Naar de inhoud
coastya
Satellietbeeld van Amador Beach; de speld markeert het strand
Satellietbeeld: Sentinel-2 cloudless · EOX, CC BY 4.0, kleuren aangepast door Coastya. Ongeveer 15 km kust; de speld markeert het strand.

Strand

Amador Beach

PanamaPanamá · Panama · Caribbean Sea

8.9149, -79.5342 · San Felipe, 4 km

  • 29°Zee · Juni
  • 31°Max · April
  • 6,8 hZon · Februari
De stip markeert Amador Beach. Ongeveer 140 km kust, noorden boven.

Jouw maand aan het strand

Amador Beach in oktober

  • 28°CLucht, maximum overdag25°C 's nachts
  • 28°CZeewatertemperatuur
  • 4,3 hZon per dag
  • 25 dagenRegendagen in de maand260 mm in totaal
  • 12 km/hGemiddelde wind

Gemiddelden voor 1991–2020. Een regendag is een dag met minstens 1 mm regen.

En een maand eerder of later?

SeptemberOktoberNovember
Lucht, dagmaximum28°28°28°
Zee29°28°28°
Zon per dag4,0 h4,3 h3,7 h
Regendagen252525

Warmste zee van het jaar: juni (28,9 °C) · meeste zon: februari (6,8 uur per dag).

Het strand zelf

  • OnbewaaktStrandwachtMeestal alleen in het badseizoen · OpenStreetMap
  • 67Accommodaties binnen 5 kmHotels, pensions, appartementen en campings · OpenStreetMap
  • 7 kmLuchthaven: Marcos A. Gelabert International Airport (PAC)In rechte lijn; over de weg is het verder Autohuur op luchthaven PAC (Albrook)

Nog geen betrouwbare informatie over: kwaliteit van het zwemwater, toegankelijk met rolstoel.

Sommige links hierboven zijn affiliatelinks: als je via die links boekt, kunnen wij een commissie krijgen, zonder extra kosten voor jou. Het verandert nooit wat de gegevens op deze pagina zeggen.

Oktober van 2020 tot 2025

In oktober 2025 was de zee gemiddeld 28,8 °C — 0,4 °C boven het gemiddelde van 1991–2020.

Zeewatertemperatuur 2025: +0,4 °C

Gemiddelde 1991–2020: 28,4 °C

Lucht, maximum overdag 2025: +0,3 °C

Gemiddelde 1991–2020: 28,2 °C

Elke balk is een jaar. Boven de stippellijn (het gemiddelde van 1991–2020) was die maand warmer dan normaal, eronder koeler.

Wanneer gaan

Gemiddelden 1991–2020
Warmste zeeJuni en september29 °C
Meeste zonJanuari en februari7 uur zon per dag
Minste regenFebruari en maart9 mm in de maand

Het jaar in één oogopslag

  1. jan27°7 h20 mm
  2. feb25°7 h9 mm
  3. mrt25°6 h18 mm
  4. apr27°6 h107 mm
  5. mei28°4 h245 mm
  6. jun29°4 h253 mm
  7. jul29°4 h204 mm
  8. aug29°4 h220 mm
  9. sep29°4 h245 mm
  10. okt28°4 h260 mm
  11. nov28°4 h248 mm
  12. dec28°6 h108 mm
8°C20°C32°C

Elke kaart is een maand. De kleur is de zeetemperatuur, op dezelfde schaal als de kaart; vetgedrukt de twee beste maanden per onderdeel.

Zeewatertemperatuur

Gemiddelden 1991–2020
26°28°janfebmrtaprmeijunjulaugsepoktnovdecjan: 27°feb: 25°mrt: 25°apr: 27°mei: 28°jun: 29°jul: 29°aug: 29°sep: 29°okt: 28°nov: 28°dec: 28°25°29°
8°C20°C32°C

Het klimaat door het jaar

Gemiddelden 1991–2020
24°26°28°30°janfebmrtaprmeijunjulaugsepoktnovdecjan: 27 °C (Max 29° / Min 24°)feb: 27 °C (Max 30° / Min 24°)mrt: 28 °C (Max 30° / Min 25°)apr: 28 °C (Max 31° / Min 25°)mei: 28 °C (Max 30° / Min 26°)jun: 27 °C (Max 29° / Min 26°)jul: 27 °C (Max 29° / Min 26°)aug: 27 °C (Max 29° / Min 26°)sep: 27 °C (Max 28° / Min 26°)okt: 27 °C (Max 28° / Min 25°)nov: 27 °C (Max 28° / Min 25°)dec: 27 °C (Max 29° / Min 25°)28°27°
GemiddeldeMin – Max
8°C20°C32°C

Regen

0 mm100 mm200 mmjanfebmrtaprmeijunjulaugsepoktnovdecjan: 20 mmfeb: 9 mm9mrt: 18 mmapr: 107 mmmei: 245 mmjun: 253 mmjul: 204 mmaug: 220 mmsep: 245 mmokt: 260 mm260nov: 248 mmdec: 108 mm

Zon

0 h2 h4 h6 hjanfebmrtaprmeijunjulaugsepoktnovdecjan: 6,6 hfeb: 6,8 h6,8mrt: 6,3 hapr: 5,7 hmei: 4,3 hjun: 3,9 hjul: 3,6 h3,6aug: 3,6 h3,6sep: 4,0 hokt: 4,3 hnov: 3,7 hdec: 5,5 h

Zonuren zijn geschat op basis van gemeten zonnestraling, niet rechtstreeks waargenomen.

