mm
  3. mrt27°8 h68 mm
  4. apr27°7 h104 mm
  5. mei28°6 h245 mm
  6. jun28°6 h263 mm
  7. jul28°7 h245 mm
  8. aug29°8 h174 mm
  9. sep29°8 h103 mm
  10. okt29°7 h113 mm
  11. nov28°6 h179 mm
  12. dec28°6 h219 mm
8°C20°C32°C

Elke kaart is een maand. De kleur is de zeetemperatuur, op dezelfde schaal als de kaart; vetgedrukt de twee beste maanden per onderdeel.

Zeewatertemperatuur

Gemiddelden 1991–2020
27°28°29°janfebmrtaprmeijunjulaugsepoktnovdecjan: 27°feb: 27°mrt: 27°apr: 27°mei: 28°jun: 28°jul: 28°aug: 29°sep: 29°okt: 29°nov: 28°dec: 28°27°29°
8°C20°C32°C

Het klimaat door het jaar

Gemiddelden 1991–2020
24°26°28°30°janfebmrtaprmeijunjulaugsepoktnovdecjan: 26 °C (Max 28° / Min 23°)feb: 26 °C (Max 28° / Min 23°)mrt: 26 °C (Max 29° / Min 23°)apr: 27 °C (Max 30° / Min 24°)mei: 27 °C (Max 29° / Min 24°)jun: 26 °C (Max 28° / Min 24°)jul: 26 °C (Max 28° / Min 24°)aug: 27 °C (Max 29° / Min 24°)sep: 27 °C (Max 30° / Min 25°)okt: 27 °C (Max 30° / Min 25°)nov: 27 °C (Max 29° / Min 25°)dec: 26 °C (Max 28° / Min 24°)27°26°
GemiddeldeMin – Max
8°C20°C32°C

Regen

0 mm100 mm200 mmjanfebmrtaprmeijunjulaugsepoktnovdecjan: 142 mmfeb: 94 mmmrt: 68 mm68apr: 104 mmmei: 245 mmjun: 263 mm263jul: 245 mmaug: 174 mmsep: 103 mmokt: 113 mmnov: 179 mmdec: 219 mm

Zon

0 h2,5 h5 h7,5 hjanfebmrtaprmeijunjulaugsepoktnovdecjan: 7,0 hfeb: 7,3 hmrt: 7,6 hapr: 7,4 hmei: 6,4 hjun: 6,0 h6,0jul: 6,9 haug: 8,0 h8,0sep: 8,0 h8,0okt: 7,1 hnov: 6,2 hdec: 6,0 h6,0

Zonuren zijn geschat op basis van gemeten zonnestraling, niet rechtstreeks waargenomen.

Maand voor maand

Gemiddelden 1991–2020

Elke maand in Kamwatta Beach: lucht, zee, regen en zon. Gemiddelden voor 1991–2020.

Elke maand in Kamwatta Beach: lucht, zee, regen en zon. Gemiddelden voor 1991–2020.
MaandMax°CMin°CZee°CRegenmmRegendagendagenZonu/dagWindkm/h
Januari282327142187,010
Februari28232794157,310
Maart29232768127,610
April302427104157,410
Mei292428245246,410
Juni282428263286,09
Juli282428245276,98
Augustus292429174248,08
Septemberwarmste zee302529103188,08
Oktober302529113187,18
November292528179216,28
December282428219236,09

Veeg opzij om de andere kolommen te zien.

Plan je reis

Sommige links hierboven zijn affiliatelinks: als je via die links boekt, kunnen wij een commissie krijgen, zonder extra kosten voor jou. Het verandert nooit wat de gegevens op deze pagina zeggen.

Over deze cijfers

De gemiddelden gelden voor 1991–2020; de recente jaren (2020–2025) laten zien wat er echt gebeurde. Geen van beide is het weer van vandaag.

Het dichtstbijzijnde meetpunt voor de zee ligt 22 km verderop, dus dit cijfer is hier minder precies.

WatWaar het vandaan komt Dichtstbijzijnde meting
Lucht, regen en zonNASA POWER20 km verderop
ZeewatertemperatuurNOAA OISST v2.1, 1991–202022 km verderop
2020–2025, maand voor maandNASA POWER · NOAA OISST v2.120 km verderop
Strandwacht en accommodatiesOpenStreetMapbinnen 1–5 km
Dichtstbijzijnde luchthavenOurAirportsafstand in rechte lijn
Afbeelding bovenaanSentinel-2 cloudless (EOX)op deze plek

Bekijk alle gegevensbronnen →

De familie

Liever strand, meer, bergen, watervallen, eilanden, rivieren, canyons, grotten, sterrenhemel, uitzichtpunt, vogels kijken of bossen?

Hetzelfde idee, andere landschappen: veldatlassen uit open data, maand na maand, in zeven talen.

strandCoastyaVind je strand: zeetemperatuur, zon en zwemmen maand na maand.Je bent hier
meerLakeyasDe meren van de wereld: watertemperatuur, ijs, diepte en oevers.Bezoeken bergenPeakyasElke top in 3D: weer op de top, nulgradengrens, hutten en paden.Bezoeken watervallenCascadyasDe watervallen van de wereld: hoogte, debiet per maand en wanneer ze bulderen.Bezoeken eilandenIslandyasElk eiland vanaf zee: grootte, zeetemperatuur, veerboten en 3D.Bezoeken rivierenRiveryasElke rivier van bron tot monding: de reis, het debiet en het stroomgebied in cijfers.Bezoeken canyonsCanyonyasElke canyon op schaal doorgesneden: diepte tot de bodem, temperaturen op de rand en de bodem, paden en uitkijkpunten.Bezoeken
grottenCavernyasElke grot met zijn echte diepte en lengte: de rots erboven, de temperatuur binnen het hele jaar en hoe je hem bezoekt.BinnenkortBezoeken
sterrenhemelDarkskyasWaar de nacht nog donker is: de hemel van elke plek, de Melkweg maand na maand, de maan, verduisteringen en het noorderlicht.BinnenkortBezoeken
uitzichtpuntViewyasElk uitzichtpunt met zijn echte 360°-panorama: de toppen die je ziet, hoe ver je kijkt en waar de zon ondergaat.BinnenkortBezoeken
vogels kijkenBirdyasElk vogelreservaat en wetland met de waargenomen soorten maand na maand: standvogels, zomergasten en doortrekkers.BinnenkortBezoeken
bossenForestyaElk bos met zijn ringen van bodembedekking, wat er groeit en leeft, en de beste maanden om er te wandelen.BinnenkortBezoeken