Naar de inhoud
coastya
Satellietbeeld van Anse Lazio; de speld markeert het strand
Satellietbeeld: Sentinel-2 cloudless · EOX, CC BY 4.0, kleuren aangepast door Coastya. Ongeveer 15 km kust; de speld markeert het strand.

Inham

Anse Lazio

SeychellenSeychellen · Indian Ocean

-4.2938, 55.7016 · Grand'Anse, 5 km

  • 30°Zee · April
  • 29°Max · April
  • 8,8 hZon · April
De stip markeert Anse Lazio. Ongeveer 140 km kust, noorden boven.

Jouw maand aan het strand

Anse Lazio in oktober

  • 28°CLucht, maximum overdag27°C 's nachts
  • 28°CZeewatertemperatuur
  • 8,5 hZon per dag
  • 17 dagenRegendagen in de maand117 mm in totaal
  • 18 km/hGemiddelde wind

Gemiddelden voor 1991–2020. Een regendag is een dag met minstens 1 mm regen.

En een maand eerder of later?

SeptemberOktoberNovember
Lucht, dagmaximum27°28°28°
Zee27°28°28°
Zon per dag7,8 h8,5 h8,6 h
Regendagen171719

Warmste zee van het jaar: april (29,9 °C) · meeste zon: april (8,8 uur per dag).

Het strand zelf

  • BewaaktStrandwachtMeestal alleen in het badseizoen · OpenStreetMap
  • 92Accommodaties binnen 5 kmHotels, pensions, appartementen en campings · OpenStreetMap
  • 3 kmLuchthaven: Praslin Island Airport (PRI)In rechte lijn; over de weg is het verder Autohuur op luchthaven PRI (Praslin Island)

Nog geen betrouwbare informatie over: kwaliteit van het zwemwater, toegankelijk met rolstoel.

Sommige links hierboven zijn affiliatelinks: als je via die links boekt, kunnen wij een commissie krijgen, zonder extra kosten voor jou. Het verandert nooit wat de gegevens op deze pagina zeggen.

Oktober van 2020 tot 2025

In oktober 2025 was de zee gemiddeld 27,3 °C — 0,6 °C onder het gemiddelde van 1991–2020.

Zeewatertemperatuur 2025: −0,6 °C

Gemiddelde 1991–2020: 27,9 °C

Lucht, maximum overdag 2025: −0,4 °C

Gemiddelde 1991–2020: 27,5 °C

Elke balk is een jaar. Boven de stippellijn (het gemiddelde van 1991–2020) was die maand warmer dan normaal, eronder koeler.

Wanneer gaan

Gemiddelden 1991–2020
Warmste zeeMaart en april30 °C
Meeste zonApril en november9 uur zon per dag
Minste regenJuli en augustus55 mm in de maand

Het jaar in één oogopslag

  1. jan28°7 h206 mm
  2. feb29°8 h108 mm
  3. mrt29°8 h106 mm
  4. apr30°9 h115 mm
  5. mei29°8 h94 mm
  6. jun28°8 h80 mm
  7. jul26°8 h55 mm
  8. aug26°8 h62 mm
  9. sep27°8 h108 mm
  10. okt28°8 h117 mm
  11. nov28°9 h124 mm
  12. dec28°8 h164 mm
8°C20°C32°C

Elke kaart is een maand. De kleur is de zeetemperatuur, op dezelfde schaal als de kaart; vetgedrukt de twee beste maanden per onderdeel.

Zeewatertemperatuur

Gemiddelden 1991–2020
26°28°30°janfebmrtaprmeijunjulaugsepoktnovdecjan: 28°feb: 29°mrt: 29°apr: 30°mei: 29°jun: 28°jul: 26°aug: 26°sep: 27°okt: 28°nov: 28°dec: 28°30°26°
8°C20°C32°C

Het klimaat door het jaar

Gemiddelden 1991–2020
26°27°28°29°janfebmrtaprmeijunjulaugsepoktnovdecjan: 27 °C (Max 28° / Min 27°)feb: 28 °C (Max 28° / Min 27°)mrt: 28 °C (Max 29° / Min 28°)apr: 29 °C (Max 29° / Min 28°)mei: 28 °C (Max 28° / Min 28°)jun: 27 °C (Max 27° / Min 27°)jul: 26 °C (Max 26° / Min 26°)aug: 26 °C (Max 26° / Min 26°)sep: 27 °C (Max 27° / Min 26°)okt: 27 °C (Max 28° / Min 27°)nov: 27 °C (Max 28° / Min 27°)dec: 27 °C (Max 28° / Min 27°)29°26°
GemiddeldeMin – Max
8°C20°C32°C

Regen

0 mm100 mm200 mmjanfebmrtaprmeijunjulaugsepoktnovdecjan: 206 mm206feb: 108 mmmrt: 106 mmapr: 115 mmmei: 94 mmjun: 80 mmjul: 55 mm55aug: 62 mmsep: 108 mmokt: 117 mmnov: 124 mmdec: 164 mm

Zon

0 h5 h10 hjanfebmrtaprmeijunjulaugsepoktnovdecjan: 6,7 h6,7feb: 8,0 hmrt: 8,5 hapr: 8,8 h8,8mei: 8,4 hjun: 7,6 hjul: 7,8 haug: 8,0 hsep: 7,8 hokt: 8,5 hnov: 8,6 hdec: 7,8 h

Zonuren zijn geschat op basis van gemeten zonnestraling, niet rechtstreeks waargenomen.

