Naar de inhoud
coastya
Satellietbeeld van Boche; de speld markeert het strand
Satellietbeeld: Sentinel-2 cloudless · EOX, CC BY 4.0, kleuren aangepast door Coastya. Ongeveer 14 km kust; de speld markeert het strand.

Strand

Boche

Nieuw-CaledoniëNorth Province · Nieuw-Caledonië · Coral Sea

-20.0667, 164.1667 · Poum, 24 km

  • 28°Zee · Februari
  • 28°Max · Februari
  • 9,3 hZon · December
De stip markeert Boche. Ongeveer 140 km kust, noorden boven.

Jouw maand aan het strand

Boche in oktober

  • 25°CLucht, maximum overdag23°C 's nachts
  • 25°CZeewatertemperatuur
  • 9,1 hZon per dag
  • 8 dagenRegendagen in de maand41 mm in totaal
  • 21 km/hGemiddelde wind

Gemiddelden voor 1991–2020. Een regendag is een dag met minstens 1 mm regen.

En een maand eerder of later?

SeptemberOktoberNovember
Lucht, dagmaximum24°25°26°
Zee24°25°26°
Zon per dag8,6 h9,1 h9,0 h
Regendagen7810

Warmste zee van het jaar: februari (28,1 °C) · meeste zon: december (9,3 uur per dag).

Het strand zelf

  • 0Accommodaties binnen 5 kmHotels, pensions, appartementen en campings · OpenStreetMap
  • 130 kmLuchthaven: Koné Airport (KNQ)In rechte lijn; over de weg is het verder Autohuur in Nieuw-Caledonië

Nog geen betrouwbare informatie over: kwaliteit van het zwemwater, toegankelijk met rolstoel, strandwacht.

Sommige links hierboven zijn affiliatelinks: als je via die links boekt, kunnen wij een commissie krijgen, zonder extra kosten voor jou. Het verandert nooit wat de gegevens op deze pagina zeggen.

Oktober van 2020 tot 2025

In oktober 2025 was de zee gemiddeld 26,0 °C — 1,3 °C boven het gemiddelde van 1991–2020.

Zeewatertemperatuur 2025: +1,3 °C

Gemiddelde 1991–2020: 24,7 °C

Lucht, maximum overdag 2025: +1,2 °C

Gemiddelde 1991–2020: 25,2 °C

Elke balk is een jaar. Boven de stippellijn (het gemiddelde van 1991–2020) was die maand warmer dan normaal, eronder koeler.

Wanneer gaan

Gemiddelden 1991–2020
Warmste zeeFebruari en maart28 °C
Meeste zonOktober en december9 uur zon per dag
Minste regenSeptember en oktober31 mm in de maand

Het jaar in één oogopslag

  1. jan28°9 h124 mm
  2. feb28°8 h132 mm
  3. mrt28°7 h194 mm
  4. apr27°7 h122 mm
  5. mei26°6 h91 mm
  6. jun25°6 h68 mm
  7. jul24°7 h46 mm
  8. aug23°8 h45 mm
  9. sep24°9 h31 mm
  10. okt25°9 h41 mm
  11. nov26°9 h61 mm
  12. dec27°9 h83 mm
8°C20°C32°C

Elke kaart is een maand. De kleur is de zeetemperatuur, op dezelfde schaal als de kaart; vetgedrukt de twee beste maanden per onderdeel.

Zeewatertemperatuur

Gemiddelden 1991–2020
24°26°28°janfebmrtaprmeijunjulaugsepoktnovdecjan: 28°feb: 28°mrt: 28°apr: 27°mei: 26°jun: 25°jul: 24°aug: 23°sep: 24°okt: 25°nov: 26°dec: 27°23°28°
8°C20°C32°C

Het klimaat door het jaar

Gemiddelden 1991–2020
22°24°26°28°janfebmrtaprmeijunjulaugsepoktnovdecjan: 27 °C (Max 28° / Min 26°)feb: 28 °C (Max 28° / Min 27°)mrt: 27 °C (Max 28° / Min 27°)apr: 26 °C (Max 27° / Min 26°)mei: 25 °C (Max 26° / Min 24°)jun: 24 °C (Max 24° / Min 23°)jul: 23 °C (Max 23° / Min 22°)aug: 22 °C (Max 23° / Min 22°)sep: 23 °C (Max 24° / Min 22°)okt: 24 °C (Max 25° / Min 23°)nov: 25 °C (Max 26° / Min 24°)dec: 26 °C (Max 27° / Min 26°)28°22°
GemiddeldeMin – Max
8°C20°C32°C

