Naar de inhoud
coastya
Satellietbeeld van Hat Mae Nam; de speld markeert het strand
Satellietbeeld: Sentinel-2 cloudless · EOX, CC BY 4.0, kleuren aangepast door Coastya. Ongeveer 15 km kust; de speld markeert het strand.

Strand

Hat Mae Nam

ThailandSurat Thani · Thailand · Andaman Sea

9.5762, 99.9908 · Ko Samui, 8 km

  • 30°Zee · Mei
  • 30°Max · Mei
  • 8,0 hZon · Maart
De stip markeert Hat Mae Nam. Ongeveer 140 km kust, noorden boven.

Jouw maand aan het strand

Hat Mae Nam in oktober

  • 28°CLucht, maximum overdag27°C 's nachts
  • 29°CZeewatertemperatuur
  • 5,1 hZon per dag
  • 28 dagenRegendagen in de maand246 mm in totaal
  • 14 km/hGemiddelde wind

Gemiddelden voor 1991–2020. Een regendag is een dag met minstens 1 mm regen.

En een maand eerder of later?

SeptemberOktoberNovember
Lucht, dagmaximum29°28°28°
Zee29°29°29°
Zon per dag5,9 h5,1 h4,9 h
Regendagen272825

Warmste zee van het jaar: mei (30,4 °C) · meeste zon: maart (8,0 uur per dag).

Het strand zelf

  • 157Accommodaties binnen 5 kmHotels, pensions, appartementen en campings · OpenStreetMap
  • 8 kmLuchthaven: Samui International Airport (USM)In rechte lijn; over de weg is het verder Autohuur op luchthaven USM (Na Thon)

Nog geen betrouwbare informatie over: kwaliteit van het zwemwater, toegankelijk met rolstoel, strandwacht.

Sommige links hierboven zijn affiliatelinks: als je via die links boekt, kunnen wij een commissie krijgen, zonder extra kosten voor jou. Het verandert nooit wat de gegevens op deze pagina zeggen.

Oktober van 2020 tot 2025

In oktober 2025 was de zee gemiddeld 29,2 °C — ongeveer gelijk aan het gemiddelde van 1991–2020.

Zeewatertemperatuur 2025: +0,2 °C

Gemiddelde 1991–2020: 29,0 °C

Lucht, maximum overdag 2025: +0,2 °C

Gemiddelde 1991–2020: 28,4 °C

Elke balk is een jaar. Boven de stippellijn (het gemiddelde van 1991–2020) was die maand warmer dan normaal, eronder koeler.

Wanneer gaan

Gemiddelden 1991–2020
Warmste zeeApril en mei30 °C
Meeste zonFebruari en maart8 uur zon per dag
Minste regenFebruari en april38 mm in de maand

Het jaar in één oogopslag

  1. jan28°6 h136 mm
  2. feb28°8 h38 mm
  3. mrt29°8 h114 mm
  4. apr30°8 h90 mm
  5. mei30°7 h170 mm
  6. jun30°6 h167 mm
  7. jul30°6 h166 mm
  8. aug29°6 h144 mm
  9. sep29°6 h181 mm
  10. okt29°5 h246 mm
  11. nov29°5 h375 mm
  12. dec28°5 h262 mm
8°C20°C32°C

Elke kaart is een maand. De kleur is de zeetemperatuur, op dezelfde schaal als de kaart; vetgedrukt de twee beste maanden per onderdeel.

Zeewatertemperatuur

Gemiddelden 1991–2020
28°29°30°janfebmrtaprmeijunjulaugsepoktnovdecjan: 28°feb: 28°mrt: 29°apr: 30°mei: 30°jun: 30°jul: 30°aug: 29°sep: 29°okt: 29°nov: 29°dec: 28°28°30°
8°C20°C32°C

Het klimaat door het jaar

Gemiddelden 1991–2020
26°28°30°janfebmrtaprmeijunjulaugsepoktnovdecjan: 27 °C (Max 27° / Min 26°)feb: 27 °C (Max 28° / Min 26°)mrt: 28 °C (Max 29° / Min 27°)apr: 29 °C (Max 30° / Min 28°)mei: 29 °C (Max 30° / Min 28°)jun: 29 °C (Max 30° / Min 28°)jul: 28 °C (Max 29° / Min 28°)aug: 28 °C (Max 29° / Min 27°)sep: 28 °C (Max 29° / Min 27°)okt: 28 °C (Max 28° / Min 27°)nov: 28 °C (Max 28° / Min 27°)dec: 27 °C (Max 28° / Min 27°)29°27°
GemiddeldeMin – Max
8°C20°C32°C

