Naar de inhoud
coastya
Satellietbeeld van Garie Beach; de speld markeert het strand
Satellietbeeld: Sentinel-2 cloudless · EOX, CC BY 4.0, kleuren aangepast door Coastya. Ongeveer 13 km kust; de speld markeert het strand.

Strand

Garie Beach

AustraliëNew South Wales · Australië · Tasman Sea

-34.1683, 151.0700 · Helensburgh, 7 km

  • 23°Zee · Februari
  • 26°Max · Januari
  • 8,2 hZon · Januari
De stip markeert Garie Beach. Ongeveer 140 km kust, noorden boven.

Jouw maand aan het strand

Garie Beach in oktober

  • 22°CLucht, maximum overdag15°C 's nachts
  • 19°CZeewatertemperatuur
  • 8,1 hZon per dag
  • 9 dagenRegendagen in de maand64 mm in totaal
  • 15 km/hGemiddelde wind

Gemiddelden voor 1991–2020. Een regendag is een dag met minstens 1 mm regen.

En een maand eerder of later?

SeptemberOktoberNovember
Lucht, dagmaximum20°22°23°
Zee18°19°20°
Zon per dag8,1 h8,1 h8,0 h
Regendagen7912

Warmste zee van het jaar: februari (23,2 °C) · meeste zon: januari (8,2 uur per dag).

Het strand zelf

  • BewaaktStrandwachtMeestal alleen in het badseizoen · OpenStreetMap
  • 1Accommodaties binnen 5 kmHotels, pensions, appartementen en campings · OpenStreetMap
  • 27 kmLuchthaven: Sydney Kingsford Smith International Airport (SYD)In rechte lijn; over de weg is het verder Autohuur op luchthaven SYD (Sydney)

Nog geen betrouwbare informatie over: kwaliteit van het zwemwater, toegankelijk met rolstoel.

Sommige links hierboven zijn affiliatelinks: als je via die links boekt, kunnen wij een commissie krijgen, zonder extra kosten voor jou. Het verandert nooit wat de gegevens op deze pagina zeggen.

Oktober van 2020 tot 2025

In oktober 2025 was de zee gemiddeld 20,2 °C — 1,2 °C boven het gemiddelde van 1991–2020.

Zeewatertemperatuur 2025: +1,2 °C

Gemiddelde 1991–2020: 19,0 °C

Lucht, maximum overdag 2025: +2,2 °C

Gemiddelde 1991–2020: 21,5 °C

Elke balk is een jaar. Boven de stippellijn (het gemiddelde van 1991–2020) was die maand warmer dan normaal, eronder koeler.

Wanneer gaan

Gemiddelden 1991–2020
Warmste zeeFebruari en maart23 °C
Meeste zonJanuari en december8 uur zon per dag
Minste regenJuli en september43 mm in de maand

Het jaar in één oogopslag

  1. jan23°8 h83 mm
  2. feb23°7 h134 mm
  3. mrt23°7 h104 mm
  4. apr22°7 h73 mm
  5. mei21°6 h54 mm
  6. jun19°5 h87 mm
  7. jul18°6 h44 mm
  8. aug18°7 h46 mm
  9. sep18°8 h43 mm
  10. okt19°8 h64 mm
  11. nov20°8 h83 mm
  12. dec21°8 h72 mm
8°C20°C32°C

Elke kaart is een maand. De kleur is de zeetemperatuur, op dezelfde schaal als de kaart; vetgedrukt de twee beste maanden per onderdeel.

Zeewatertemperatuur

Gemiddelden 1991–2020
18°20°22°24°janfebmrtaprmeijunjulaugsepoktnovdecjan: 23°feb: 23°mrt: 23°apr: 22°mei: 21°jun: 19°jul: 18°aug: 18°sep: 18°okt: 19°nov: 20°dec: 21°23°18°
8°C20°C32°C

Het klimaat door het jaar

Gemiddelden 1991–2020
15°20°25°janfebmrtaprmeijunjulaugsepoktnovdecjan: 23 °C (Max 26° / Min 20°)feb: 23 °C (Max 25° / Min 20°)mrt: 22 °C (Max 24° / Min 20°)apr: 20 °C (Max 22° / Min 18°)mei: 17 °C (Max 20° / Min 15°)jun: 15 °C (Max 17° / Min 13°)jul: 14 °C (Max 16° / Min 12°)aug: 14 °C (Max 17° / Min 12°)sep: 17 °C (Max 20° / Min 14°)okt: 18 °C (Max 22° / Min 15°)nov: 20 °C (Max 23° / Min 17°)dec: 21 °C (Max 24° / Min 19°)23°14°
GemiddeldeMin – Max
8°C20°C32°C

Regen

0 mm50 mm100 mm150 mmjanfebmrtaprmeijunjulaugsepoktnovdecjan: 83 mmfeb: 134 mm134mrt: 104 mmapr: 73 mmmei: 54 mmjun: 87 mmjul: 44 mmaug: 46 mmsep: 43 mm43okt: 64 mmnov: 83 mmdec: 72 mm

Zon

0 h2,5 h5 h7,5 hjanfebmrtaprmeijunjulaugsepoktnovdecjan: 8,2 h8,2feb: 7,3 hmrt: 6,9 hapr: 6,6 hmei: 6,2 hjun: 5,1 h5,1jul: 6,2 haug: 7,3 hsep: 8,1 hokt: 8,1 hnov: 8,0 hdec: 8,2 h8,2

Zonuren zijn geschat op basis van gemeten zonnestraling, niet rechtstreeks waargenomen.