Regen

0 mm100 mm200 mmjanfebmrtaprmeijunjulaugsepoktnovdecjan: 124 mmfeb: 132 mmmrt: 194 mm194apr: 122 mmmei: 91 mmjun: 68 mmjul: 46 mmaug: 45 mmsep: 31 mm31okt: 41 mmnov: 61 mmdec: 83 mm

Zon

0 h5 h10 hjanfebmrtaprmeijunjulaugsepoktnovdecjan: 8,7 hfeb: 8,5 hmrt: 7,4 hapr: 6,9 hmei: 6,4 hjun: 6,2 h6,2jul: 6,8 haug: 7,5 hsep: 8,6 hokt: 9,1 hnov: 9,0 hdec: 9,3 h9,3

Zonuren zijn geschat op basis van gemeten zonnestraling, niet rechtstreeks waargenomen.

Maand voor maand

Gemiddelden 1991–2020

Elke maand in Boche: lucht, zee, regen en zon. Gemiddelden voor 1991–2020.

Elke maand in Boche: lucht, zee, regen en zon. Gemiddelden voor 1991–2020.
MaandMax°CMin°CZee°CRegenmmRegendagendagenZonu/dagWindkm/h
Januari282628124158,720
Februariwarmste zee282728132168,521
Maart282728194197,421
April272627122156,923
Mei26242691136,422
Juni24232568106,223
Juli2322244686,822
Augustus2322234587,521
September2422243178,621
Oktober2523254189,121
November26242661109,021
December27262783129,320

Veeg opzij om de andere kolommen te zien.

Plan je reis

Sommige links hierboven zijn affiliatelinks: als je via die links boekt, kunnen wij een commissie krijgen, zonder extra kosten voor jou. Het verandert nooit wat de gegevens op deze pagina zeggen.

Over deze cijfers

De gemiddelden gelden voor 1991–2020; de recente jaren (2020–2025) laten zien wat er echt gebeurde. Geen van beide is het weer van vandaag.

WatWaar het vandaan komt Dichtstbijzijnde meting
Lucht, regen en zonNASA POWER23 km verderop
ZeewatertemperatuurNOAA OISST v2.1, 1991–20208 km verderop
2020–2025, maand voor maandNASA POWER · NOAA OISST v2.123 km verderop
Strandwacht en accommodatiesOpenStreetMapbinnen 1–5 km
Dichtstbijzijnde luchthavenOurAirportsafstand in rechte lijn
Afbeelding bovenaanSentinel-2 cloudless (EOX)op deze plek

Meer over deze plek: Wikipedia Bekijk alle gegevensbronnen →

De familie

Liever strand, meer, bergen, watervallen, eilanden, rivieren, canyons, grotten, sterrenhemel, uitzichtpunt, vogels kijken of bossen?

Hetzelfde idee, andere landschappen: veldatlassen uit open data, maand na maand, in zeven talen.

strandCoastyaVind je strand: zeetemperatuur, zon en zwemmen maand na maand.Je bent hier
meerLakeyasDe meren van de wereld: watertemperatuur, ijs, diepte en oevers.Bezoeken bergenPeakyasElke top in 3D: weer op de top, nulgradengrens, hutten en paden.Bezoeken watervallenCascadyasDe watervallen van de wereld: hoogte, debiet per maand en wanneer ze bulderen.Bezoeken eilandenIslandyasElk eiland vanaf zee: grootte, zeetemperatuur, veerboten en 3D.Bezoeken rivierenRiveryasElke rivier van bron tot monding: de reis, het debiet en het stroomgebied in cijfers.Bezoeken canyonsCanyonyasElke canyon op schaal doorgesneden: diepte tot de bodem, temperaturen op de rand en de bodem, paden en uitkijkpunten.Bezoeken
grottenCavernyasElke grot met zijn echte diepte en lengte: de rots erboven, de temperatuur binnen het hele jaar en hoe je hem bezoekt.BinnenkortBezoeken
sterrenhemelDarkskyasWaar de nacht nog donker is: de hemel van elke plek, de Melkweg maand na maand, de maan, verduisteringen en het noorderlicht.BinnenkortBezoeken
uitzichtpuntViewyasElk uitzichtpunt met zijn echte 360°-panorama: de toppen die je ziet, hoe ver je kijkt en waar de zon ondergaat.BinnenkortBezoeken
vogels kijkenBirdyasElk vogelreservaat en wetland met de waargenomen soorten maand na maand: standvogels, zomergasten en doortrekkers.BinnenkortBezoeken
bossenForestyaElk bos met zijn ringen van bodembedekking, wat er groeit en leeft, en de beste maanden om er te wandelen.BinnenkortBezoeken