Naar de inhoud
coastya
Satellietbeeld van Golfe Juan; de speld markeert het strand
Luchtfoto: IGN – BD ORTHO® (cartes.gouv.fr, 2026), Licence Ouverte 2.0, kleuren aangepast door Coastya. Ongeveer 3 km kust; de speld markeert het strand.

Baai

Golfe Juan

FrankrijkProvence-Alpes-Côte d'Azur · Frankrijk · Mediterranean Sea

43.5594, 7.0971 · Juan-les-Pins, 2 km

  • 25°Zee · Augustus
  • 29°Max · Juli
  • 11,8 hZon · Juli
De stip markeert Golfe Juan. Ongeveer 140 km kust, noorden boven.

Jouw maand aan het strand

Golfe Juan in oktober

  • 20°CLucht, maximum overdag14°C 's nachts
  • 20°CZeewatertemperatuur
  • 5,9 hZon per dag
  • 9 dagenRegendagen in de maand98 mm in totaal
  • 14 km/hGemiddelde wind

Gemiddelden voor 1991–2020. Een regendag is een dag met minstens 1 mm regen.

En een maand eerder of later?

SeptemberOktoberNovember
Lucht, dagmaximum24°20°15°
Zee23°20°18°
Zon per dag8,3 h5,9 h4,4 h
Regendagen7910

Warmste zee van het jaar: augustus (24,7 °C) · meeste zon: juli (11,8 uur per dag).

Het strand zelf

  • 89Accommodaties binnen 5 kmHotels, pensions, appartementen en campings · OpenStreetMap
  • 15 kmLuchthaven: Nice-Côte d'Azur Airport (NCE)In rechte lijn; over de weg is het verder Autohuur op luchthaven CEQ (Cannes)

Nog geen betrouwbare informatie over: kwaliteit van het zwemwater, toegankelijk met rolstoel, strandwacht.

Sommige links hierboven zijn affiliatelinks: als je via die links boekt, kunnen wij een commissie krijgen, zonder extra kosten voor jou. Het verandert nooit wat de gegevens op deze pagina zeggen.

Oktober van 2020 tot 2025

In oktober 2025 was de zee gemiddeld 21,1 °C — 1,1 °C boven het gemiddelde van 1991–2020.

Zeewatertemperatuur 2025: +1,1 °C

Gemiddelde 1991–2020: 20,0 °C

Lucht, maximum overdag 2025: +1,0 °C

Gemiddelde 1991–2020: 19,6 °C

Elke balk is een jaar. Boven de stippellijn (het gemiddelde van 1991–2020) was die maand warmer dan normaal, eronder koeler.

Wanneer gaan

Gemiddelden 1991–2020
Warmste zeeJuli en augustus25 °C
Meeste zonJuni en juli12 uur zon per dag
Minste regenJuli en augustus14 mm in de maand

Het jaar in één oogopslag

  1. jan14°4 h58 mm
  2. feb13°6 h54 mm
  3. mrt14°7 h62 mm
  4. apr15°8 h56 mm
  5. mei18°9 h52 mm
  6. jun21°11 h29 mm
  7. jul24°12 h14 mm
  8. aug25°11 h20 mm
  9. sep23°8 h50 mm
  10. okt20°6 h98 mm
  11. nov18°4 h126 mm
  12. dec16°4 h84 mm
8°C20°C32°C

Elke kaart is een maand. De kleur is de zeetemperatuur, op dezelfde schaal als de kaart; vetgedrukt de twee beste maanden per onderdeel.

Zeewatertemperatuur

Gemiddelden 1991–2020
15°20°25°janfebmrtaprmeijunjulaugsepoktnovdecjan: 14°feb: 13°mrt: 14°apr: 15°mei: 18°jun: 21°jul: 24°aug: 25°sep: 23°okt: 20°nov: 18°dec: 16°25°13°
8°C20°C32°C

Het klimaat door het jaar

Gemiddelden 1991–2020
10°20°30°janfebmrtaprmeijunjulaugsepoktnovdecjan: 8 °C (Max 10° / Min 5°)feb: 8 °C (Max 11° / Min 5°)mrt: 10 °C (Max 14° / Min 7°)apr: 13 °C (Max 17° / Min 10°)mei: 17 °C (Max 20° / Min 14°)jun: 22 °C (Max 25° / Min 18°)jul: 25 °C (Max 29° / Min 21°)aug: 25 °C (Max 29° / Min 21°)sep: 21 °C (Max 24° / Min 17°)okt: 17 °C (Max 20° / Min 14°)nov: 12 °C (Max 15° / Min 10°)dec: 9 °C (Max 12° / Min 6°)25°8°
GemiddeldeMin – Max
8°C20°C32°C

Regen

0 mm50 mm100 mmjanfebmrtaprmeijunjulaugsepoktnovdecjan: 58 mmfeb: 54 mmmrt: 62 mmapr: 56 mmmei: 52 mmjun: 29 mmjul: 14 mm14aug: 20 mmsep: 50 mmokt: 98 mmnov: 126 mm126dec: 84 mm

Zon

0 h5 h10 hjanfebmrtaprmeijunjulaugsepoktnovdecjan: 4,5 hfeb: 5,5 hmrt: 7,0 hapr: 7,8 hmei: 9,1 hjun: 11,1 hjul: 11,8 h11,8aug: 10,6 hsep: 8,3 hokt: 5,9 hnov: 4,4 hdec: 4,2 h4,2

Zonuren zijn geschat op basis van gemeten zonnestraling, niet rechtstreeks waargenomen.

