Naar de inhoud
coastya
Satellietbeeld van Kaap Korikori; de speld markeert het strand
Satellietbeeld: Sentinel-2 cloudless · EOX, CC BY 4.0, kleuren aangepast door Coastya. Ongeveer 15 km kust; de speld markeert het strand.

Kaap

Kaap Korikori

SurinameNickerie District · Suriname · Atlantic Ocean

6.0000, -56.9500 · Nieuw Nickerie, 9 km

  • 29°Zee · September
  • 30°Max · Oktober
  • 9,5 hZon · Augustus
De stip markeert Kaap Korikori. Ongeveer 140 km kust, noorden boven.

Jouw maand aan het strand

Kaap Korikori in oktober

  • 30°CLucht, maximum overdag26°C 's nachts
  • 29°CZeewatertemperatuur
  • 9,1 hZon per dag
  • 12 dagenRegendagen in de maand64 mm in totaal
  • 11 km/hGemiddelde wind

Gemiddelden voor 1991–2020. Een regendag is een dag met minstens 1 mm regen.

En een maand eerder of later?

SeptemberOktoberNovember
Lucht, dagmaximum30°30°30°
Zee29°29°28°
Zon per dag9,5 h9,1 h8,5 h
Regendagen131219

Warmste zee van het jaar: september (28,6 °C) · meeste zon: augustus (9,5 uur per dag).

Het strand zelf

  • 0Accommodaties binnen 5 kmHotels, pensions, appartementen en campings · OpenStreetMap
  • 154 kmLuchthaven: Cheddi Jagan International Airport (GEO)In rechte lijn; over de weg is het verder Autohuur op luchthaven GEO (Georgetown)

Nog geen betrouwbare informatie over: kwaliteit van het zwemwater, toegankelijk met rolstoel, strandwacht.

Sommige links hierboven zijn affiliatelinks: als je via die links boekt, kunnen wij een commissie krijgen, zonder extra kosten voor jou. Het verandert nooit wat de gegevens op deze pagina zeggen.

Oktober van 2020 tot 2025

In oktober 2025 was de zee gemiddeld 28,9 °C — 0,3 °C boven het gemiddelde van 1991–2020.

Zeewatertemperatuur 2025: +0,3 °C

Gemiddelde 1991–2020: 28,6 °C

Lucht, maximum overdag 2025: +1,1 °C

Gemiddelde 1991–2020: 30,4 °C

Elke balk is een jaar. Boven de stippellijn (het gemiddelde van 1991–2020) was die maand warmer dan normaal, eronder koeler.

Wanneer gaan

Gemiddelden 1991–2020
Warmste zeeAugustus en september29 °C
Meeste zonAugustus en september10 uur zon per dag
Minste regenSeptember en oktober64 mm in de maand

Het jaar in één oogopslag

  1. jan27°8 h133 mm
  2. feb27°8 h109 mm
  3. mrt27°8 h103 mm
  4. apr27°8 h148 mm
  5. mei27°7 h261 mm
  6. jun28°8 h234 mm
  7. jul28°9 h228 mm
  8. aug29°10 h146 mm
  9. sep29°10 h65 mm
  10. okt29°9 h64 mm
  11. nov28°8 h89 mm
  12. dec27°7 h180 mm
8°C20°C32°C

Elke kaart is een maand. De kleur is de zeetemperatuur, op dezelfde schaal als de kaart; vetgedrukt de twee beste maanden per onderdeel.

Zeewatertemperatuur

Gemiddelden 1991–2020
27°28°29°janfebmrtaprmeijunjulaugsepoktnovdecjan: 27°feb: 27°mrt: 27°apr: 27°mei: 27°jun: 28°jul: 28°aug: 29°sep: 29°okt: 29°nov: 28°dec: 27°27°29°
8°C20°C32°C

Het klimaat door het jaar

Gemiddelden 1991–2020
24°26°28°30°janfebmrtaprmeijunjulaugsepoktnovdecjan: 26 °C (Max 28° / Min 24°)feb: 26 °C (Max 28° / Min 24°)mrt: 26 °C (Max 28° / Min 24°)apr: 27 °C (Max 29° / Min 25°)mei: 26 °C (Max 28° / Min 25°)jun: 26 °C (Max 28° / Min 25°)jul: 26 °C (Max 28° / Min 25°)aug: 27 °C (Max 28° / Min 25°)sep: 28 °C (Max 30° / Min 25°)okt: 28 °C (Max 30° / Min 26°)nov: 28 °C (Max 30° / Min 25°)dec: 27 °C (Max 29° / Min 25°)28°26°
GemiddeldeMin – Max
8°C20°C32°C