Maand voor maand

Gemiddelden 1991–2020

Elke maand in Amador Beach: lucht, zee, regen en zon. Gemiddelden voor 1991–2020.

Elke maand in Amador Beach: lucht, zee, regen en zon. Gemiddelden voor 1991–2020.
MaandMax°CMin°CZee°CRegenmmRegendagendagenZonu/dagWindkm/h
Januari2924272046,624
Februari302425926,826
Maart3025251846,326
April312527107125,721
Mei302628245244,314
Juniwarmste zee292629253253,910
Juli292629204263,612
Augustus292629220253,610
September282629245254,010
Oktober282528260254,312
November282528248253,714
December292528108135,519

Veeg opzij om de andere kolommen te zien.

Foto's

Foto's die hun makers op Wikimedia Commons hebben gedeeld, met aangepaste kleuren.

Amador Beach: Isla Perico Amador
Foto: Ayaita · Wikimedia Commons · CC BY 3.0 · gestileerd; deze versie heeft dezelfde licentie.
Amador Beach: YatesAmador
Foto: Ayaita · Wikimedia Commons · CC BY 3.0 · gestileerd; deze versie heeft dezelfde licentie.
Amador Beach: Calzada de Amador (Vista Aérea desde Isla Naos)
Foto: Joy Nuñez · Wikimedia Commons · CC BY-SA 4.0 · gestileerd; deze versie heeft dezelfde licentie.

Plan je reis

Sommige links hierboven zijn affiliatelinks: als je via die links boekt, kunnen wij een commissie krijgen, zonder extra kosten voor jou. Het verandert nooit wat de gegevens op deze pagina zeggen.

Over deze cijfers

De gemiddelden gelden voor 1991–2020; de recente jaren (2020–2025) laten zien wat er echt gebeurde. Geen van beide is het weer van vandaag.

WatWaar het vandaan komt Dichtstbijzijnde meting
Lucht, regen en zonNASA POWER20 km verderop
ZeewatertemperatuurNOAA OISST v2.1, 1991–202011 km verderop
2020–2025, maand voor maandNASA POWER · NOAA OISST v2.120 km verderop
Strandwacht en accommodatiesOpenStreetMapbinnen 1–5 km
Dichtstbijzijnde luchthavenOurAirportsafstand in rechte lijn
Afbeelding bovenaanSentinel-2 cloudless (EOX)op deze plek

Bekijk alle gegevensbronnen →

De familie

Liever strand, meer, bergen, watervallen, eilanden, rivieren, canyons, grotten, sterrenhemel, uitzichtpunt, vogels kijken of bossen?

Hetzelfde idee, andere landschappen: veldatlassen uit open data, maand na maand, in zeven talen.

strandCoastyaVind je strand: zeetemperatuur, zon en zwemmen maand na maand.Je bent hier
meerLakeyasDe meren van de wereld: watertemperatuur, ijs, diepte en oevers.Bezoeken bergenPeakyasElke top in 3D: weer op de top, nulgradengrens, hutten en paden.Bezoeken watervallenCascadyasDe watervallen van de wereld: hoogte, debiet per maand en wanneer ze bulderen.Bezoeken eilandenIslandyasElk eiland vanaf zee: grootte, zeetemperatuur, veerboten en 3D.Bezoeken rivierenRiveryasElke rivier van bron tot monding: de reis, het debiet en het stroomgebied in cijfers.Bezoeken canyonsCanyonyasElke canyon op schaal doorgesneden: diepte tot de bodem, temperaturen op de rand en de bodem, paden en uitkijkpunten.Bezoeken
grottenCavernyasElke grot met zijn echte diepte en lengte: de rots erboven, de temperatuur binnen het hele jaar en hoe je hem bezoekt.BinnenkortBezoeken
sterrenhemelDarkskyasWaar de nacht nog donker is: de hemel van elke plek, de Melkweg maand na maand, de maan, verduisteringen en het noorderlicht.BinnenkortBezoeken
uitzichtpuntViewyasElk uitzichtpunt met zijn echte 360°-panorama: de toppen die je ziet, hoe ver je kijkt en waar de zon ondergaat.BinnenkortBezoeken
vogels kijkenBirdyasElk vogelreservaat en wetland met de waargenomen soorten maand na maand: standvogels, zomergasten en doortrekkers.BinnenkortBezoeken
bossenForestyaElk bos met zijn ringen van bodembedekking, wat er groeit en leeft, en de beste maanden om er te wandelen.BinnenkortBezoeken