Naar de inhoud
coastya
Satellietbeeld van Fitzroy Beach; de speld markeert het strand
Satellietbeeld: Sentinel-2 cloudless · EOX, CC BY 4.0, kleuren aangepast door Coastya. Ongeveer 12 km kust; de speld markeert het strand.

Strand

Fitzroy Beach

Nieuw-ZeelandTaranaki Region · Nieuw-Zeeland · Tasman Sea

-39.0500, 174.1000 · Fitzroy, 0 km

  • 20°Zee · Februari
  • 21°Max · Februari
  • 9,4 hZon · Januari
De stip markeert Fitzroy Beach. Ongeveer 140 km kust, noorden boven.

Jouw maand aan het strand

Fitzroy Beach in oktober

  • 15°CLucht, maximum overdag9°C 's nachts
  • 14°CZeewatertemperatuur
  • 7,0 hZon per dag
  • 16 dagenRegendagen in de maand105 mm in totaal
  • 22 km/hGemiddelde wind

Gemiddelden voor 1991–2020. Een regendag is een dag met minstens 1 mm regen.

En een maand eerder of later?

SeptemberOktoberNovember
Lucht, dagmaximum14°15°17°
Zee14°14°16°
Zon per dag6,1 h7,0 h8,2 h
Regendagen161613

Warmste zee van het jaar: februari (20,1 °C) · meeste zon: januari (9,4 uur per dag).

Het strand zelf

  • BewaaktStrandwachtMeestal alleen in het badseizoen · OpenStreetMap
  • 39Accommodaties binnen 5 kmHotels, pensions, appartementen en campings · OpenStreetMap
  • 8 kmLuchthaven: New Plymouth Airport (NPL)In rechte lijn; over de weg is het verder Autohuur op luchthaven NPL (New Plymouth)

Nog geen betrouwbare informatie over: kwaliteit van het zwemwater, toegankelijk met rolstoel.

Sommige links hierboven zijn affiliatelinks: als je via die links boekt, kunnen wij een commissie krijgen, zonder extra kosten voor jou. Het verandert nooit wat de gegevens op deze pagina zeggen.

Oktober van 2020 tot 2025

In oktober 2025 was de zee gemiddeld 15,6 °C — 1,1 °C boven het gemiddelde van 1991–2020.

Zeewatertemperatuur 2025: +1,1 °C

Gemiddelde 1991–2020: 14,5 °C

Lucht, maximum overdag 2025: +0,5 °C

Gemiddelde 1991–2020: 14,8 °C

Elke balk is een jaar. Boven de stippellijn (het gemiddelde van 1991–2020) was die maand warmer dan normaal, eronder koeler.

Wanneer gaan

Gemiddelden 1991–2020
Warmste zeeFebruari en maart20 °C
Meeste zonJanuari en februari9 uur zon per dag
Minste regenJanuari en februari69 mm in de maand

Het jaar in één oogopslag

  1. jan19°9 h69 mm
  2. feb20°8 h80 mm
  3. mrt20°8 h82 mm
  4. apr18°6 h103 mm
  5. mei17°5 h123 mm
  6. jun15°4 h128 mm
  7. jul14°4 h121 mm
  8. aug14°5 h118 mm
  9. sep14°6 h107 mm
  10. okt14°7 h105 mm
  11. nov16°8 h85 mm
  12. dec18°8 h108 mm
8°C20°C32°C

Elke kaart is een maand. De kleur is de zeetemperatuur, op dezelfde schaal als de kaart; vetgedrukt de twee beste maanden per onderdeel.

Zeewatertemperatuur

Gemiddelden 1991–2020
12°15°18°20°janfebmrtaprmeijunjulaugsepoktnovdecjan: 19°feb: 20°mrt: 20°apr: 18°mei: 17°jun: 15°jul: 14°aug: 14°sep: 14°okt: 14°nov: 16°dec: 18°20°14°
8°C20°C32°C

Het klimaat door het jaar

Gemiddelden 1991–2020
10°15°20°janfebmrtaprmeijunjulaugsepoktnovdecjan: 17 °C (Max 20° / Min 14°)feb: 18 °C (Max 21° / Min 14°)mrt: 16 °C (Max 20° / Min 13°)apr: 14 °C (Max 17° / Min 11°)mei: 12 °C (Max 15° / Min 10°)jun: 10 °C (Max 13° / Min 8°)jul: 9 °C (Max 12° / Min 7°)aug: 10 °C (Max 12° / Min 7°)sep: 11 °C (Max 14° / Min 8°)okt: 12 °C (Max 15° / Min 9°)nov: 14 °C (Max 17° / Min 10°)dec: 16 °C (Max 19° / Min 13°)18°9°
GemiddeldeMin – Max
8°C20°C32°C