Maand voor maand

Gemiddelden 1991–2020

Elke maand in Golfe Juan: lucht, zee, regen en zon. Gemiddelden voor 1991–2020.

Elke maand in Golfe Juan: lucht, zee, regen en zon. Gemiddelden voor 1991–2020.
MaandMax°CMin°CZee°CRegenmmRegendagendagenZonu/dagWindkm/h
Januari105145874,515
Februari115135465,515
Maart147146267,016
April1710155687,814
Mei2014185279,113
Juni25182129511,112
Juli29212414311,812
Augustuswarmste zee29212520410,611
September2417235078,312
Oktober2014209895,914
November151018126104,415
December126168484,215

Veeg opzij om de andere kolommen te zien.

Foto's

Foto's die hun makers op Wikimedia Commons hebben gedeeld, met aangepaste kleuren.

Golfe Juan: SOLEMAR at Juan Les Pins 02
Foto: Abxbay · Wikimedia Commons · CC BY-SA 4.0 · gestileerd; deze versie heeft dezelfde licentie.
Golfe Juan: SOLEMAR at Juan Les Pins 01
Foto: Abxbay · Wikimedia Commons · CC BY-SA 4.0 · gestileerd; deze versie heeft dezelfde licentie.
Golfe Juan: 001F Juan-les-Pins (15162265943)
Foto: Rüdiger Stehn from Kiel, Deutschland · Wikimedia Commons · CC BY-SA 2.0 · gestileerd; deze versie heeft dezelfde licentie.

Plan je reis

Sommige links hierboven zijn affiliatelinks: als je via die links boekt, kunnen wij een commissie krijgen, zonder extra kosten voor jou. Het verandert nooit wat de gegevens op deze pagina zeggen.

Over deze cijfers

De gemiddelden gelden voor 1991–2020; de recente jaren (2020–2025) laten zien wat er echt gebeurde. Geen van beide is het weer van vandaag.

WatWaar het vandaan komt Dichtstbijzijnde meting
Lucht, regen en zonNASA POWER19 km verderop
ZeewatertemperatuurNOAA OISST v2.1, 1991–20208 km verderop
2020–2025, maand voor maandNASA POWER · NOAA OISST v2.119 km verderop
Strandwacht en accommodatiesOpenStreetMapbinnen 1–5 km
Dichtstbijzijnde luchthavenOurAirportsafstand in rechte lijn
Afbeelding bovenaanSentinel-2 cloudless (EOX)op deze plek

Bekijk alle gegevensbronnen →

De familie

Liever strand, meer, bergen, watervallen, eilanden, rivieren, canyons, grotten, sterrenhemel, uitzichtpunt, vogels kijken of bossen?

Hetzelfde idee, andere landschappen: veldatlassen uit open data, maand na maand, in zeven talen.

strandCoastyaVind je strand: zeetemperatuur, zon en zwemmen maand na maand.Je bent hier
meerLakeyasDe meren van de wereld: watertemperatuur, ijs, diepte en oevers.Bezoeken bergenPeakyasElke top in 3D: weer op de top, nulgradengrens, hutten en paden.Bezoeken watervallenCascadyasDe watervallen van de wereld: hoogte, debiet per maand en wanneer ze bulderen.Bezoeken eilandenIslandyasElk eiland vanaf zee: grootte, zeetemperatuur, veerboten en 3D.Bezoeken rivierenRiveryasElke rivier van bron tot monding: de reis, het debiet en het stroomgebied in cijfers.Bezoeken canyonsCanyonyasElke canyon op schaal doorgesneden: diepte tot de bodem, temperaturen op de rand en de bodem, paden en uitkijkpunten.Bezoeken
grottenCavernyasElke grot met zijn echte diepte en lengte: de rots erboven, de temperatuur binnen het hele jaar en hoe je hem bezoekt.BinnenkortBezoeken
sterrenhemelDarkskyasWaar de nacht nog donker is: de hemel van elke plek, de Melkweg maand na maand, de maan, verduisteringen en het noorderlicht.BinnenkortBezoeken
uitzichtpuntViewyasElk uitzichtpunt met zijn echte 360°-panorama: de toppen die je ziet, hoe ver je kijkt en waar de zon ondergaat.BinnenkortBezoeken
vogels kijkenBirdyasElk vogelreservaat en wetland met de waargenomen soorten maand na maand: standvogels, zomergasten en doortrekkers.BinnenkortBezoeken
bossenForestyaElk bos met zijn ringen van bodembedekking, wat er groeit en leeft, en de beste maanden om er te wandelen.BinnenkortBezoeken