Maand voor maand

Gemiddelden 1991–2020

Elke maand in Anse Lazio: lucht, zee, regen en zon. Gemiddelden voor 1991–2020.

Elke maand in Anse Lazio: lucht, zee, regen en zon. Gemiddelden voor 1991–2020.
MaandMax°CMin°CZee°CRegenmmRegendagendagenZonu/dagWindkm/h
Januari282728206246,716
Februari282729108178,016
Maart292829106208,513
Aprilwarmste zee292830115188,812
Mei28282994178,418
Juni27272880157,625
Juli26262655137,825
Augustus26262662148,027
September272627108177,825
Oktober282728117178,518
November282728124198,614
December282728164237,816

Veeg opzij om de andere kolommen te zien.

Foto's

Foto's die hun makers op Wikimedia Commons hebben gedeeld, met aangepaste kleuren.

Anse Lazio: Anse Lazio Beach Praslin Seychelles.DNG (25746045428)
Foto: dronepicr · Wikimedia Commons · CC BY 2.0 · gestileerd; deze versie heeft dezelfde licentie.
Anse Lazio: Anse Lazio Beach, Seychelles (38720921075)
Foto: dronepicr · Wikimedia Commons · CC BY 2.0 · gestileerd; deze versie heeft dezelfde licentie.

Plan je reis

Sommige links hierboven zijn affiliatelinks: als je via die links boekt, kunnen wij een commissie krijgen, zonder extra kosten voor jou. Het verandert nooit wat de gegevens op deze pagina zeggen.

Over deze cijfers

De gemiddelden gelden voor 1991–2020; de recente jaren (2020–2025) laten zien wat er echt gebeurde. Geen van beide is het weer van vandaag.

WatWaar het vandaan komt Dichtstbijzijnde meting
Lucht, regen en zonNASA POWER24 km verderop
ZeewatertemperatuurNOAA OISST v2.1, 1991–202012 km verderop
2020–2025, maand voor maandNASA POWER · NOAA OISST v2.124 km verderop
Strandwacht en accommodatiesOpenStreetMapbinnen 1–5 km
Dichtstbijzijnde luchthavenOurAirportsafstand in rechte lijn
Afbeelding bovenaanSentinel-2 cloudless (EOX)op deze plek

Meer over deze plek: Wikipedia Bekijk alle gegevensbronnen →

De familie

Liever strand, meer, bergen, watervallen, eilanden, rivieren, canyons, grotten, sterrenhemel, uitzichtpunt, vogels kijken of bossen?

Hetzelfde idee, andere landschappen: veldatlassen uit open data, maand na maand, in zeven talen.

strandCoastyaVind je strand: zeetemperatuur, zon en zwemmen maand na maand.Je bent hier
meerLakeyasDe meren van de wereld: watertemperatuur, ijs, diepte en oevers.Bezoeken bergenPeakyasElke top in 3D: weer op de top, nulgradengrens, hutten en paden.Bezoeken watervallenCascadyasDe watervallen van de wereld: hoogte, debiet per maand en wanneer ze bulderen.Bezoeken eilandenIslandyasElk eiland vanaf zee: grootte, zeetemperatuur, veerboten en 3D.Bezoeken rivierenRiveryasElke rivier van bron tot monding: de reis, het debiet en het stroomgebied in cijfers.Bezoeken canyonsCanyonyasElke canyon op schaal doorgesneden: diepte tot de bodem, temperaturen op de rand en de bodem, paden en uitkijkpunten.Bezoeken
grottenCavernyasElke grot met zijn echte diepte en lengte: de rots erboven, de temperatuur binnen het hele jaar en hoe je hem bezoekt.BinnenkortBezoeken
sterrenhemelDarkskyasWaar de nacht nog donker is: de hemel van elke plek, de Melkweg maand na maand, de maan, verduisteringen en het noorderlicht.BinnenkortBezoeken
uitzichtpuntViewyasElk uitzichtpunt met zijn echte 360°-panorama: de toppen die je ziet, hoe ver je kijkt en waar de zon ondergaat.BinnenkortBezoeken
vogels kijkenBirdyasElk vogelreservaat en wetland met de waargenomen soorten maand na maand: standvogels, zomergasten en doortrekkers.BinnenkortBezoeken
bossenForestyaElk bos met zijn ringen van bodembedekking, wat er groeit en leeft, en de beste maanden om er te wandelen.BinnenkortBezoeken