Regen

0 mm100 mm200 mmjanfebmrtaprmeijunjulaugsepoktnovdecjan: 133 mmfeb: 109 mmmrt: 103 mmapr: 148 mmmei: 261 mm261jun: 234 mmjul: 228 mmaug: 146 mmsep: 65 mmokt: 64 mm64nov: 89 mmdec: 180 mm

Zon

0 h5 h10 hjanfebmrtaprmeijunjulaugsepoktnovdecjan: 7,5 hfeb: 7,6 hmrt: 8,1 hapr: 7,7 hmei: 7,1 h7,1jun: 7,7 hjul: 8,7 haug: 9,5 h9,5sep: 9,5 h9,5okt: 9,1 hnov: 8,5 hdec: 7,3 h

Zonuren zijn geschat op basis van gemeten zonnestraling, niet rechtstreeks waargenomen.

Maand voor maand

Gemiddelden 1991–2020

Elke maand in Kaap Korikori: lucht, zee, regen en zon. Gemiddelden voor 1991–2020.

Elke maand in Kaap Korikori: lucht, zee, regen en zon. Gemiddelden voor 1991–2020.
MaandMax°CMin°CZee°CRegenmmRegendagendagenZonu/dagWindkm/h
Januari282427133207,513
Februari282427109177,614
Maart282427103168,113
April292527148207,713
Mei282527261277,111
Juni282528234297,710
Juli282528228298,79
Augustus282529146239,59
Septemberwarmste zee30252965139,510
Oktober30262964129,111
November30252889198,512
December292527180247,312

Veeg opzij om de andere kolommen te zien.

Plan je reis

Sommige links hierboven zijn affiliatelinks: als je via die links boekt, kunnen wij een commissie krijgen, zonder extra kosten voor jou. Het verandert nooit wat de gegevens op deze pagina zeggen.

Over deze cijfers

De gemiddelden gelden voor 1991–2020; de recente jaren (2020–2025) laten zien wat er echt gebeurde. Geen van beide is het weer van vandaag.

WatWaar het vandaan komt Dichtstbijzijnde meting
Lucht, regen en zonNASA POWER8 km verderop
ZeewatertemperatuurNOAA OISST v2.1, 1991–202016 km verderop
2020–2025, maand voor maandNASA POWER · NOAA OISST v2.18 km verderop
Strandwacht en accommodatiesOpenStreetMapbinnen 1–5 km
Dichtstbijzijnde luchthavenOurAirportsafstand in rechte lijn
Afbeelding bovenaanSentinel-2 cloudless (EOX)op deze plek

Bekijk alle gegevensbronnen →

De familie

Liever strand, meer, bergen, watervallen, eilanden, rivieren, canyons, grotten, sterrenhemel, uitzichtpunt, vogels kijken of bossen?

Hetzelfde idee, andere landschappen: veldatlassen uit open data, maand na maand, in zeven talen.

strandCoastyaVind je strand: zeetemperatuur, zon en zwemmen maand na maand.Je bent hier
meerLakeyasDe meren van de wereld: watertemperatuur, ijs, diepte en oevers.Bezoeken bergenPeakyasElke top in 3D: weer op de top, nulgradengrens, hutten en paden.Bezoeken watervallenCascadyasDe watervallen van de wereld: hoogte, debiet per maand en wanneer ze bulderen.Bezoeken eilandenIslandyasElk eiland vanaf zee: grootte, zeetemperatuur, veerboten en 3D.Bezoeken rivierenRiveryasElke rivier van bron tot monding: de reis, het debiet en het stroomgebied in cijfers.Bezoeken canyonsCanyonyasElke canyon op schaal doorgesneden: diepte tot de bodem, temperaturen op de rand en de bodem, paden en uitkijkpunten.Bezoeken
grottenCavernyasElke grot met zijn echte diepte en lengte: de rots erboven, de temperatuur binnen het hele jaar en hoe je hem bezoekt.BinnenkortBezoeken
sterrenhemelDarkskyasWaar de nacht nog donker is: de hemel van elke plek, de Melkweg maand na maand, de maan, verduisteringen en het noorderlicht.BinnenkortBezoeken
uitzichtpuntViewyasElk uitzichtpunt met zijn echte 360°-panorama: de toppen die je ziet, hoe ver je kijkt en waar de zon ondergaat.BinnenkortBezoeken
vogels kijkenBirdyasElk vogelreservaat en wetland met de waargenomen soorten maand na maand: standvogels, zomergasten en doortrekkers.BinnenkortBezoeken
bossenForestyaElk bos met zijn ringen van bodembedekking, wat er groeit en leeft, en de beste maanden om er te wandelen.BinnenkortBezoeken