Naar de inhoud
coastya
Satellietbeeld van Burgess Beach; de speld markeert het strand
Satellietbeeld: Sentinel-2 cloudless · EOX, CC BY 4.0, kleuren aangepast door Coastya. Ongeveer 13 km kust; de speld markeert het strand.

Strand

Burgess Beach

AustraliëNew South Wales · Australië · Tasman Sea

-32.1985, 152.5346 · Forster, 2 km

  • 24°Zee · Maart
  • 28°Max · Januari
  • 8,7 hZon · September
De stip markeert Burgess Beach. Ongeveer 140 km kust, noorden boven.

Jouw maand aan het strand

Burgess Beach in oktober

  • 23°CLucht, maximum overdag15°C 's nachts
  • 20°CZeewatertemperatuur
  • 8,1 hZon per dag
  • 11 dagenRegendagen in de maand85 mm in totaal
  • 12 km/hGemiddelde wind

Gemiddelden voor 1991–2020. Een regendag is een dag met minstens 1 mm regen.

En een maand eerder of later?

SeptemberOktoberNovember
Lucht, dagmaximum21°23°25°
Zee19°20°21°
Zon per dag8,7 h8,1 h7,8 h
Regendagen81114

Warmste zee van het jaar: maart (24,1 °C) · meeste zon: september (8,7 uur per dag).

Het strand zelf

  • 25Accommodaties binnen 5 kmHotels, pensions, appartementen en campings · OpenStreetMap
  • 90 kmLuchthaven: Port Macquarie Airport (PQQ)In rechte lijn; over de weg is het verder Autohuur op luchthaven TRO (Taree)

Nog geen betrouwbare informatie over: kwaliteit van het zwemwater, toegankelijk met rolstoel, strandwacht.

Sommige links hierboven zijn affiliatelinks: als je via die links boekt, kunnen wij een commissie krijgen, zonder extra kosten voor jou. Het verandert nooit wat de gegevens op deze pagina zeggen.

Oktober van 2020 tot 2025

In oktober 2025 was de zee gemiddeld 21,0 °C — 1,1 °C boven het gemiddelde van 1991–2020.

Zeewatertemperatuur 2025: +1,1 °C

Gemiddelde 1991–2020: 19,9 °C

Lucht, maximum overdag 2025: +2,8 °C

Gemiddelde 1991–2020: 23,3 °C

Elke balk is een jaar. Boven de stippellijn (het gemiddelde van 1991–2020) was die maand warmer dan normaal, eronder koeler.

Wanneer gaan

Gemiddelden 1991–2020
Warmste zeeFebruari en maart24 °C
Meeste zonSeptember en oktober9 uur zon per dag
Minste regenJuli en september50 mm in de maand

Het jaar in één oogopslag

  1. jan23°8 h120 mm
  2. feb24°7 h172 mm
  3. mrt24°7 h174 mm
  4. apr23°7 h93 mm
  5. mei22°7 h84 mm
  6. jun20°6 h101 mm
  7. jul19°7 h50 mm
  8. aug19°8 h51 mm
  9. sep19°9 h50 mm
  10. okt20°8 h85 mm
  11. nov21°8 h113 mm
  12. dec22°8 h115 mm
8°C20°C32°C

Elke kaart is een maand. De kleur is de zeetemperatuur, op dezelfde schaal als de kaart; vetgedrukt de twee beste maanden per onderdeel.

Zeewatertemperatuur

Gemiddelden 1991–2020
20°22°24°janfebmrtaprmeijunjulaugsepoktnovdecjan: 23°feb: 24°mrt: 24°apr: 23°mei: 22°jun: 20°jul: 19°aug: 19°sep: 19°okt: 20°nov: 21°dec: 22°19°24°
8°C20°C32°C

Het klimaat door het jaar

Gemiddelden 1991–2020
10°15°20°25°janfebmrtaprmeijunjulaugsepoktnovdecjan: 24 °C (Max 28° / Min 20°)feb: 24 °C (Max 27° / Min 20°)mrt: 22 °C (Max 25° / Min 19°)apr: 20 °C (Max 23° / Min 17°)mei: 17 °C (Max 20° / Min 14°)jun: 15 °C (Max 17° / Min 12°)jul: 14 °C (Max 17° / Min 11°)aug: 14 °C (Max 18° / Min 11°)sep: 17 °C (Max 21° / Min 13°)okt: 19 °C (Max 23° / Min 15°)nov: 21 °C (Max 25° / Min 17°)dec: 23 °C (Max 26° / Min 19°)24°14°
GemiddeldeMin – Max
8°C20°C32°C

Regen

0 mm50 mm100 mm150 mmjanfebmrtaprmeijunjulaugsepoktnovdecjan: 120 mmfeb: 172 mmmrt: 174 mm174apr: 93 mmmei: 84 mmjun: 101 mmjul: 50 mmaug: 51 mmsep: 50 mm50okt: 85 mmnov: 113 mmdec: 115 mm

Zon

0 h2,5 h5 h7,5 hjanfebmrtaprmeijunjulaugsepoktnovdecjan: 8,0 hfeb: 7,0 hmrt: 6,6 hapr: 6,9 hmei: 6,8 hjun: 5,8 h5,8jul: 6,8 haug: 7,9 hsep: 8,7 h8,7okt: 8,1 hnov: 7,8 hdec: 7,7 h

Zonuren zijn geschat op basis van gemeten zonnestraling, niet rechtstreeks waargenomen.