Maand voor maand

Gemiddelden 1991–2020

Elke maand in Garie Beach: lucht, zee, regen en zon. Gemiddelden voor 1991–2020.

Elke maand in Garie Beach: lucht, zee, regen en zon. Gemiddelden voor 1991–2020.
MaandMax°CMin°CZee°CRegenmmRegendagendagenZonu/dagWindkm/h
Januari26202383128,215
Februariwarmste zee252023134137,315
Maart242023104136,915
April22182273106,614
Mei2015215496,215
Juni17131987105,115
Juli1612184486,215
Augustus1712184677,316
September2014184378,115
Oktober2215196498,115
November23172083128,015
December24192172118,215

Veeg opzij om de andere kolommen te zien.

Foto's

Foto's die hun makers op Wikimedia Commons hebben gedeeld, met aangepaste kleuren.

Garie Beach: South From Garie Head
Foto: Isaiah Soriano · Wikimedia Commons · CC BY-SA 4.0 · gestileerd; deze versie heeft dezelfde licentie.
Garie Beach: Garie beach Youth Hostel, destroyed by fire, photo April 1, 2011 - panoramio
Foto: Norbert Fischer · Wikimedia Commons · CC BY 3.0 · gestileerd; deze versie heeft dezelfde licentie.
Garie Beach: Garie beach Youth Hostel, destroyed by fire, photo April 1, 2011 - panoramio (1)
Foto: Norbert Fischer · Wikimedia Commons · CC BY 3.0 · gestileerd; deze versie heeft dezelfde licentie.

Plan je reis

Sommige links hierboven zijn affiliatelinks: als je via die links boekt, kunnen wij een commissie krijgen, zonder extra kosten voor jou. Het verandert nooit wat de gegevens op deze pagina zeggen.

Over deze cijfers

De gemiddelden gelden voor 1991–2020; de recente jaren (2020–2025) laten zien wat er echt gebeurde. Geen van beide is het weer van vandaag.

WatWaar het vandaan komt Dichtstbijzijnde meting
Lucht, regen en zonNASA POWER25 km verderop
ZeewatertemperatuurNOAA OISST v2.1, 1991–20207 km verderop
2020–2025, maand voor maandNASA POWER · NOAA OISST v2.125 km verderop
Strandwacht en accommodatiesOpenStreetMapbinnen 1–5 km
Dichtstbijzijnde luchthavenOurAirportsafstand in rechte lijn
Afbeelding bovenaanSentinel-2 cloudless (EOX)op deze plek

Meer over deze plek: Wikipedia Bekijk alle gegevensbronnen →

De familie

Liever strand, meer, bergen, watervallen, eilanden, rivieren, canyons, grotten, sterrenhemel, uitzichtpunt, vogels kijken of bossen?

Hetzelfde idee, andere landschappen: veldatlassen uit open data, maand na maand, in zeven talen.

strandCoastyaVind je strand: zeetemperatuur, zon en zwemmen maand na maand.Je bent hier
meerLakeyasDe meren van de wereld: watertemperatuur, ijs, diepte en oevers.Bezoeken bergenPeakyasElke top in 3D: weer op de top, nulgradengrens, hutten en paden.Bezoeken watervallenCascadyasDe watervallen van de wereld: hoogte, debiet per maand en wanneer ze bulderen.Bezoeken eilandenIslandyasElk eiland vanaf zee: grootte, zeetemperatuur, veerboten en 3D.Bezoeken rivierenRiveryasElke rivier van bron tot monding: de reis, het debiet en het stroomgebied in cijfers.Bezoeken canyonsCanyonyasElke canyon op schaal doorgesneden: diepte tot de bodem, temperaturen op de rand en de bodem, paden en uitkijkpunten.Bezoeken
grottenCavernyasElke grot met zijn echte diepte en lengte: de rots erboven, de temperatuur binnen het hele jaar en hoe je hem bezoekt.BinnenkortBezoeken
sterrenhemelDarkskyasWaar de nacht nog donker is: de hemel van elke plek, de Melkweg maand na maand, de maan, verduisteringen en het noorderlicht.BinnenkortBezoeken
uitzichtpuntViewyasElk uitzichtpunt met zijn echte 360°-panorama: de toppen die je ziet, hoe ver je kijkt en waar de zon ondergaat.BinnenkortBezoeken
vogels kijkenBirdyasElk vogelreservaat en wetland met de waargenomen soorten maand na maand: standvogels, zomergasten en doortrekkers.BinnenkortBezoeken
bossenForestyaElk bos met zijn ringen van bodembedekking, wat er groeit en leeft, en de beste maanden om er te wandelen.BinnenkortBezoeken