Naar de inhoud
coastya
Satellietbeeld van H̱of Qiryat H̱ayyim; de speld markeert het strand
Satellietbeeld: Sentinel-2 cloudless · EOX, CC BY 4.0, kleuren aangepast door Coastya. Ongeveer 13 km kust; de speld markeert het strand.

Strand

H̱of Qiryat H̱ayyim

IsraëlHaifa · Israël · Mediterranean Sea

32.8330, 35.0512 · Qiryat Motsqin, 2 km

  • 28°Zee · Augustus
  • 30°Max · Augustus
  • 13,1 hZon · Juni
De stip markeert H̱of Qiryat H̱ayyim. Ongeveer 140 km kust, noorden boven.

Jouw maand aan het strand

H̱of Qiryat H̱ayyim in oktober

  • 26°CLucht, maximum overdag21°C 's nachts
  • 26°CZeewatertemperatuur
  • 8,3 hZon per dag
  • 7 dagenRegendagen in de maand28 mm in totaal
  • 12 km/hGemiddelde wind

Gemiddelden voor 1991–2020. Een regendag is een dag met minstens 1 mm regen.

En een maand eerder of later?

SeptemberOktoberNovember
Lucht, dagmaximum29°26°23°
Zee28°26°24°
Zon per dag10,5 h8,3 h6,6 h
Regendagen2710

Warmste zee van het jaar: augustus (28,4 °C) · meeste zon: juni (13,1 uur per dag).

Het strand zelf

  • BewaaktStrandwachtMeestal alleen in het badseizoen · OpenStreetMap
  • 0Accommodaties binnen 5 kmHotels, pensions, appartementen en campings · OpenStreetMap
  • 3 kmLuchthaven: Uri Michaeli Haifa International Airport (HFA)In rechte lijn; over de weg is het verder Autohuur op luchthaven TLV (Tel Aviv)

Nog geen betrouwbare informatie over: kwaliteit van het zwemwater, toegankelijk met rolstoel.

Sommige links hierboven zijn affiliatelinks: als je via die links boekt, kunnen wij een commissie krijgen, zonder extra kosten voor jou. Het verandert nooit wat de gegevens op deze pagina zeggen.

Oktober van 2020 tot 2025

In oktober 2025 was de zee gemiddeld 26,9 °C — 0,7 °C boven het gemiddelde van 1991–2020.

Zeewatertemperatuur 2025: +0,7 °C

Gemiddelde 1991–2020: 26,2 °C

Lucht, maximum overdag 2025: +0,1 °C

Gemiddelde 1991–2020: 26,5 °C

Elke balk is een jaar. Boven de stippellijn (het gemiddelde van 1991–2020) was die maand warmer dan normaal, eronder koeler.

Wanneer gaan

Gemiddelden 1991–2020
Warmste zeeAugustus en september28 °C
Meeste zonJuni en juli13 uur zon per dag
Minste regenJuli en augustus2 mm in de maand

Het jaar in één oogopslag

  1. jan19°5 h130 mm
  2. feb17°6 h103 mm
  3. mrt17°8 h59 mm
  4. apr19°9 h29 mm
  5. mei21°11 h12 mm
  6. jun25°13 h5 mm
  7. jul27°13 h3 mm
  8. aug28°12 h2 mm
  9. sep28°10 h5 mm
  10. okt26°8 h28 mm
  11. nov24°7 h67 mm
  12. dec21°5 h115 mm
8°C20°C32°C

Elke kaart is een maand. De kleur is de zeetemperatuur, op dezelfde schaal als de kaart; vetgedrukt de twee beste maanden per onderdeel.

Zeewatertemperatuur

Gemiddelden 1991–2020
20°25°30°janfebmrtaprmeijunjulaugsepoktnovdecjan: 19°feb: 17°mrt: 17°apr: 19°mei: 21°jun: 25°jul: 27°aug: 28°sep: 28°okt: 26°nov: 24°dec: 21°17°28°
8°C20°C32°C

Het klimaat door het jaar

Gemiddelden 1991–2020
10°20°30°janfebmrtaprmeijunjulaugsepoktnovdecjan: 14 °C (Max 16° / Min 11°)feb: 14 °C (Max 17° / Min 12°)mrt: 16 °C (Max 18° / Min 13°)apr: 18 °C (Max 21° / Min 15°)mei: 21 °C (Max 24° / Min 18°)jun: 24 °C (Max 27° / Min 21°)jul: 26 °C (Max 29° / Min 23°)aug: 27 °C (Max 30° / Min 24°)sep: 26 °C (Max 29° / Min 23°)okt: 24 °C (Max 26° / Min 21°)nov: 20 °C (Max 23° / Min 17°)dec: 16 °C (Max 18° / Min 13°)27°14°
GemiddeldeMin – Max
8°C20°C32°C

Regen

0 mm50 mm100 mmjanfebmrtaprmeijunjulaugsepoktnovdecjan: 130 mm130feb: 103 mmmrt: 59 mmapr: 29 mmmei: 12 mmjun: 5 mmjul: 3 mmaug: 2 mm2sep: 5 mmokt: 28 mmnov: 67 mmdec: 115 mm

Zon

0 h5 h10 hjanfebmrtaprmeijunjulaugsepoktnovdecjan: 4,7 h4,7feb: 5,5 hmrt: 7,6 hapr: 9,3 hmei: 11,3 hjun: 13,1 h13,1jul: 12,8 haug: 11,8 hsep: 10,5 hokt: 8,3 hnov: 6,6 hdec: 5,0 h

Zonuren zijn geschat op basis van gemeten zonnestraling, niet rechtstreeks waargenomen.