Maand voor maand

Gemiddelden 1991–2020

Elke maand in Burgess Beach: lucht, zee, regen en zon. Gemiddelden voor 1991–2020.

Elke maand in Burgess Beach: lucht, zee, regen en zon. Gemiddelden voor 1991–2020.
MaandMax°CMin°CZee°CRegenmmRegendagendagenZonu/dagWindkm/h
Januari282023120148,012
Februari272024172167,012
Maartwarmste zee251924174176,612
April23172393136,911
Mei20142284126,812
Juni171220101125,812
Juli1711195096,812
Augustus1811195177,912
September2113195088,712
Oktober23152085118,112
November251721113147,812
December261922115137,712

Veeg opzij om de andere kolommen te zien.

Foto's

Foto's die hun makers op Wikimedia Commons hebben gedeeld, met aangepaste kleuren.

Burgess Beach: Burgess Beach in the Early Morning Light - panoramio
Foto: Rob Freijs · Wikimedia Commons · CC BY-SA 3.0 · gestileerd; deze versie heeft dezelfde licentie.
Burgess Beach: Burgess Beach, Forster, NSW, 2023, 02
Foto: Kgbo · Wikimedia Commons · CC BY-SA 4.0 · gestileerd; deze versie heeft dezelfde licentie.
Burgess Beach: Burgess Beach, Forster, NSW, 2023, 01
Foto: Kgbo · Wikimedia Commons · CC BY-SA 4.0 · gestileerd; deze versie heeft dezelfde licentie.

Plan je reis

Sommige links hierboven zijn affiliatelinks: als je via die links boekt, kunnen wij een commissie krijgen, zonder extra kosten voor jou. Het verandert nooit wat de gegevens op deze pagina zeggen.

Over deze cijfers

De gemiddelden gelden voor 1991–2020; de recente jaren (2020–2025) laten zien wat er echt gebeurde. Geen van beide is het weer van vandaag.

WatWaar het vandaan komt Dichtstbijzijnde meting
Lucht, regen en zonNASA POWER22 km verderop
ZeewatertemperatuurNOAA OISST v2.1, 1991–202012 km verderop
2020–2025, maand voor maandNASA POWER · NOAA OISST v2.122 km verderop
Strandwacht en accommodatiesOpenStreetMapbinnen 1–5 km
Dichtstbijzijnde luchthavenOurAirportsafstand in rechte lijn
Afbeelding bovenaanSentinel-2 cloudless (EOX)op deze plek

Bekijk alle gegevensbronnen →

De familie

Liever strand, meer, bergen, watervallen, eilanden, rivieren, canyons, grotten, sterrenhemel, uitzichtpunt, vogels kijken of bossen?

Hetzelfde idee, andere landschappen: veldatlassen uit open data, maand na maand, in zeven talen.

strandCoastyaVind je strand: zeetemperatuur, zon en zwemmen maand na maand.Je bent hier
meerLakeyasDe meren van de wereld: watertemperatuur, ijs, diepte en oevers.Bezoeken bergenPeakyasElke top in 3D: weer op de top, nulgradengrens, hutten en paden.Bezoeken watervallenCascadyasDe watervallen van de wereld: hoogte, debiet per maand en wanneer ze bulderen.Bezoeken eilandenIslandyasElk eiland vanaf zee: grootte, zeetemperatuur, veerboten en 3D.Bezoeken rivierenRiveryasElke rivier van bron tot monding: de reis, het debiet en het stroomgebied in cijfers.Bezoeken canyonsCanyonyasElke canyon op schaal doorgesneden: diepte tot de bodem, temperaturen op de rand en de bodem, paden en uitkijkpunten.Bezoeken
grottenCavernyasElke grot met zijn echte diepte en lengte: de rots erboven, de temperatuur binnen het hele jaar en hoe je hem bezoekt.BinnenkortBezoeken
sterrenhemelDarkskyasWaar de nacht nog donker is: de hemel van elke plek, de Melkweg maand na maand, de maan, verduisteringen en het noorderlicht.BinnenkortBezoeken
uitzichtpuntViewyasElk uitzichtpunt met zijn echte 360°-panorama: de toppen die je ziet, hoe ver je kijkt en waar de zon ondergaat.BinnenkortBezoeken
vogels kijkenBirdyasElk vogelreservaat en wetland met de waargenomen soorten maand na maand: standvogels, zomergasten en doortrekkers.BinnenkortBezoeken
bossenForestyaElk bos met zijn ringen van bodembedekking, wat er groeit en leeft, en de beste maanden om er te wandelen.BinnenkortBezoeken