Regen

0 mm200 mm400 mmjanfebmrtaprmeijunjulaugsepoktnovdecjan: 136 mmfeb: 38 mm38mrt: 114 mmapr: 90 mmmei: 170 mmjun: 167 mmjul: 166 mmaug: 144 mmsep: 181 mmokt: 246 mmnov: 375 mm375dec: 262 mm

Zon

0 h2,5 h5 h7,5 hjanfebmrtaprmeijunjulaugsepoktnovdecjan: 6,5 hfeb: 7,8 hmrt: 8,0 h8,0apr: 7,7 hmei: 6,8 hjun: 6,3 hjul: 6,2 haug: 6,2 hsep: 5,9 hokt: 5,1 hnov: 4,9 h4,9dec: 5,3 h

Zonuren zijn geschat op basis van gemeten zonnestraling, niet rechtstreeks waargenomen.

Maand voor maand

Gemiddelden 1991–2020

Elke maand in Hat Mae Nam: lucht, zee, regen en zon. Gemiddelden voor 1991–2020.

Elke maand in Hat Mae Nam: lucht, zee, regen en zon. Gemiddelden voor 1991–2020.
MaandMax°CMin°CZee°CRegenmmRegendagendagenZonu/dagWindkm/h
Januari272628136126,517
Februari2826283867,815
Maart292729114108,014
April30283090147,712
Meiwarmste zee302830170266,814
Juni302830167256,317
Juli292830166276,218
Augustus292729144266,219
September292729181275,917
Oktober282729246285,114
November282729375254,917
December282728262185,319

Veeg opzij om de andere kolommen te zien.

Plan je reis

Sommige links hierboven zijn affiliatelinks: als je via die links boekt, kunnen wij een commissie krijgen, zonder extra kosten voor jou. Het verandert nooit wat de gegevens op deze pagina zeggen.

Over deze cijfers

De gemiddelden gelden voor 1991–2020; de recente jaren (2020–2025) laten zien wat er echt gebeurde. Geen van beide is het weer van vandaag.

WatWaar het vandaan komt Dichtstbijzijnde meting
Lucht, regen en zonNASA POWER8 km verderop
ZeewatertemperatuurNOAA OISST v2.1, 1991–202014 km verderop
2020–2025, maand voor maandNASA POWER · NOAA OISST v2.18 km verderop
Strandwacht en accommodatiesOpenStreetMapbinnen 1–5 km
Dichtstbijzijnde luchthavenOurAirportsafstand in rechte lijn
Afbeelding bovenaanSentinel-2 cloudless (EOX)op deze plek

Bekijk alle gegevensbronnen →

De familie

Liever strand, meer, bergen, watervallen, eilanden, rivieren, canyons, grotten, sterrenhemel, uitzichtpunt, vogels kijken of bossen?

Hetzelfde idee, andere landschappen: veldatlassen uit open data, maand na maand, in zeven talen.

strandCoastyaVind je strand: zeetemperatuur, zon en zwemmen maand na maand.Je bent hier
meerLakeyasDe meren van de wereld: watertemperatuur, ijs, diepte en oevers.Bezoeken bergenPeakyasElke top in 3D: weer op de top, nulgradengrens, hutten en paden.Bezoeken watervallenCascadyasDe watervallen van de wereld: hoogte, debiet per maand en wanneer ze bulderen.Bezoeken eilandenIslandyasElk eiland vanaf zee: grootte, zeetemperatuur, veerboten en 3D.Bezoeken rivierenRiveryasElke rivier van bron tot monding: de reis, het debiet en het stroomgebied in cijfers.Bezoeken canyonsCanyonyasElke canyon op schaal doorgesneden: diepte tot de bodem, temperaturen op de rand en de bodem, paden en uitkijkpunten.Bezoeken
grottenCavernyasElke grot met zijn echte diepte en lengte: de rots erboven, de temperatuur binnen het hele jaar en hoe je hem bezoekt.BinnenkortBezoeken
sterrenhemelDarkskyasWaar de nacht nog donker is: de hemel van elke plek, de Melkweg maand na maand, de maan, verduisteringen en het noorderlicht.BinnenkortBezoeken
uitzichtpuntViewyasElk uitzichtpunt met zijn echte 360°-panorama: de toppen die je ziet, hoe ver je kijkt en waar de zon ondergaat.BinnenkortBezoeken
vogels kijkenBirdyasElk vogelreservaat en wetland met de waargenomen soorten maand na maand: standvogels, zomergasten en doortrekkers.BinnenkortBezoeken
bossenForestyaElk bos met zijn ringen van bodembedekking, wat er groeit en leeft, en de beste maanden om er te wandelen.BinnenkortBezoeken