Regen

0 mm50 mm100 mmjanfebmrtaprmeijunjulaugsepoktnovdecjan: 69 mm69feb: 80 mmmrt: 82 mmapr: 103 mmmei: 123 mmjun: 128 mm128jul: 121 mmaug: 118 mmsep: 107 mmokt: 105 mmnov: 85 mmdec: 108 mm

Zon

0 h5 h10 hjanfebmrtaprmeijunjulaugsepoktnovdecjan: 9,4 h9,4feb: 8,5 hmrt: 7,8 hapr: 6,1 hmei: 4,6 hjun: 3,9 h3,9jul: 4,5 haug: 5,4 hsep: 6,1 hokt: 7,0 hnov: 8,2 hdec: 8,3 h

Zonuren zijn geschat op basis van gemeten zonnestraling, niet rechtstreeks waargenomen.

Maand voor maand

Gemiddelden 1991–2020

Elke maand in Fitzroy Beach: lucht, zee, regen en zon. Gemiddelden voor 1991–2020.

Elke maand in Fitzroy Beach: lucht, zee, regen en zon. Gemiddelden voor 1991–2020.
MaandMax°CMin°CZee°CRegenmmRegendagendagenZonu/dagWindkm/h
Januari20141969119,418
Februariwarmste zee21142080108,517
Maart20132082117,818
April171118103136,118
Mei151017123164,620
Juni13815128173,921
Juli12714121174,521
Augustus12714118185,420
September14814107166,121
Oktober15914105167,022
November17101685138,220
December191318108148,319

Veeg opzij om de andere kolommen te zien.

Plan je reis

Sommige links hierboven zijn affiliatelinks: als je via die links boekt, kunnen wij een commissie krijgen, zonder extra kosten voor jou. Het verandert nooit wat de gegevens op deze pagina zeggen.

Over deze cijfers

De gemiddelden gelden voor 1991–2020; de recente jaren (2020–2025) laten zien wat er echt gebeurde. Geen van beide is het weer van vandaag.

WatWaar het vandaan komt Dichtstbijzijnde meting
Lucht, regen en zonNASA POWER24 km verderop
ZeewatertemperatuurNOAA OISST v2.1, 1991–202020 km verderop
2020–2025, maand voor maandNASA POWER · NOAA OISST v2.124 km verderop
Strandwacht en accommodatiesOpenStreetMapbinnen 1–5 km
Dichtstbijzijnde luchthavenOurAirportsafstand in rechte lijn
Afbeelding bovenaanSentinel-2 cloudless (EOX)op deze plek

Bekijk alle gegevensbronnen →

De familie

Liever strand, meer, bergen, watervallen, eilanden, rivieren, canyons, grotten, sterrenhemel, uitzichtpunt, vogels kijken of bossen?

Hetzelfde idee, andere landschappen: veldatlassen uit open data, maand na maand, in zeven talen.

strandCoastyaVind je strand: zeetemperatuur, zon en zwemmen maand na maand.Je bent hier
meerLakeyasDe meren van de wereld: watertemperatuur, ijs, diepte en oevers.Bezoeken bergenPeakyasElke top in 3D: weer op de top, nulgradengrens, hutten en paden.Bezoeken watervallenCascadyasDe watervallen van de wereld: hoogte, debiet per maand en wanneer ze bulderen.Bezoeken eilandenIslandyasElk eiland vanaf zee: grootte, zeetemperatuur, veerboten en 3D.Bezoeken rivierenRiveryasElke rivier van bron tot monding: de reis, het debiet en het stroomgebied in cijfers.Bezoeken canyonsCanyonyasElke canyon op schaal doorgesneden: diepte tot de bodem, temperaturen op de rand en de bodem, paden en uitkijkpunten.Bezoeken
grottenCavernyasElke grot met zijn echte diepte en lengte: de rots erboven, de temperatuur binnen het hele jaar en hoe je hem bezoekt.BinnenkortBezoeken
sterrenhemelDarkskyasWaar de nacht nog donker is: de hemel van elke plek, de Melkweg maand na maand, de maan, verduisteringen en het noorderlicht.BinnenkortBezoeken
uitzichtpuntViewyasElk uitzichtpunt met zijn echte 360°-panorama: de toppen die je ziet, hoe ver je kijkt en waar de zon ondergaat.BinnenkortBezoeken
vogels kijkenBirdyasElk vogelreservaat en wetland met de waargenomen soorten maand na maand: standvogels, zomergasten en doortrekkers.BinnenkortBezoeken
bossenForestyaElk bos met zijn ringen van bodembedekking, wat er groeit en leeft, en de beste maanden om er te wandelen.BinnenkortBezoeken