Maand voor maand

Gemiddelden 1991–2020

Elke maand in H̱of Qiryat H̱ayyim: lucht, zee, regen en zon. Gemiddelden voor 1991–2020.

Elke maand in H̱of Qiryat H̱ayyim: lucht, zee, regen en zon. Gemiddelden voor 1991–2020.
MaandMax°CMin°CZee°CRegenmmRegendagendagenZonu/dagWindkm/h
Januari161119130164,716
Februari171217103135,515
Maart18131759117,614
April2115192969,312
Mei24182112411,311
Juni2721255213,111
Juli2923273212,810
Augustuswarmste zee3024282111,810
September2923285210,511
Oktober2621262878,312
November23172467106,614
December181321115145,016

Veeg opzij om de andere kolommen te zien.

Foto's

Foto's die hun makers op Wikimedia Commons hebben gedeeld, met aangepaste kleuren.

H̱of Qiryat H̱ayyim: PikiWiki Israel 46753 Geography of Israel
Foto: troye agaza · Wikimedia Commons · Public domain · gestileerd; deze versie heeft dezelfde licentie.

Plan je reis

Sommige links hierboven zijn affiliatelinks: als je via die links boekt, kunnen wij een commissie krijgen, zonder extra kosten voor jou. Het verandert nooit wat de gegevens op deze pagina zeggen.

Over deze cijfers

De gemiddelden gelden voor 1991–2020; de recente jaren (2020–2025) laten zien wat er echt gebeurde. Geen van beide is het weer van vandaag.

WatWaar het vandaan komt Dichtstbijzijnde meting
Lucht, regen en zonNASA POWER19 km verderop
ZeewatertemperatuurNOAA OISST v2.1, 1991–20208 km verderop
2020–2025, maand voor maandNASA POWER · NOAA OISST v2.119 km verderop
Strandwacht en accommodatiesOpenStreetMapbinnen 1–5 km
Dichtstbijzijnde luchthavenOurAirportsafstand in rechte lijn
Afbeelding bovenaanSentinel-2 cloudless (EOX)op deze plek

Bekijk alle gegevensbronnen →

De familie

Liever strand, meer, bergen, watervallen, eilanden, rivieren, canyons, grotten, sterrenhemel, uitzichtpunt, vogels kijken of bossen?

Hetzelfde idee, andere landschappen: veldatlassen uit open data, maand na maand, in zeven talen.

strandCoastyaVind je strand: zeetemperatuur, zon en zwemmen maand na maand.Je bent hier
meerLakeyasDe meren van de wereld: watertemperatuur, ijs, diepte en oevers.Bezoeken bergenPeakyasElke top in 3D: weer op de top, nulgradengrens, hutten en paden.Bezoeken watervallenCascadyasDe watervallen van de wereld: hoogte, debiet per maand en wanneer ze bulderen.Bezoeken eilandenIslandyasElk eiland vanaf zee: grootte, zeetemperatuur, veerboten en 3D.Bezoeken rivierenRiveryasElke rivier van bron tot monding: de reis, het debiet en het stroomgebied in cijfers.Bezoeken canyonsCanyonyasElke canyon op schaal doorgesneden: diepte tot de bodem, temperaturen op de rand en de bodem, paden en uitkijkpunten.Bezoeken
grottenCavernyasElke grot met zijn echte diepte en lengte: de rots erboven, de temperatuur binnen het hele jaar en hoe je hem bezoekt.BinnenkortBezoeken
sterrenhemelDarkskyasWaar de nacht nog donker is: de hemel van elke plek, de Melkweg maand na maand, de maan, verduisteringen en het noorderlicht.BinnenkortBezoeken
uitzichtpuntViewyasElk uitzichtpunt met zijn echte 360°-panorama: de toppen die je ziet, hoe ver je kijkt en waar de zon ondergaat.BinnenkortBezoeken
vogels kijkenBirdyasElk vogelreservaat en wetland met de waargenomen soorten maand na maand: standvogels, zomergasten en doortrekkers.BinnenkortBezoeken
bossenForestyaElk bos met zijn ringen van bodembedekking, wat er groeit en leeft, en de beste maanden om er te wandelen.BinnenkortBezoeken